Opinie o BDS Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BDS Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BDS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDS Sp. z o.o. w Lublin

Czy firma ma jakieś wymagania odnośnie płci, jeśli chodzi o etat kierownika projektu kontraktów budowlanych? Jestem kobietą i dlatego pytam, bo wydawać by się mogło, że to branża męska. Wymagają gotowość do podróży służbowych, często się one odbywają? No i jak to wygląda, one są jakoś wcześniej zapowiedziane? Nie chciałabym o nich być informowana z dnia na dzień.

Waldemar. Nowy wpis

Witam firma widmo przynajmniej w Białymstoku prosiłem drogą elektroniczną o indywidualną wycenę środków czystości zależało mi na czasie nie doczekałem się nie polecam.

Jak długo czekaliście na odzew z BDS? Oddzwaniają zawsze?

Ana Nowy wpis

Na przesłąne CV zareagowali w niecały tydzień, na informację o rezultacie rozmowy (pomimo zapewnień o jej udzieleniu) nie doczekałąm się.

Heniek Nowy wpis

Mam nadzieję na dobrą pracę w firmie. Myślałem, że tu znajdę więcej informacji a tu cisza? Wie ktoś , jak się pracuje?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BDS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Agata

Na początku sierpnia 2018 BDS szukał pracowników do odziału w Białymstoku. Wysłałam CV i po kilku dniach był odzew. Uczciwie powiedziałam, że moge spotkać się nie wcześniej niz o 15:30. Efektem był wykład na temat profesjonlaizmu, rozszczeniowości i kilka ciepłych słów o tym, że "nikt tu specjalnie nie będzie na Panią czekał". Było to o tyle dziwne, że CV wysyłalam na adres osobisty, nie ogólny (firmowy) więc wiem z kim rozmawiałam. Inną ciekawostką jest to, że jakies 2 tygodnie później firma znów ogłosiła rekrutację. Tym razem ogłoszenie zawierało informacje, że kandydat powinien znać program WF-MAG. Wcześniejsze ogłoszenie tej informacji nie zawierało. Cieszę się, że nie straciłam czasu i mam nadzieję, że firma zdobyła się na minimum uprzejmości i kandydaci nie dowiedzieli się o tym, że się nie dostali od niej, a nie z ogłoszenia. Chociaż skoro tak wygląda zaproszenie na rozmowę, to cięzko mi w to uwierzyć. Ja za spotkanie podziękowałam i z wyżej opisanych powodów nie żałuje. Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna.

Magdalena
@Agata

Szanowna Pani, To na mojego maila wpływały aplikacje i to ja osobiście kontaktowalam się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Zgłoszeń było bardzo dużo w związku z czym wybrani Kandydaci byli umawiani co 20 minut na spotkanie między godziną 8 a 15. Daje to łącznie 21 spotkań. Ostanie spotkanie musiało odbyć się o godzinie 14.40 ponieważ osoby które rekrutowały były spoza Białegostoku i jeszcze tego samego dnia mialy do pokonania wiele kilometrów. Pani nie mogła stawić się na rozmowę w wyznaczonym terminie, natomiast osoby rekrutujace nie mogły spotkać się z Panią w terminie dogodnym dla Pani. Siła wyższa. Tak się czasem w życiu sprawy układają. Nie przypominam sobie także aby próbowała mnie Pani telefonicznie przekonać, iż warto byłoby dla Pani kandydatury poświęcić dodatkowy czas. Natomiast jeżeli chodzi o Pani wpis dotyczący "wykładu" oraz tekstu "nikt tu specjalnie nie będzie na Panią czekał" to jestem przekonana, że ani ja ani nikt z naszej załogi nie zwrócił się do Pani w sposób jaki Pani tu przedstawia. Być może wysłała Pani zgloszenia do różnych firm i pomyliły się Pani sytuacje. Życzę Pani powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy. Z poważaniem, Magdalena Ostrowska

Poszukujący

Czy warto iść do tej firmy na kierowcę?

[usunięte przez moderatora] KUPIŁEM U NICH RĘCZNIKI SKŁADANE W KARTONIE,W ROLI I ZOSTAŁEM OSZUKANY NA ILOŚCI TO SAMO DOTYCZY PAPIERU TOALETOWEGO. GDYBY NIE DYR. BUDZYNSKI I DODATKOWA ROZMOWA Z PRZEDSTAWICIELEM ZROBIŁBYM AWANTURĘ. NIE POLECAM FIRMY POD ŻADNYM POZOREM. OSZUKUJĄ SWOICH KLIENTÓW TYM BARDZIEJ ŻE CZEKAŁEM NA TOWAR 3 TYGODNIE!!! NIGDY WIĘCEJ.

Zostaw merytoryczną opinię o BDS Sp. z o.o. - Lublin

BDS Sp. z o.o.