OMIDA S.A.

Opinie o OMIDA S.A.

Emil

Witam, polecam firmę OMIDA jako pracodawcę. Pracuję w niej od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Dobra stawka, szanse na rozwój duże, bo firma rośnie i ciągle wpadają nowe tematy. Stałe godziny pracy, nie zostajemy po. Fajna atmosfera, zespół mieszany, nie tylko ludzie od razu po studiach, ale też mamy w swoich szeregach bardziej doświadczonych spedytorów. Mam nadzieję, że pomogłem wszystkim szukającym pracy i zastanawiającym się nad zmianą obecnej. Zapraszamy ;)

HN
@Emil

Duży plus za wiele oddziałów w PL.

Anny

Rok temu miałam wysłać swoją aplikacje, ale po rozmowie z kolegami po fachu nie zdecydowałam się. Zmiana pracy to nie jest łatwa decyzja, szczególnie w dzisiejszych czasach. Obserwowałam dalszy rozwój sytuacji i w marcu postanowiłam wysłać swoje CV, ponieważ cały czas widziałam, że firma się rozwija i prowadzi rekrutacje na spedytorów. Kolejnego dnia dział HR umówił ze mną rozmowę telefoniczną dokładnie o wskazanej późnowieczornej godzinie. Rozmowa była rzeczowa. Kolejnym etapem była rozmowa z prezesami - co do dziś budzi we mnie szacunek i było jednym z ważnych aspektów w procesie rekrutacji. Zostały przedstawione konkretne warunki oraz historia firmy, wraz z dalszymi planami na przyszlosc. Zdecydowałam się podjąć współpracę. Dzisiaj jestem wśród osób, które są specjalistami, szybko się rozwijają, a firma Omida otworzyła przede mną możliwości współpracy z klientami, których wcześniej z wielu powodów nie mogłam obsługiwać. Dziś reprezentuje polską firmę transportowa, która jest w top 10 firm z branży. Zdecydowałam się o tym napisać z kilku powód, po pierwsze wiele jest informacji, które krążą a są niezgodne z prawdą na temat pracy w Omidzie - tu naprawdę można się rozwijać. Wiele osob sie waha, a są specjalistami. Z mojej perspektywy warto umówić się na rozmowę, porozmawiać z Prezesami. Niezależnie od decyzji, którą się podejmie - warto wysłać krótkiego maila na - hr@omida.pl i napisać po prostu, ze chce sie umówić na rozmowę. Drugim powodem, dlaczego napisałam tutaj jest fakt, że w Omidzie pracuje się bardzo dobrze, czując przede wszystkim, że jest się częścią zespołu (rewelacyjni ludzie), zawsze można skontaktować się z Prezesami, zawsze można omówić swoje pomysły. Ciesze się, że tu jestem. Mam nadzieje, że każdy kto się waha i mówi sobie "nie spróbuje i jeszcze poczekam" - po prostu da sobie szanse pracy w świetnej firmie.

Kierownik
@Magda

Wspina praca to kpina ?? Jedziemy z koksem !!!

Tomasz

Trochę więcej tutaj napiszę. Dział hr zadzwonił-wyłowił mnie-umówił się na rozmowę telefoniczną,o określonej porze. Zadzwonił, rzeczowa rozmowa, pytania szczegółowe, potem umówienie procesu i informacja, że za 7 dni roboczych będzie odpowiedź. Odpowiedź przyszła wcześniej, telefoniczna-przechodzę do kolejnego etapu, od razu pytanie o terminy. Spotkanie z prezesem. Wszystko ustalone i koniec. Jestem. Na razie wygląda pozytywnie. Jest dużo roboty.

Krótki włos

Dasz przykład czy wymyślone od tak,? bo wiem,że firma płaci i to przewoźnikom i pracownikom.

OO Nowy wpis
@Krótki włos

Zastanawiam się czemu moje posty nie są publikowane? Czyżby prawda w oczy bolała? dbałam o atmosferę, przeprowadzałam skuteczne procesy rekrutacyjne, tworzyłam wewnętrzny CRM!, pracowałam za dwóch bo mój kierownik nic nie robił! Pracowałam dla wszystkich spółek a byłam zatrudniona w jednej!

@OO

Pełne ręce roboty w takim razie. Zastanawiam się, czy w firmie tyle obowiązków na jednym stanowisku jest standardem, czy pechowo akurat na Ciebie trafiło, no i czy chociaż przekładało się to na większe wynagrodzenie.

Jolka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Cześć, jakie są widełki zarobków dla transport plannera? Z góry dzięki za info

Na jakiej platformie pracuje się jako młodsza specjalistka ds. płatności zobowiązań? Nie widzę nazwy, tylko MS Office jest wymieniony w wymaganiach. Czy są szkolenia w stosowaniu platformy na starcie pracy?

Waldemar

Na razie jest dobrze, zobaczymy jak będzie z czasem. Mmam dobre przeczucia co do tej firmy.

@Waldemar

Hej, a to jakieś przyjęcia duże były w firmie? Bo tez ktoś pod tobą pisał, ze dopiero zaczyna tu prace. Ile już pracujesz? Sprawnie przebiegała rekrutacja? Zadzwonili do ciebie po jakim czasie od zaaplikowania? Ciekawi mnie tez o jakie stanowisko chodzi? Ja bym chciał celować do pracy jako spedytor w przyszłości tu do firmy. Wiesz coś o zarobkach w spedycji? Czy innych warunkach?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale prawnym w firmie OMIDA S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Jaki jest wkład kierownictwa OMIDA S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zdradzisz na jakim jesteś stanowisku, gdzie jest tak super ? Szukają na spedytora na Gdańsk i widzę ze mógłbym spróbować bo widzę ze praca poleca na planowaniu wyjazdów zagranicznych i zaciekawiło mnie ze firma w tym co oferuje napisała „wspieranie pasji”, macie tu jakieś dofinansowania ?

