Dar-Gaz Dariusz Gajos

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Dar-Gaz Dariusz Gajos

Serwisant 2011-03-11 11:14
Bardzo nie miła obsługa oraz naciąganie klienta na dodatkowe pieniądze nie uprzedzając wcześniej o jakichkolwiek dodatkowych kosztach
anonim 2011-08-29 20:09
nie dziwne ze wcyhodza dotatkowe koszta gdy klient tak zajeździ sprzet zwlekajac pół roku aby zgłosić usterke gdy można coś naprawić tańszym kosztemaż do momentu że zaczynając naprawić jedno rozsypuje się drugie - takie są skutki pozornego oszczedzania albo bycia bohaterem w swoim domu- póxniej serwis musi wszystko poprawiać!
gajos 2013-01-20 16:53
arogancki chamski nawet nie potrafi wymienić silnika co jest dla nie sprawa nie do przejścia nie wspomnę ze nie potrafi pod łączyć węza do syfonu dla dobra społeczeństwa niech zajmie się czymś innym
Rosochy 2014-09-10 13:31
Firma w sam raz do programu USTERKA
Oxydry 2016-06-28 15:47
Jestem klientem i zdecydowanie ich nie polecam!! Brak profesjonalizmu serwis przyjeżdżający do domu to beznadzieja, Panie kochany urządzenia to ja sobie sam mogę zresetować wyłączając z sieci, wielcy fachowcy, krętactwo i tyle patrzą jak tu nabić klienta na koszty!!!!
Maks 2016-08-25 09:17
Mega nie profesjonalna firma. Zdecydowanie odradzam korzystanie z tej firmy. Nie potrafią zdiagnozować problemu ale w okłamywaniu klienta są mega profesjonalni. Im mniej takich firm na rynku tym lepiej. Arogancja i chamstwo to ich cecha główna.
niezadowolony 2017-06-07 13:42
NIESŁOWNY bo w du... ma czas klienta. Niekompetentny bo nie ma pojęcia o tym czym się zajmuje (wymyśla takie głupoty żeby tylko na kasę naciągnąć) niemiły i cholernie drogi a ceny wyssane z palca bo konkurencja nawet z Kielc o połowę tańsza jak nie więcej. PORAŻKA!!!!!!! OMIJAĆ!!!!
Zostaw swoją opinię o Dar-Gaz Dariusz Gajos - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dar-Gaz Dariusz Gajos