Family finance

Nowy Sącz

Opinie o Family finance

bla bla bla 2011-02-12 21:07:40
Potwierdzam wypowiedź przedmówcy!!! Co do Pani [usunięte przez moderatora], jest ona niekulturalna i ma ubogi zasób słow ... tak to jest jak się po znajomości załatwia prace ludziom z podstawowym wykształceniem ... Ubiera się jak na wiejską dyskotekę w remizie a dekolt to ma po pas ... jeszcze jakby miala co pokazac ... porażka ... Jej obsługa klientów to totalna parodia że klienci rezygnuja po 2 minutach rozmowy z tą " inteligentną " brunetką !!!! zdecydowanie nie polecam współpracy z tą Panią ... a reszta pracowników jak najbardziej OK ... wszystko można załatwić bez zadnych problemów ... bardzo kompetentni ludzie poza panią [usunięte przez moderatora]
ziomuś_35 2011-02-12 21:10:55
Zgadzam się z poniższymi osobami. Pani [usunięte przez moderatora] to totalna klapa. Nie wiem jak taka renomowana firma jest reprezentowana przez takie " pustaki " jak Pani [usunięte przez moderatora]. Ona nadaje się bardziej na autostrade niż do tego punktu, chociaż szkoda by bylo 50 zł za loda.
Marek 2011-06-20 18:12:13
Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Moim zdaniem są to opinie zazdrosnych koleżanek z pracy. Będąc klientem Pani [usunięte przez moderatora] mogę powiedzieć że to jest jedyna osoba w tym biurze która jest kompetentna i wie o czym mówi... Kredyt dostałem w szybkim czasie i na dogodnych warunkach które wywalczyła Pani [usunięte przez moderatora]
Byłem kilka dni wcześniej u Pani [usunięte przez moderatora], która wspólnie z Panią [usunięte przez moderatora] nie potrafiła nawet określić mojej zdolności kredytowej, nie mówiąc już o tym że stwierdziły że nie mam szans na jakikolwiek kredyt. Słownictwo tych Pań było prostackie i czułem się jakbym rozmawiał ze "sprzedawczyniami na jarmarku....!"
Z czystym sumieniem mogę polecić osobę Pani [usunięte przez moderatora]

piki 2016-04-26 11:54:25
Witam Was. Słyszałem już o tym , że w firmie z kasą nie jest wcale tak tragicznie, ale interesuje mnie jak wygląda sytuacja z przyrządami, urządzeniami które firma proponuje. Co do rozwoju w family finance to @piki podobno jest ok
Zostaw swoją opinię o Family finance - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family finance