Farutex Sp. z o . o .

Wrocław

Opinie o Farutex Sp. z o . o .

Umer 2014-08-08 09:02
Polecam pracę, szczególnie ze względu na ładne dziewczyny, (szczególnie jedną).
D 2014-08-14 13:51
O kogo Ci chodzi?
Ilo 2016-05-18 09:56
@erg ale to też dogadywanie się z innymi współpracownikami. W sumie to zatrudniają też teraz magazyniera od którego wymagają dobrego stanu zdrowia i aktualnych badań sanitarnych. Najlepiej by ta osoba posiadała doświadczenie w branży spożywczej, znając specyfikę pracy w warunkach chłodniczych.
big cock 2017-01-19 15:32
ale to nie twoja stara?:P)
afsch 2017-02-03 21:10
Może mi ktoś wyjaśnić co tam się dzieje skoro cały czas wrzucane są te same ogłoszenia do pracy w obsłudze klienta i administracji sprzedaży? Chyba od roku się pojawiają, nie wiem czy jest sens aplikować skoro ciągle szukają i szukają to musi być coś nie tak ....
Nicki 2017-03-01 17:09
Szukają, bo to patologiczna firma.
fishgo 2017-04-24 21:31
Jest ciągła rotacja, bo pomimo pięknych wizji na rozmowie kwalifikacyjnej, atmosfera jest po prostu SŁABA. Ciągle są ogłoszenia na kierowców, magazynierów, biurowych... z czego to może wynikać, jeśli nie z kiepskich warunków? Wszyscy chcą rządzić, a robić nie ma komu. Jeśli nie jesteś znajomym/rodziną kogoś z kierownictwa to SZCZERZE ODRADZAM, nie opłaca się marnować czasu na pracę w tej śmiesznej firmie,
Przyszły / niedoszły pracownik 2017-07-05 13:41
Złożyłem papiery na wózkowego odezwali się po dwóch dniach na rozmowę .
Już byłem gotowy stanąć u progu firmy ale coś mnie tknęło i sprawdziłem warunki pracy i okazało się że są to warunki chłodnicze więc wycofałem się i na rozmowę nie przyszedłem .
Zostaw swoją opinię o Farutex Sp. z o . o . - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farutex Sp. z o . o .