Opinie o Dar-Gaz Gajos Dariusz w Ostrowiec nad Kamienną

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dar-Gaz Gajos Dariusz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dar-Gaz Gajos Dariusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dar-Gaz Gajos Dariusz w Ostrowiec nad Kamienną

PapugaAra Nowy wpis

Omijać z daleka jako miejsce pracy. Chyba że kogoś zadowoli najniższa krajowa i okradanie z urlopów i godności człowieka Zachorować też nie możesz bo okradasz w ten sposób pracodawcę.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Dar-Gaz Gajos Dariusz na brak? 6 października ogłoszenie na Praca.gov.pl.

OnaOnOni Nowy wpis

Najniższa krajowa więcej nie zarobisz. Jeszcze usłyszysz że to bardzo dobra płaca jak na Ostrowiec

Klient Nowy wpis

Dziwią mnie same złe opinie, a gdzie opinie zadowolonych klientów takich jak ja. Kilka sprzętow miałem naprawianych zarówno na gwarancji jak i odpłatnie, za każdym razem usterki usunięte za pierwszym razem. Był zarówno mlody technik jak i bardziej doświadczony i jestem zadowolony z uslugi bo sprzęty do tej pory działają bez zrzutów.

Jaka jest umowa w firmie Dar-Gaz Gajos Dariusz? Wiecie, czy jako Monter zatrudniają na umowę zlecenie?

Darek

Umowy o pracę są dawane, bo Ciebie interesuje umowa zlecenie?

Brałeś udział w rekrutacji do Dar-Gaz Gajos Dariusz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Styx

Facet przyszedł nic nie stwierdził terma jak nie działa tak nie działa zgarnęli 100 złoty za otwarcie z daleka od tej firmy !!

Aaa

Porazka !!!! Brak kultury osobistej. Kłamcy. Z dala od tej firmy

Erwin

A firma to w ogóle zatrudnia pracowników? Tak rzadko na forun zostawiane są opinie o pracy w firmie.

Erwin

Czy obecnie szuka kogoś firma?

Aaa
@Erwin

Tak

Ostrowiec

Teraz dopiero znalazłem te opinie..normalnie szok..ale cóż za późno..Daliśmy expres do kawy który pracował lecz wyświetlał komunikat o serwisie i przepuszczał wodę..DZIAD technik wymienił uszczelke skasował 300 i po niby naprawie expres w ogóle przestał spieniać mleko,po zrobieniu 3 szt.kaw na tackę wywala pełno fusów czego wcześniej nie był,po zgłoszeniu poprawy DZIAD technik po jednym dniu niby naprawił,zrobił na miejscu kawe i pokazał że nie ma fusów,pomyślałem ok, w domu po kilku kawach znowu pełno fusów na tacy a dalej jak nie spieniał tak nie spienia,DZIADOWI powiedziałem że nie interesują mnie koszta a powinien zrobić jak należy ! poruszał ramionami i poszedł..szukam telefonu do szefa aby mu podziękować .OMIJAĆ Z DALEKA..bo szkoda kasy i nerwów

F
@Ostrowiec

Też miałem taki problem: specjalizacja tego serwisu-wymiana uszczelek oczywiście nie usunie to problemy i ponad 200zł rachunek serwis wystawił z czego 150 robocizna! Expres został ponownie dostarczony i testowany przez 2 tygodnie oddany rzekomo sprawny . Tak był sprawny jak poprzednio 10 kaw czyli godzinę. Expres naprawił w Radomiu serwis wymieniając między innymi uszkodzony zaparzacz i expres działa 2 miesiąc bez najmniejszych problemów, cena usługi z transportem wyniosła 100zł, 2 ELEMENTY MODUŁ PARZENIA KAWY I STEROWNIK czyli nie pierdoły 250zł expres wartości ponad 2500zł został reanimowany. Radze Państwu z DAR-GAZ nie brać do naprawy tego na czym ten SERWISANT "magik" (któremu nie mona żadnej uwagi zwrócić) SIĘ ABSOLUTNIE NIE ZNA

Xyz

Szybka sprawna bez żadnego zarzutu usługa, pracownicy przemili i konkretni, oby więcej takich ludzi wiedzących co robią! ????

Ooooo

Moim zdaniem, pracownicy są bardzo kompetentni a także robia wszystko jak należy. Ludzie ... ogarnijcie się troche... szacunek za szacunek a panowie dobią wyszykować co mogą ! Pozdawiam

Stefan

To forum dla pracowników a opinie klientów nie powinny się tu znaleźć.

Marcin i to nie koniec.

Firma DAR GAZ to brak kompetencji do obsługi szkód zgłaszanych u ubezpieczyciela. Nie potrafią się zorganizować nie potrafią dotrzymywać terminów traktują klienta zbywając go i kłamiąc. Wydaje mi się że firma ta myśli że złapała Boga za nogi współpracując z ubezpieczalniami sprzętu AGD tylko gdzie ich sumienność i szacunek do klienta??

Pracującamama

Stanowczo NIE POLECAM tej firmy!! Nie siłowni, brak kultury w stosunku do klienta. W sprawie owej firmy było już kilka skarg do Rzecznika Praw Konsumenta w Ostrowcu. Uważajcie bo stracicie nie tylko pieniądze ale i nerwy.

Halina

Czy znajdą się wśród użytkowników forum osoby, które pracują obecnie lub były zatrudnione w przeszłości w Dar-Gaz Gajos Dariusz? Do tej pory wypowiadali się w tym wątku głównie klienci firmy. Czy firma zatrudnia w ogóle jakichś pracowników, czy jest to rodzaj działalności jednoosobowej? Może ktoś coś wie na ten temat i mógłby napisać na forum. Zachęcam!

Dar (usunięte przez administratora) bo sraja na klienta

Naj.naj.najgorsza ferma w Ostrowcu dziadostwo w kazdym calu

Banda niewyksztalconych niby technikow .ten caly szew ¥ tej firmy smieje sie i zwija kase zastanawiam sie jak on tyle czasu sie utrzymuje na rynku

Najbardziej niemiły pracownik to taki w okularach siedzi i psuje powietrze klienta ma za NIC

Takiej firmy z takimi baranami nie ma w Ostrowcu,ludzie lepiej jechac 100 km dalej naciagacze brak szacunku do klienta jednym slowem kupa gowna

Zostaw merytoryczną opinię o Dar-Gaz Gajos Dariusz - Ostrowiec nad Kamienną

• Jak się pracuje w Dar-Gaz Gajos Dariusz?

Zobacz opinie na temat firmy Dar-Gaz Gajos Dariusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dar-Gaz Gajos Dariusz
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Rudzka 85
    27-400 Ostrowiec nad Kamienną