Opinie o Jaf Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jaf Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jaf Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaf Polska Sp. z o.o. w Gądki

Bianka Nowy wpis

Hej, szukają tu jeszcze na produkcję? Ogłoszenie na stronie wisi, ale wstawione już dość dawno, więc nie wiem, czy aktualne. Wyczytałam, że praca dwuzmianowa, ale godzin w ogłoszeniu nie ma. Kierownik idzie na rękę przy ustalaniu grafiku, czy te zmiany są na stałe przypisane?

Iza Nowy wpis

Coś skromniutko tutaj z opiniami... Czyżby nikt nie miał nic do powiedzenia o pracy w firmie. Podoba się czy się nie podoba/ Próbuję z mężem dowiedzieć się jak tam jest. Mieszkamy w okolicy od niedawna i mąż chętnie poszedłby na magazyniera/operatora wózka widłowego. Tylko, że chyba się spóźnił bo ogłoszenie było w kwietniu. Może potrzebują więcej ludzi? Dobrze byłoby wiedzieć jakie są zarobki łącznie z premiami. A z benefitów to nas interesuje najbardziej, czy jest pakiet/opieka medyczna również dla rodziny pracownika i czy są dodatkowe pieniądze na święta oraz "wczasy pod gruszą"?

Miki Nowy wpis
@Iza

Z socjalem ciężko, można powiedzieć że praktycznie go nie ma. Pakiety medyczne są, pewna miesięczna kwota benefitów, ale to tylko tyle. Ogłoszenie było, ale podobno ktoś już pracuje. Ktoś się zwolni i za niego przychodzi następny.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Jaf Polska Sp. z o.o.?

TH

Na magazynie tak, inne stanowiska minimum studia

Dariusz
@TH

Skoro na magazyn można dostać się bez doświadczenia zawodowego to ciekawi mnie, jak ogólnie wygląda tam praca? Zdradzisz ile na dzień dobry można zarobić? Powiedz mi proszę bo ciekawi mnie ta kwestia. Odpowiesz?

2020 Nowy wpis
@TH

jaka sytuacja we firmie?jakie zarobki na początek?

Jaki dress code obowiązuje w Jaf Polska Sp. z o.o.?

Misiu

Niewygodny :D

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Luidzi

Szkoda, że nikomu nie chce sie napisać kilku słów co się dzieje w firmie.

Hah

Z tego co słyszałem to podobno w Środzie Wlk jest sprawa przeciwko tej firmie i to nie drobnostki

anfrdzej

Może się doczekamy, kogoś z firmy.............dobrze by było usłyszeć coś "uźródełka"

Maja

@Justi Mam nadzieję, że na Twoje pytania będzie mógł odpowiedzieć ktoś z pracowników firmy. Jednak porównałam ofertę na to samo stanowisko sprzed kilku miesięcy i aktualną. W obecnie widniejącej ofercie pracy szczególnie podkreślana jest konieczność posiadania bardzo dobrej znajomości języka obcego. Możliwe, że jest to jeden z powodów, który sprawia że znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne. Jeśli zdecydujesz się na aplikację do firmy, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny.

Justi

Bardzo długo wisi ogłoszenie do księgowości, zastanawiam się czy firma jest tak wymagajàca ? Płacę uważam za konkurencyjnà, wymagania przynajmniej te w treści ogłoszenia osiàgalne , czy ktoś wie o co chodzi, jaka tam atmosfera w biurach? Pozdrawiam

Maja

Szukasz pracy w Jaf Polska? Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.jaf-polska.pl/firma/kariera Jeśli masz jakieś pytania do obecnych pracowników-zostaw komentarz. Postaramy się znaleźć odpowiedź.

radziu

Witam dojeżdza ktoś moze z poznania do pracy godz 6-14 autem i ma wolne miejsce ?

jaro

a nie możesz zareklamować u nich zamawianych produktow? przeciez masz zapewne do tego prawo a oni jako taka duza hurtowania ceniona wsrod innych klientow pewnie pod tym wzgledem ida na reke swoim klientom chcac zachowac dobre zadanie o sobie i nastawienie na klienta

gosc

co wy opowiadac jaki awans po roku? jestem ciekawy czy ktos kiedys awansowal w jaf polska ? oczywiscie oprocz Pani dyrektor i jej przyjaciela ha ha ha

Handlowiec

poproszę o przybliżenie warunków pracy handlowca, zarobki flota itd. warto aplikować?

u

Chyba tylko Darina

jerry

Witam, tak źle tam płacą,(usunięte przez administratora) ta nieszczęsna karta multisport, chcesz ja mieć to dopłać,i to w zasadzie jedyny benefit jaki z łaski dają, ogólnie atmosfera kiepska i faktycznie ktoś powyżej zbyt optymistycznie sie do firmy odniósł, nie warto, (usunięte przez administratora) ale moze choć komuś pomoże w wyborze, nie polecam firmy,

Maciej

Czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja ?

Wymień choćby 2 osoby które są na najwyższym poziomie swoich kompetencji w JAF

A dla kogo chcecie przeprowadzać rekrutacje? Przecież najlepsi pracują dla was. Bucha ha

Jurku aplikuj i jak się dostaniesz to się boleśnie przekonasz jak jest w JAF

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Ale przy najbliższej takiej okazji zapraszamy.

Również były

zbyt optymistycznie podchodzisz do tego zdecydowanie :D benefit to nie wszystko!

Zostaw merytoryczną opinię o Jaf Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jaf Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jaf Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jaf Polska Sp. z o.o.