JACENTY SOBIESZEK

Gniewoszów

Opinie o JACENTY SOBIESZEK

obecny pracownik 2011-02-12 11:26:35
to chory człowiek który patrzy na świat i na ludzi z pogardą nigdy nie wypłaca pieniędzy na czas a w dodatku nigdy wszystkiego a potem mówi że musi za coś potrącić i poprostu ich niewypłaca nic mu nikt nie zrobi bo to kaleka i nawet ostry omłot go nie rusza .Twierdzi że tyle bulu w życiu przeżył że teraz musi troche pomęczyć ludz nawet tych którzy nie mają już na życie i opłaty omijajcie tą firme z daleka bo popadniecie w wielkie długi a on będzie wam sie śmiałw oczy to frajer
opinia 2015-05-10 16:43:42
Mieliśmy przyjemność obecnie w Gliwicach---naobiecywał wyszło jak zwykle na chorobę można to i owo zwalić ale facet zmienia zdanie w zależności o wiatru w którą stronę wieje---omijajcie z daleka
poldek 2016-04-27 09:38:44
oferują budowe i wykończenie pod klucz, wiec takie generalne już, fajnie, ze sie tym zajmuja i oferują naparwde kompleksowe usługi. Odnosnie terminów też wygląda to dobrze jednak wywiązują sie z nich.
Zostaw swoją opinię o JACENTY SOBIESZEK - Gniewoszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JACENTY SOBIESZEK