Kadry APT Wroclaw i Opole

Wrocław

Opinie o Kadry APT Wroclaw i Opole

Skafolder 2011-02-11 10:37:47
Ta firma to pasożyty i kłamcy,nie można im w nic wierzyc,podpisujesz umowę z nimi w której są same kary ale tylko wobec pracownika,ponda to oszukują na godzinach,nie płaca dojazdów i mieszkania (kamping)są obskurne i brudne a Koordynator Maciej!! to pierwszy mydlarz i krętacz Rzeczpospolitej obieca wszystko co chcecie a potem się wyprze!!Ja pracowałem dla niech jako monter rusztowań ale byli tez izolerzy i malarze i Bóg wie kto jeszcze i nikt zadowolony nie byl,oszukuja na każdym kroku w biurze kolejki i do ciemniej nocy(22 i pózniej)na jakieś informacje 3y pieniądze,skandaliczne podejście i dojazd do biura 130Km w jedna strone do prac 150km czasem 210 nawet za co nie płacono choc obiecano i się zobowiązano.najbardziej krętacka agencaj pracy na świecie.
Gooby 2011-03-22 09:26:28
Popieram. Już 3 miesiące czekam na wyjazd i nic. Na próbki jechałem 350km, które przeszedłem pomyślnie. Dostałem telefon że jest wyjazd, wszystko przygotowane, zakupy zrobione ale w dzień wyjazdu dzwonią że wyjazd odwołany i cisza do dnia dzisiejszego. To cwaniaki co ciągną kasę z unii. Nikomu nie polecam a nawet odradzam. Nie jeździjcie do nich, zaoszczędzicie trochę kasy!!!! POZDRAWIAM
Gra 2011-04-06 14:30:11
Co to za firma ?
tomik 2016-05-04 09:04:18
Nadal nie szukają ludzi, wydaje mi się, ze jest to wiekszy przestój po prostu, jakiś kryzys mają na pewno.
Zostaw swoją opinię o Kadry APT Wroclaw i Opole - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kadry APT Wroclaw i Opole