Auto Serwis Loga

Poznań

Opinie o Auto Serwis Loga

expert 2013-05-17 11:45:18
Coś z ta firmą jest nie tak, od bardzo długiego czasu zmieniają się w niej pracownicy jak na dworcu PKP. Albo właściciel ma coś nie tak z głową albo nie wie kogo chce zatrudnić. Dziwne.
mariusz 2013-08-30 08:26:42
Witam,
Jestem klientem od początku powstania tego serwisu. Kadra się przez te 5 lat nie zmieniła, doszło dwóch mechaników, znam tam wszystkich pracowników. Faktycznie był problem z elektrykiem, który chętnie pracował ale tylko przez trzy dni w tygodniu potem robił sobie wolne. Zaden pracodawca na to nie pójdzie. Polecam ten serwis za profesjonalizm i miłą atmosferę. Pozdrawiam chłopaków z Auto Serwis Loga
Mateusz 2016-07-20 13:29:11
Serwisuje swój samochód w warsztacie od czasu zakupy, obsługa z czystem sercem mogę powiedzieć że jest perfekcyjna, podejście do klienta, wysłuchanie problemu oraz diagnoza samochodu bez zarzutów. Jeżeli chodzi o koszty to są umiarkowane, niższe od autoryzowanych serwisów, lecz pomimo niższych cen jakoś jest o wiele wyższa. Po pierwsze diagnoza przedstawionego problemu przeze mnie, oraz w gratisie przedstawienie innych usterek, uszkodzeń samochodu, które trzeba natychmiastowo naprawić i takie z którymi można trochę poczekać. Dla mnie jako dla każdego właściciela samochodu jest ważne aby samochód jeździł jak najdłużej, a ten serwis nie patrzy tylko na to z jakim błędem przyjechałem, ale jak lekarz bada cały organizm - samochód i mówi co jeszcze mu dolega.
Zostaw swoją opinię o Auto Serwis Loga - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Serwis Loga