Opinie o PW WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PW WEGA-A Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PW WEGA-A Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PW WEGA-A Sp. z o.o. w Kalisz

peroool

Większość – głównie w stronę Niemiec, Francji, Danii, ale też i Włochy czy Węgry/Słowenia.

Keysej

A jakie kierunku głównie się obstawia? Na zachód wszystko leci?

peroool

Max 2 w miesiącu i masz wtedy dodatkową kasę za nie. Na plus też możliwość zgarnięcia dodatkowe kasy za „wyniki”

Ejmon

Dosyć prosto i wygodnie jest to rozwiązane, jak zrobić minimalny przebieg 10500km to masz z dietami wypłacaną kwotę 6,5k netto.

@Ejmon

OK., a weekendy często wypadają za granicą?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PW WEGA-A Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Kalisz
DTH Selection
CrazyIvan

Dzięki, to już się orientuję co i jak, będę uderzał do nich w takim razie. Umowa o pracę czy coś innego?

@CrazyIvan

O pracę dają od razu ale oczywiście terminowe co nie. Jak sie sprawdzisz to zastajesz dłuzej ale to normal jest

@rydwan

NIkt sie nie pozbędzie pracownika, który robi swoją robotę - nie w tych czasach. Tu fair podchodzą

@anonymous

Święta prawda, teraz rynej jest tak trudny że dmuchają i chuchają na tych co robią robote jak nalezy

@anonymous

Jak wszędzie gościu. Wega nie jest wyjątkiem choć oczywiśice proporcje inne. Jak teraz robótka u Was?

@anonymous

Jest ok. Ważne że płącą terminowo. Robisz swoje to nie masz problemów jak w każdej robocie

Keysej

Siemka – jak oceniacie robotę ? jakie warunki płacowe oferują na lohrach?

@Keysej

Najlepiej sprawdź czy obecnie rekrutują i pytaj u źródła, ja mogę podpowiedzieć jak to wygląda bo warunki są takie same jak ja startowałem ale w necie jak poczytasz to ludzie głupoty wypisują.

@peroool

W sumie interesuje mnie jaka kasa, w jakim systemie pracują na autotrasporterach w wedze, jak z autami etc, co tam możesz podpowiedzieć?

@Keysej

Co do kasy to po wyrobieniu minimalnego przebiegu 10500km masz 6,5 tysiąca na rękę, potem za każde dodatkowe 500km dodatkowe 400zł. Trasy sa 1 lub 2 tygodniowe.

@peroool

dokładnie - pytaj u źródła. Wega ma to do siebie, że płaci jak powinna i na czas.

Ejmon

Maks 2 weekendy wypadały do tej pory bo trasy są na 1 lub 2 tygodnie planowane.

@Ejmon

I tak jest zawsze? mi zależy na tym żeby w tym domu jedna troche być a nie cały czas za kółkiem?

@anonymous

1-2 trasa i baza. Taka jest sekwencja pracy w wedze. W chałupie jeszzce sie nasiedzisz

@anonymous

I to dla nowych szybkich też jest takie coś czy na początku trzeba robić overy?

@anonymous

Dla wszystkich jest tak samo czemu dla nowych miałoby być inacze>

Ejmon

Spoko moim zdaniem warto – a umowa jest, zusy płacą itp. także imho jest solidnie i kasa jest na czas.

@Ejmon

za te ekstra zrobione kilometry wyłacają od razu za dany miesiac czy czekasz jakos?

CrazyIvan

Jaki system – ile tygodni w drodze i ile weekendów za granicą ?

Ejmon

Za każde dodatkowe 500km masz dodatkowe 4 stówki na rękę. DO tego za wyniki i brak zniszczeń można zgarnąć sporo dodatkowe kasy. Poza tym płacą dodatkowe pieniądze też za weekendy jeśli jesteś poza krajem.

CrazyIvan

A możliwość dorobienia za większy przebieg, jakies dodatki etc? Na co jeszcze można liczyć tak realnie?

CrazyIvan

O piękne dzięki – mogę podpytać o parę rzeczy? Interesują mnie oczywiście kwestie finansowe. Jakie są stawki?

Ejmon

Jeżdżę drugi rok – jak ktoś chce pracować i zarabiać i nie kombinuje to warto imho, ściągnąłem dwóch znajomych i też jeżdżą.

Andżers

Jak masz 10,500km w miesiącu to masz 6,5k netto zapewnione, potem rośnie kawa co 500km dodatkowych kolejne 400zł.

Jaro
@Andżers

Andżers w takim razie jesteś wstanie wyjeździć z 8 tysi zł na rąsię?

Wirek
@Jaro

TO jak wszędzie - jak jeździsz to wyciągasz więcej proste jak konstrukcja cepa:)

@Wirek

Gdzieś właśnie czytałem że powyżej chyba 11 tyś km masz później estra płacone za jazde.

mingler

Wcześniej widziałem gdzieś ogłoszenie że było info o transporcie pod auto, to też jest?

@mingler

Stary tak to też mają - zbierają po drodze jak grzybki:)

Lopez
@rydwan

A jest jakiaś odleglosć do jakiej dowożą czy nie ma co?

Lambada
@Lopez

Najlepiej to jak jestem zainteresowany to tam zadzwoń i zapytaj. Jak im zależy to powiedzą i sie dogadacie:D

Wirek
@mingler

Z czego ja sie dowiadywałem to jest to dalej i cały czas aktualne wiec tu loozik:)

Zen
@Wirek

No i dobrze, że to jest bo jakby nie patrząc ale jest to standardem więc nie ma wyjscia:)

@mingler

I dalej to jest trudno sobie w tych czasach wyborazic aby było inaczej stary..

Andżers

Diety masz wliczone już w tą kwotę co podałem. Za weekendu poza krajem masz dodatkową kasę, tak samo za dobre wyniki dodatek jest. Trasy są 1-2 tygodniowe, pół na pół mniej więcej.

@Andżers

Prawde godo polać mu i to duuuużo:). Swoją drogą jest to moim zdaniem uczcwie rozwiążanie.

Kierowcy są bardzo ważną częścią PW WEGA-A. Jednak na stronie internetowej tej firmy udało mi się znaleźć również rekrutacje na inne stanowiska. Pracodawca zatrudni m.in. pracownika działu logistyki i kontroler techniczny stacji obsługi samochodów ciężarowych. Jak ocenicie taki rodzaj stanowisk w tej firmie? Zachęcam do wypowiedzi aktualnie zatrudnione osoby w PW WEGA-A.

mingler

Spoko dzięki wielkie musze się z nimi skontaktować i zobaczyć czy wszystko aktualne.

Lepki
@mingler

Raczej byłoby to bardzo zastanawiajace czy aktualne czy nie - myślę wiec ze wszystko aktualne:)

Andżers

Jeśli lokalizacyjnie ci pasuje to możesz się zabrać busem firmowym pod auto.

Nicker
@Andżers

A właśnie - do jakiej odległości od bazy oni zbierają ludzi? Ktoś ma takie info:)?

mingler

A jak z dietami, jaki w ogóle system ile w trasie ?

Zostaw merytoryczną opinię o PW WEGA-A Sp. z o.o. - Kalisz

PW WEGA-A Sp. z o.o.