brak logo

WEST POLSKA SP. Z. O.O.

Wrocław

Opinie o WEST POLSKA SP. Z. O.O.

darek max 2015-03-08 13:45
Importowany szefuńcio non stop obraża się na ludzi a pomimo kilku lat w Polsce jeszcze nie trybi jak się myśli w PL . Przeszadzało mu że RPH < pół kraju > zabiera ze sobą ludzi z BLABLACAR w ramach swich turplanów . Mnie zarzucił oszukiwanie a sam wykorzystał mą wiedzę fachową na ostatnich targach w Warszawie przy Prądzyńskiego . W 10 minut po spakowaniu stoiska zostałem wy.......ony z 2 walizkami i garniakiem który miałem na wszelki wypadek wzięty aby godnie reprezentować firmę . Kiedy podczas kolacji z nim w gronie całego zespołu zamówiliśmy takie same danie , kelner podwoił sumę a wpisał jako jedno .....Oj niech kolega z knajpy Bydło Powidło na Towarowej powinien na kolanach dymać do świętego miasta że przeżył . Z opuszczonymi głowami wychodziliśmy bo takiego Bydła może tylko BELG narobić . Dziewczyny ryczą po kątach a on tylko zabójcze spojrzenia puszcza . Odradzam że wszech miar .
ZS 2017-04-05 18:21
Ale jaja. Ja pracowalem tam w 2012. I bylo wypisz wymaluj tak samo. Mistrz swiata normalnie. Jak on dalej ludzi znajduje ?
tmk 2017-07-30 22:44
Otrzymałam maila z W.E.S.T. Polska Sp. z o.o. że przysyłają mi jakiś sprzęt.
Nic tam nie zamawiałam.
2
Zostaw swoją opinię o WEST POLSKA SP. Z. O.O. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WEST POLSKA SP. Z. O.O.