FHU MIXS - Mirosław GIL

Toruń

Opinie o FHU MIXS - Mirosław GIL

Jaho 2011-02-13 11:24:05
Chyba największa firma w Toruniu, dla której transport osób jest pasją. Posiadają dość sporo utokarów firma bardzo fajnie się rozwija. Polecam
janek 2013-09-30 16:40:59
firma nie wypłacalna, zaniżają wynagrodzenie które i tak dostaje sie NA RATY I NIE W TERMINIE!!! odradzam pracę w tef firmie!!
Pablo 2014-05-14 21:10:05
Jaho,dziękuję za taką pasję.....W dniu dzisiejszym firma spóżniła się na planowaną godzinę zbiórki i odjazdu ponad godzinę.Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby dorośli mieli jechać na weselicho.Na autokar czekały dzieci 7 letnie oraz ich rodzice,z których większość dzięki pasji firmy MIXS musiała się pewnie rzewnie tłumaczyć w pracy za wynikłe spóżnienia.Ludzie jak bierzecie za coś grube pieniądze to szanujcie innych.Według mnie bylejakość.....
mixs 2014-09-04 12:51:36
witam ten wpis o mixsie o wyjeździe na wesele to nie dotyczyło nas tylko mix bez litery s
ela 2015-01-09 10:17:55
Firma profesjonalna, na czas,mają dobry sprzęt, tabor a jak się coś popsuje w międzyczasie to są w stanie podstawić nowe auto o tym samym standardzie...
Polecam, korzystam z usług od lat
michał 2016-02-10 09:13:35
witam wypłaty na czas dobrze płacą samochody w dobrym stanie
JAN 2016-02-10 09:47:14
witam z tego co wiem to firma się rozwija wypłaty na czas i bez problemu.
jarek 40 2016-03-30 19:23:36
Firma super pracuje tam od 8 lat z wypłatą nie ma problemu, zebrania z pracownikami, problemy rozwiązywane na bieżąco...dokupili 4 nowe auta w tym jedno piętrowe, płacą podstawę plus 180zł dniówki, koszule firmowe też są ....pozdrawiam i zapraszam dobrych kierowców
Adam 2016-04-01 14:45:12
Ja pracowałem w tej firmie i mam zupełnie odmienne zdanie na temat tej firmy i nie tylko. To co było praktykowane w tej firmie to można nazwać było koszmarem , a nadal jest to robione wiem od kolegów którzy zwalniają się. Obcinanie pensji pomimo wcześniejszych ustaleń ,były one obcinane przez szefostwo . Stosowanie bezsensownych kar , nie licząc 100% odpowiedzialności za auto. Ja będę omijał z daleka tą firmę . Oprócz tego szereg przegranych spraw w sądach z kierowcami i nie tylo.
Jato 2016-04-06 18:52:21
ha ha kto to pisze :) chyba sama szefowa. nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tam do pracy
Lato 2016-04-06 18:55:22
powiedzcie kto z dobrej firmy się zwalnia ? w ostatnim czasie zwolniło się stamtąd 7 kierowców i to wszyscy na raz.
bacior 2016-04-07 08:48:00
Adam się podpisał że w MIXs-ie jest tak dobrze. dobry dowcip :). Żaden Adam w MIXS-ie nie pracuje i nigdy nie pracował.
Trubadur 2016-04-07 10:38:42
A Ja pracuje w tej firmie 8 lat i nadal będę pracował wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - Adama nazywaliśmy Maliniakiem nazwiska nie wymienię bo nie wypada może kolego krótko pracowałeś a anonimy są do kitu trzeba odchodzić z twarzą no sorry -:TRUBADUR:- PS klienci i kierowcy mnie znają i wszystkich pozdrawiam
Marcin 2016-04-07 16:21:38
Witam pracuję w firmie 9 lat jest ok wszędzie dobrze gdzie nas nie ma wypłaty na czas nie na żadne raty firma rozwija się cały czas odchodząc odejdź z twarzą nie wiesz co cię będzie czekać co nie którzy odeszli i chcieli później wrócić żeby każda firma w Toruniu płaciła tak jak u nas w mixsie zapraszam do nas będziemy razem wyjeżdżać na wyjazdy. Pozdrowienia od Marcina dla wspaniałych klientów
Monika Gil 2016-04-07 18:44:59
Panie Michale...zwolniło się 3 kierowców a nie 7.... proszę nie pisać nie prawdy a jak ma pan coś nam do zarzucenia to zapraszam do biura. To pan zrezygnował z pracy.
Pozdrawiam stałych klientów i nowo zatrudnionych kierowców

Gil Monika
Michał Świtlikowski 2016-04-08 17:14:43
Proszę mojej osoby nie kojarzyć z żadnym wpisem w tym miejscu tak jak to zrobiła pani Monika Gil. Nie interesują mnie ploty wpisywane w takich miejscach.
Michał Świtlikowski
Kazik 2016-04-12 12:55:28
Pracowałem 7 lat wypłaty na czas dobry sprzęt do pracy Mercedes Setra dobry klimat w pracy odszedłem z przyczyn nie związanych z firmą POLECAM Kazik
emeryt 2016-04-30 14:32:03
chyba jednak firma powinna się martwić. Doświadczonych kierowców brakuje a skoro ty szukasz pracy to z doświadczeniem u ciebie jest chyba nie najlepiej
emeryt 2016-05-22 15:28:11
ja nie szukam pracy chociaż dorobić by się przydało jednak to co słychać o tej firmie przekreśla ją a co do złośliwości to nie wiem gdzie ty je widzisz.
nowy kierowca 2016-10-01 20:03:52
pracuje w tej firmie i jestem zadowolony ! szef i szefowa spoko zajebiscie fajni ludzie ! super praca super zarobki super sprzęt !
janusz 2016-10-08 19:59:33
firma nadal się rozwija ...nowy dobry sprzęt, jeżdżą dla dużych znanych firm, podobno kupili nieruchomość na siedzibę firmy
Pasażerka 2016-12-07 22:59:57
Zauważyłam, że firma musi mieć kryzys z kierowcami i zatrudnia kogo popadnie nie patrząc na umiejętności zatrudnianej osoby. Przykładem jest pani nie rzadko obsługująca linię Grabowiec- Toruń. Jazda z tą panią nie rzadko przeradza się w koszmar. Jazda bez trzymania jest wykluczona. Na dziury jak i ograniczenie prędkości przez Kaszczorek nie zwraca uwagi. Predyspozycji do przewożenia pasażerów zero. Dla dobra firmy umiejętności tej pani powinien zweryfikować właściciel firmy.
Zostaw swoją opinię o FHU MIXS - Mirosław GIL - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU MIXS - Mirosław GIL