Opinie o LARGO S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LARGO S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LARGO S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LARGO S.A. w Warszawa

Justyna Nowy wpis

Powiem tak, zapisałam się na dwa zlecenia na pierwsze się spóźniłam, gdyż nie było żadnych wskazówek jak dostać się do sklepu w galerii po 22, więc pracę zaczełam od 22.30 (7,5h z 8h) . Na następny dzień nie poszłam ponieważ źle się czułam i powiadomiłam o tym w mailu panią koordynatorkę . Na następny dzień dana pani stwierdziła, że w ogóle nie pojawiłam się w pracy i nie mam prawa żądać zapłaty za pierwszy dzień. Zamiast wyjaśnić sytuację z pierwszym dniem po prostu zerwała ze mną kontakt. Idąc do tej pracy osobiście chciałam ich sprawdzić, czy mogą być moim alternatywnym źródłem dochodu. Po takim potraktowaniu odradzam wszystkim osobom, które mają możliwość w wyborze innego pracodawcy.

Yyy Nowy wpis
@Justyna

Czyli raz w ogóle nie przyszłaś, a raz się spóźniłaś - czyli w tym czasie ktoś musiał pracować za Ciebie. No i się Dziwisz, że cię nie zatrudnili i odradzasz miejsce pracy. Nie znam tej firmy, ale to chyba problem jest po twojej stronie. Jest rynek pracownika, ale wszystko ma swoje granice.

Kasia Nowy wpis

@justyna może to przez spóźnienie i nie stawienie się w pracy? Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, czy na pewno nie było żadnych pozytywnych stron?

Warszawianka Nowy wpis

Hej, chce przenieść konie do stajni largo, widze tu zle opinie, ale stare. Czy coś się zmieniło? Warto przywieźć tu swoje konie?

Olwek

Chce pracowac przy koniach.czy cos sie zmienilo ? Tam ? W largo na leprze ?

Oleczek
@Olwek

Nie.warunki pracownicze straszne .

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie LARGO S.A. na stanowisko Sprzedawca/kasjer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Paweł Sarna

Polecam Przyjemna Agencja wypłacalność terminowa ;) Lubię atmosferę w LARGO S.A. za: Terminowa wypłacalnosc

Iwona

Pracujesz obecnie w LARGO S.A. ? Chętnie dowiemy się jakim pracodawcą jest firma. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

ewa

kochane ziomeczki czy sądzicie że dobrym ruchem w karierze będzie zatrudnienie się u was jako Asystent działu finansowego w Warszawie? chodzi mi o kasę

Ciekawska

A gdzie trzymacie teraz swoje konie byli pensjonariusze bo chcę znaleść jakiś fajny pensjonat

Rysiu
@Ciekawska

Niemal każda inna stajnia jest lepsa niz largo. W largo drogo i nie tak jak trzeba.

zulugula

czy wspomniany wyżej "Piotruś" nadal pracuje w stajni Largo?

Karol

Brawo! Jeden z nielicznych, którzy to rozumieją!

Pensjonariuszse

Dziecko, witamy w XXI wieku. Wpisujesz sie na "newslatters" i od razu dastajesz nowe posty i możesz na nie od razu odpwiadać. He he he :) Niektórym (np. Largo w Łosiu) to bardzo nie na rękę :)

Marysia

Skąd wy tak szybko reagujecie na nowe wpisy...?

Karol

Wymienili podłoże w stajni, tak jest na facebooku. I jak teraz jest? Mam 3 konie, szukam stajni.

Oni wiedzą

Maryśka, to nie ta sama firma! Largo w ŁOSIU to stajnia!!! Largo Capital Sp. z o.o. w Warszawie to zupełnie inna firma! Tutaj wymieniamy opinie o STAJNI dla koni!!! Nie żadnej innej firmie, która akurat ma podobną nazwę. Largo-stajnia: NIE! Inne firmy o tej nazwie: a kto to wie

Oni wiedzą

Czytanie ze zrozumieniem to trudne, wiem. Ale poczytaj powyższe posty, ze zrozumieniem wypowiedzi. Będziesz wiedzieć o jakiej dziedzinie "rozmawiamy"

Witek
@Oni wiedzą

Podłoże to może i nowe, ale obsługa tak samo do niczego. Jeśli troszczysz się o swoje konie, Largo nie jest polecane. Np. w Chojnowie dobudowują nową stajnię. A Largo, że mimo, że niby o niebo lepszy poziom, w połowie puste

