logo Eurocash S.A.

Eurocash S.A.

Stargard Szczeciński

Opinie o Eurocash S.A.

podsłuchująca 2010-04-06 13:36:01
Na początku jest fajnie, dość dobre zarobki, możliwość wykazania się. Ale gdy człowiek zaczyna się wykazywać pojawiają się donosiciele i kapusie, trzeba się pilnować na każdym kroku. to nic, że masz umowę, w tej firmie to jest nie ważne. Zawsze znajdzie się sposób na zwolnienie lub na inicjację wyścigu szczurów. (usunięte przez moderatora)!!! Tym żywią się kierownicy, aby podtrzymać swój pseudo słomiarski autorytet.
:P 2010-04-25 19:31:21
dokładnie tak jest. wykazywać się okazuje nie ma po co skoro zostawiA i tak ta głupsza która potrafi dobrze "wejść w (usunięte przez moderatora)". Zdanie musisz mieć takie jak kierownik heh. Naprawdę ambitna praca. I nic z tego ze się starasz. A brak odwagi wśród "kierownictwa" w przekazywaniu spraw ostatecznych poniżający. Patrząc z perspektywy czasu jednak dobrze się stało że już tam nie pracuję. Przynajmniej wiem że jestem warta więcej. Taka mała szkoła przetrwania, dają dobry wycisk psychiczny. Ale teraz wiem że ludzie są fałszywi, i w pracy nie ma miejsca nawet na koleżanki. Ponieważ do Ciebie się uśmiechnie, porozmawia, udaje nieporadną idiotke a poleci do kierownika i (usunięte przez moderatora) głupot.
papkin 2010-12-17 19:25:13
Kiedyś miałem tam pracować jako magazynier ale dzięki głupawemu kierownikowi ( choć na pierwszy rzut oka wydawał się konkretny ale tylko wydawał ) nie pracuje ponieważ z przyczyn niezależnych od demnie nie dokonałem badań lekarskich w dzień w którym miałem podjąć prace i bez żadnych prób wytłumaczenia się zwolnił mnie
kierownik 2010-12-18 10:35:11
papkin - 2010-12-17 19:25:13

no i 2,5 tysia netto miesiecznie poszlo do kogo innego kieszonki :)
Zenek 2011-03-28 20:10:56
Pracowałem kiedyś jako informatyk w firmie DLS SA, która została wchłonięta przez Tradis. Czytając wasze komentarze widzę, że w ciągu tylu lat (od 2006) nic się nie zmieniło na lepsze. W dodatku ludzie pracują za głodowe pensje. Dziwne, że ludzie dają tak sobą pomiatać.
pracownik 2011-05-09 18:00:44
Praca w Tradis. Możesz wykazywać się ,starać,pracować jak wół jak twoja twarz nie spodoba się zmianowemu ( usunięte przez administratora )którego przełożony ( usunięte przez administratora ) to rodzina, to wylecisz bracie szybko, nie zdążysz odezwać się ! Na układy nie ma rady ! W Tradisie rządzi ( usunięte przez administratora ) zmianowy !!!! Także nie ma najmniejszego sensu starać się i wykazywać !!! Najważniejsze żeby nie nacisnąć na odcisk ( usunięte przez administratora )
były pracownik 2011-05-09 18:53:11
A jakie macie zdanie o ( usunięte przez administratora ) radzi sobie?
mi 2013-03-06 21:53:13
wiadomo ile PH wychodzi na czysto? dużo godziny od 8 do 16 sie wyrobisz?
lolipop 2013-03-07 01:32:35
dlaczego Tyrke zwolnili? lubiłem go jak pracowałem tam
ano 2013-06-09 12:14:32
za szybko chatę postawił
ano 2013-06-09 12:23:36
praca w TRADISie to możesz się wykazać, solidnie pracować a i tak cię (usunięte przez moderatora)... praca jest bardzo ciężka w największym tego słowa znaczeniu za pensje śmieszną. ludzie na magazynie to kapusie, najpierw uśmiecha ci się w oczy a za chwilę wszystko donosi. Normalni są tylko kierowcy którzy ciężko dzwigają nawet po kilkanaście ton dziennie- 2 strzały i na każdy 6 ton i wszystko łapa, a jak ci nie pasuje to tam są drzwi. Wykańczają się kierowcy po kolei a teraz jak stokrotki odchodzą to dopiero będzie jazda. Kto mądrzejszy to już od nich odszedł.
Adam 2014-04-25 23:08:20
jest bardzo fajnie wzorowe kierownictwo
euro 2014-09-16 13:21:21
na Przemysłowej poszukują kierowców. O zarobki musisz się pytać. Ponoć chłopaki w sezonie zarabiają świetnie. odejdź to się dowiesz.
Atmosfera jest ok jeśli dbasz o auta i dokumenty.
minko 2015-01-28 15:15:33
no właśnie, to nie jest typowa praca sezonowa jak sądzę, tylko ma się już na to jakoś bardziej określony plan, który sie robi cały czas, a nie tylko przez pewien okres, nie uważacie? dajcie znac jeszcze jak to w praktyce wygląda czy warto się zatrudniac jak ktoś ma dobre doświadczenie w temacie, to dobrze płacą?
foka 2015-03-30 14:53:45
marek, to zależy co masz na myśli pisząc o poważnym zarobku i jakich pieniądzach chcesz mówić, bo ja jestem nastawiona że jak pójdę na rozmowę do nich kwalifikacyjną to jednak chciałabym negocjować indywidualnie warunki finansowe. zalezy mi na informacji od was na ile moge sobie pozwolić bo nie znam dobrze możliwości finansowych firmy
ania 2016-05-13 21:50:43
zarobki głównie zależą od stanowiska, doświadczenia, wykształcenia, mniej od firmy w jakiej się zatrudnia @Niura. W Eurocash S.A. zarobki tez są zróżnicowane, wiadomo, że czym niższy szczebel tym mniej zarobisz
Zostaw swoją opinię o Eurocash S.A. - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurocash S.A.