cache cache

Toruń

Opinie o cache cache

anonim 2011-02-11 15:53:02
Co sądzicie o nowej regionalnej północy?
entliczekpentliczek 2011-02-17 12:09:10
a co tam regionalna, cały ten sklep to jedno wielkie bagno,żeby nie powiedzieć gówno!To co tam sie teraz wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie.Traktują ludzi jak śmieci,tanią siłe roboczą za najniższa pensje z chorym sytemem premiowania.Pracuje się cały miesiąc często po 12h,kilka dni wolnych lub też nie, co ja mówie pracuje,sorry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak dziki osioł za darmochę.A szefostwo wymyśla cały czas coś nowego,chcą ludzi zajechać, żeby poupadali na łeb na szyje na środku sklepu.Zero własnego życia,zero rodziny.Kto pracował tam wie o jakim piekle piszę.A dyrektorki przyjeżdzają i oglądaja,zdjęcie cykają,jak pięknie jak ładnie,tylko czyim kosztem,czyim zdrowiem.To nie praca to harówka i za co,za marne grosze...ludzie ,jeśli choć macie trochę godności nie przynoście CV do sklepów Cache Cache!jeśli zależy Wam na waszym zdrowiu nie róbcie tego!nie polecam z dobrego serca...
była pracownik 2011-02-17 13:20:37
dobrze napisane!!! wiać stamtąd ,oby jak najszybciej!!! to nie jest firma, to nie sa pracodawcy, to nie sa kierowniczki...to są [usunięte przez moderatora] i krwiopijcy!! wystrzegajcie sie ich!!!!
sooo 2016-04-26 10:57:02
Nawet nie ma rotacji wśród pracowników, bo to dobry znak że atmosfera opiera się na dobrych relacjach.
Zostaw swoją opinię o cache cache - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cache cache