Opinie o Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk w Łódź

Kinga Nowy wpis

Słyszeliście może o tym ze maja otwierać nowe miejsca pracy?

Arketos Nowy wpis

Powiem tak, pracowałem na narzędziowi i na lakierni a nawet i na magazynie, przez agencje widziałem jak wykonują ta prace i starałem się im dorównać, by nie być gorszym pracownikiem itp. Niestety musiałem odejść kręgosłup nie wyrabia, jeśli szanujesz zdrowie, nie polecam tej pracy !!! to jest wykańczalnia 2-3 lata i rehabilitacja!!! elementy nie sa lekkie!!! pieniądze 16 agencja pracownik na stałe 9,5zł na rękę śmiech na sali plus premia 13-30% ,nie ma znaczenia jak się starasz zależy od miesiąca by wyjść 1800zł na rękę, tak wyrównują premie. Nie słuchać kierownika ale to prawda, jak kiedyś obiecuje złote góry itp.!

Leszek Nowy wpis

@lena, być może jeszcze jesteś wśród nas i opowiesz czy zdecydowałaś się na współpracę z ta firmą? Niekiedy warto zdać się na własną intuicję i pójść na spotkanie żeby ocenić sytuację. Czy ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi uwagami?

brzeszczot Nowy wpis

Tam trzeba mieć stalowe nerwy Kierownik to dzieciak który bawi się drogimi zabawkami . Jak ktoś umie ciągnąć druta to może liczyć na przychylność w metal firmie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
brzeszczot

lena

spotkałem się z nimi na jednej z wystaw. Zainteresowali mnie i dlatego później składałem do nich CV. Nadal czekam na odpowiedź a tu chciałam się zorientować w opiniach pracowników. Teraz to sam nie wiem

Waldemar

Naprawdę nie polecam nikomu tej pracy bo sie rozczarujesz obiecują niewiadomo co a tak naprawdę nie dają nic

Heniek

Kierownik to [usunięte przez moderatora] kłamie oszczędza na wszystkim i o wszystko się czepia dają 8_9 na godzinę po 5 latach pracy odradzam wszystkim

Szkoda czasu i nerwów Mikomax metal to dno i wodorosty 8,5 na początek i to koniec czasem stawki dochodzą do 9 pln jesili to odpowiada zapraszamy kierownik zafunduje ci [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk - Łódź

Mikomax Metal Maciej Mikołajczyk
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Dostawcza 4
    93-231 Łódź