Hej, my tu o koniach w Largo,miejscowość Łoś. Nie o elektrowni

Byli pensjonariusze

Micholo, na nieszczęście dla zwierząt i ich właścicieli, warunki ciągle są niedostateczne

Pensjonariuszka

Witam Wszystkich Nie wiem o co chodzi, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Widzę, że zdesperowani nieudacznicy wypowiadają się na temat stajni, która jest prowadzona wzorowo. Niestety nie odpowiada im rygor panujący w tej firmie. Rygor prowadzony dla dobra i bezpieczeństwa ludzi i koni. Zmiana regulaminu ,na przkład kary za zostawiono samochód w poprzek drogi prowadzącej na padok, nie mają na celu doręczenia klientów, ale miało cel porządkowy. Ja to zrozumiałam, a ktoś inny odebrał to inaczej. Wszystko zależy od zwojów w głowie. Czemu nie opublikujecie zdjęć z końmi które stoją na betonie, bo ich nie ma !!! Jeś by były to znaczy, że boksu są sprzątane. Ja nigdy nie miałam problemów z moimi końmi. Polecam zdecydowanie Largo, chyba, że rządamy niemożliwego Krystyna

obserwator
@Pensjonariuszka

1. Nie można zostawić samochodu w poprzek drogi prowadzącej na padok, bo tam samochody nie wjeżdżają. 2. Dlaczego to Ty nie wstawisz zdjęć jak jest czysto w boksach.

Byli (na szczęście) pensjonariusze
@obserwator

Na tej stronie nie można nawet użyć nazwiska właściciela, bo administrator strony natychmiast usuwa takie wpisy. Inne bezpośfednie daneczy dowody na nierzetelne prowadzenie Largo ma twj stronie trudno zatem iżyć i przedstawić. Mieliśmy w Largo konie przez dłuższy czas. Całkiem niedawno. To była katastrofa. Drogo, boksy zaniedbane, podłoże na hali nieodpowiednie i do tego źle o niedbają. Largo nie, nie i jeszczeraz nie. Kreują się na luksusowy ośrodek ale tylko cena za pensjonat jest wysoka. Do rzetelnego dbania a konie im daaaaaleko, o luksusie nie ma comówić. A parkowanie aut w poprzek to jakaś nic nie znacząca drobnostka. W Largo chodzi o to że za wszystko doliczają kary a sami nie wywiązują sięz podstawowych obowiązków wzflędem klientów wynikających z umowy i najzwyklejszefo odruchu dbania o zwierzęta które są od nich zależne.

P

Uuuu! Dostałam właśnie od koleżanki z Largo telefon o kolejnym wpisie. Spieszę z odpowiedzią. Prezes i kierowca w jednej osobie właściciela stajni ma wysokie aspiracje żeby zrobić z largo wzorowy ośrodek (patrz plany na oficjalnej stronie stajni) ale mu to nie wychodzi. Biedak, zawsze zostanie tylko kierowcą właściciela, z czego śmieją się nawet stajenni Largo. Ha, ha, ha. Wybaczcie, nie mogę się powstrzymać przed wyśmaniem głupoty " prezesa " Largo. Gdzie ta druga stajnia? Gdzie hotel? Gdzie lądowisko na helikoptery? Facet ośmiesza swojego pracodawcę

,,,

Ha, ha, ha! Na zdjęciach strony internetowej largo wszystko ładnie a przeszkody pochowane mimo że to najdroższa stajnia w Polsce. Śmiechu wart! Ciekawe za co płacą klienci. Naiwniacy

obserwator

Wybrałeś Franku dość niekonwencjonalną formę komunikacji z Largo (czy jakąkolwiek inną stajnią). Od tego jest telefon do poszczególnych ośrodków jeździeckich czy ewentualnie email. Zadając takie pytania na forum ogólnym, nawet tematycznym, to tak jakbyś na stronach internetowych dotyczących np. opinii turystów nt.hoteli zadawał obsłudze konkretnego hotelu pytania o ich usługi. Sugerowałbym wklikanie do wyszukiwarki hasła 'stajnia warszawa' bądź podobne, podzwonienie i posprawdzanie u źródła. Tutaj przecież nie wiesz kto ci odpowie i czy odpowiedź jest zgodna z prawdą. Powodzenia.

Oni

Fakt, dziwna forma komunikacji Franek. Ale Largo nie polecam. Drogo jak diabli a obsługa mierna. To ogólna wiedza i opinia o tej stajni

Zostaw merytoryczną opinię o LARGO S.A. - Warszawa

LARGO S.A.