logo Jaf Polska Sp. z o.o.

Jaf Polska Sp. z o.o.

Gądki

Opinie o Jaf Polska Sp. z o.o.

1 2012-02-10 18:00
Witam wszystkich pracowników ( byłych i obecnych ). Powiem tak błem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej w waszej firmie, i widzę że \\\\\\\\\\\\\\\"Pan\\\\\\\\\\\\\\\" dał mi rozum i na szczęście do zatrudnienia nie doszło. ( usunięte przez administratora )Panowie co do zwolnień dokładnie wszystko czytać! Proszę odnieść się do KP Pracownika i odpowiędnią interpretację przepisów. Pozdrawiam.
greg809 2012-03-28 17:25
a jak płaca w firmie bo mam spotkanie tam w sprawie pracy??;pozdrawiam
Albijon 2012-04-01 19:20
Również interesuje mnie praca w JaF ale w Gądkach , jest ktoś kto tam pracuje i może podzielić się swoja opinią?
ziomek 2012-09-03 10:54
Raz wysłałem do nich CV.
Udało mi sie nawet dodzwonić.
Dyrektorka była nieosiągalna.
Ale umówiłem sie z majstrem.

Kierownikiem był gościu od drzewa.
Udowodnił mnie jak sie nie znam na drzewie.
Robota w miare płacona.
Wielu magazynierów i wózkuw.
Ale sie nie udało.
rysiek 2014-04-27 17:16
Właśnie, bo na stronie nie raczyli zrobić, czegoś takiego jak zakładka praca, czy kariera, a w internecie nie ma żadnych ogłoszeń.
Admin 2014-04-27 19:18
Na dzień dzisiejszy nie prowadzimy rekrutacji. Niedługo pojawi się nowa wersja strony internetowej na której taka zakładka będzie umieszczona.
sebastian 2014-07-15 20:21
Dzięki w takim razie za słowo komentarza. Moge jednak prosić o więcej słów komentarza, czy macie jakiś system socjalny, jakies orientacyjne zarobki? Z góry dzięki.
byly pracownik 2014-10-28 18:28
System socjalny musisz sobie sam organizowac.
Pracownik 2014-10-29 11:36
Nie zgodzę się, system socjalny jest i to bardzo dobry. Widocznie komentarze pisze ktoś, kto bardzo dawno w JAF nie był.
były pracownik 2014-10-30 16:21
jaki jest socjalne w JAF? żaden!!!!
karta na basen ha ha ha
Pracownik 2014-10-30 16:23
Przykładowo karta multisportu, którą stosuje wiele znanych firm. Jeżeli komuś to nie pasuje, to tego nie wybiera, w końcu nikt nie jest do tego zmuszany.
Pracownik 2014-10-31 19:37
Koszt karty jest pokrywany 100% przez pracodawcę (109 zł), ale jako fakt, iż kwota zostaje doliczona do przychodu pracownika, koszty pomniejszają wypłatę o około 30 zł.
Były pracownik 2014-11-15 16:18
Jurku aplikuj i jak się dostaniesz to się boleśnie przekonasz jak jest w JAF
Pracownik 2014-11-15 17:22
Obecnie nie prowadzimy rekrutacji. Ale przy najbliższej takiej okazji zapraszamy.
Były pracownik 2014-11-16 15:46
A dla kogo chcecie przeprowadzać rekrutacje? Przecież najlepsi pracują dla was. Bucha ha
Również były 2014-11-21 12:28
zbyt optymistycznie podchodzisz do tego zdecydowanie :D benefit to nie wszystko!
Były pracownik 2014-11-29 10:58
Wymień choćby 2 osoby które są na najwyższym poziomie swoich kompetencji w JAF
Maciej 2014-12-16 09:34
Czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja ?
jerry 2015-01-14 22:49
Witam, tak źle tam płacą,(usunięte przez administratora) ta nieszczęsna karta multisport, chcesz ja mieć to dopłać,i to w zasadzie jedyny benefit jaki z łaski dają, ogólnie atmosfera kiepska i faktycznie ktoś powyżej zbyt optymistycznie sie do firmy odniósł, nie warto, (usunięte przez administratora) ale moze choć komuś pomoże w wyborze, nie polecam firmy,
u 2015-06-30 07:23
Chyba tylko Darina
Handlowiec 2015-08-27 09:48
poproszę o przybliżenie warunków pracy handlowca, zarobki flota itd. warto aplikować?
gosc 2016-03-09 22:11
co wy opowiadac jaki awans po roku?
jestem ciekawy czy ktos kiedys awansowal w jaf polska ? oczywiscie oprocz Pani dyrektor i jej przyjaciela ha ha ha
demostenes 2016-05-09 22:07
nie zna to się kierownik.
Zamówiłem u nich oklejane formatki z dość wymagającej płyty Eggera - Perfect Sense. Płyta jest wykonana w macie i ciężko ją obrabiać. Dodatkowo płaszczyzna zabezpieczona folią jak połyski.
Goście tak spartaczyli robotę, że szkoda gadać! Dali biały klej do czarnego obrzeża i czarnej płyty. Nie odsunęli folii zabezpieczającej, przez co zgrzałą się z obrzerzem. W dodatku mimo folii zabezpieczającej, dwie formatki mają odpryski laminatu na płaszczyźnie.

jaro 2016-06-15 17:48
a nie możesz zareklamować u nich zamawianych produktow? przeciez masz zapewne do tego prawo a oni jako taka duza hurtowania ceniona wsrod innych klientow pewnie pod tym wzgledem ida na reke swoim klientom chcac zachowac dobre zadanie o sobie i nastawienie na klienta
bong 2016-12-06 21:21
Jeśli się znasz na drzewach to powinieneś szukać pracy w leśnictwie, a nie firmie co się zajmuje drewnem i pochodnymi :P
radziu 2016-12-07 18:46
Witam dojeżdza ktoś moze z poznania do pracy godz 6-14 autem i ma wolne miejsce ?
Maja 2017-03-15 16:01
Szukasz pracy w Jaf Polska? Informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.jaf-polska.pl/firma/kariera
Jeśli masz jakieś pytania do obecnych pracowników-zostaw komentarz. Postaramy się znaleźć odpowiedź.
Justi 2017-07-04 22:02
Bardzo długo wisi ogłoszenie do księgowości, zastanawiam się czy firma jest tak wymagajàca ? Płacę uważam za konkurencyjnà, wymagania przynajmniej te w treści ogłoszenia osiàgalne , czy ktoś wie o co chodzi, jaka tam atmosfera w biurach? Pozdrawiam
Maja 2017-07-05 10:07
@Justi
Mam nadzieję, że na Twoje pytania będzie mógł odpowiedzieć ktoś z pracowników firmy. Jednak porównałam ofertę na to samo stanowisko sprzed kilku miesięcy i aktualną. W obecnie widniejącej ofercie pracy szczególnie podkreślana jest konieczność posiadania bardzo dobrej znajomości języka obcego. Możliwe, że jest to jeden z powodów, który sprawia że znalezienie odpowiedniej osoby jest trudne. Jeśli zdecydujesz się na aplikację do firmy, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny.
Zostaw swoją opinię o Jaf Polska Sp. z o.o. - Gądki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaf Polska Sp. z o.o.