Stefan

Praca wydaje sie być okej. Nie pracuje długo ale inni ludzie są mili i pomocni, szczególnie w kwestii organizacji pracy.

@Stefan

Wooow. Dużo pozytywnych opinii a to nie zdążą się często. Ja czekam na odzew w sprawie pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego w Gdańsku. Tez pracujesz w tym mieście ? Super ze ludzie są pomocni. Powiedz coś na temat stanowiska który zajmujesz i jak przebiegła rekrutacja. Czego mogę się spodziewać ? Weryfikują znajomość języka? Ile trwało wdrożenie do pracy?

Dla mnie ok. Praca w porządku, fajni ludzie w zespole.

@Marek

Na prawdę jestem pod wrażeniem, że jest tyle pozytywnych opinii. A czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Ile osób liczy Twój zespół? Czy szefostwo też jest całkiem fajne? Tak ogólnie to jak dostajecie jakieś premie, o ile w ogóle, to przyznają je zespołowo czy każdy indywidualnie?

Ryszard

Pracuje tu już kilka lat. Wszystko jest okej, nie mogę narzekać. Praca jak praca, na plus atmosfera i podejście do pracownika.

Człowiek
@Ryszard

Cześć cześć, na jakim stanowisku pracujesz? O ile dobrze widzę, szukają obecnie spedytora międzynarodowego. Miałeś styczność z tym stanowiskiem? Idz w to, wysłać cv? Na plus podejście do pracownika, czyli co? Są jakieś podwyżki, premie?

Józek

Kilka lat temu przeszedlem z konkurencyjnej firmy do Omida Logistics i to byl strzal w 10!!! Choc zarobki mnie bardzo zadowalaja, to nie jest to dla mnie najwazniejsze, bo w poprzedniej firmie, choc tez dobrze zarabialem, to przez atmosfere nie bylem tam w stanie wytrzymac. Tutaj wszystko jest na tak - atmosfera, ludzie, biuro,i wiele szkolen. firma organizuje duzo ciekawych wydarzen dla pracownikow. Mamy tez swietnego kierownika oddzialu w Gdansku, ktorego serdecznie pozdrawiam

Lola
@Józek

Super, jeżeli jesteś zadowolony z zarobków. :D Czy możesz przybliżyć ich widełki tak +/- ? :) W ogóle na jakim stanowisku pracujesz, żeby było jasne? :) Poza tym, o jakich ciekawych wydarzeń dla pracowników piszesz? Podaj jakieś przykłady, bo nie mam zielonego pojęcia co to może być... :D

Jurek

Dla mnie praca ok. Lokalizacja dobra, wynagrodzenie tez.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy OMIDA S.A.. Poszukiwani są Kierownik działu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Danka

Widzę, że szukają spedytora międzynarodowego, ale do oddziału w Łodzi. Wiecie coś na temat przyjęć na to stanowisko tutaj, w Gdańsku? Mąż jest zainteresowany, i ciekawi nas czy w najbliższym czasie pojawi się oferta ;) Obstawiam, że warunki są takie same w obu oddziałach, a w ogłoszeniu piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu i ciekawych benefitach pozapłacowych. Jakich widełek można oczekiwać i jakie dodatki oferuje firma?

Do firmy Omida trafiłam z polecenia znajomej z branży i zdecydowanie był to dobry wybór. Dobra lokalizacja biura, świetna atmosfera w pracy i satysfakcjonujące zarobki, to tylko niektóre z zalet. Cieszę się, że 2 lata temu odważyłam się zmienić prace i postawić na dalszy rozwój swojej kariery w firmie Omida.

Mali

Cześć, aplikował ktoś z was na stanowisko kierownika operacyjnego działu marketingowego? Odezwali się do was, a może już jesteście po rozmowie? Oferta nadal aktualna, nie chciałam aplikować, bo nie ma podanych widełek, ale czas się zdecydować. Jak wgląda atmosfera w dziale? :) Zdarza się czasem pracować po godzinach, czy firma dba o work life balance? Może macie dla mnie jakieś wskazówki, jeśli dojdzie do rozmowy kwalifikacyjnej? Byłabym bardzo wdzięczna:)

Jacek

Cieszy mnie fakt, że Omida jest zaangażowana w różne działania charytatywne i sportowe. Mocno stawiam na sport i to mnie tutaj przyciągnęło. Opcja z Omida Yacht — mega spoko!

Dawid

Nasz kierownik oddziału jest otwarty na komunikację, cierpliwy i zawsze gotowy pomóc w rozwoju zawodowym. Regularnie organizuje spotkania i rozmowy, aby omówić postęp całego zespołu i wytyczyć kolejne kroki w dalszych działaniach. Polecam

Irena
@Dawid

Fajnie, że komunikacja z przełożonym jest na całkiem spoko poziomie, a jak z resztą zespołu? :) Czy kierownik challenguje jakoś pracowników, aby mogli rozwijać swoje umiejętności?:)

Damian

Pracuje tu kilka lat w Omida Logistics na stanowisku spedytora, moge smiało powiedzieć o tym, ze kladzie sie nacisk na rozwoj. Uczestniczyłem w kilku szkoleniach, poznalem fajnych i wartosciowych ludzi. Jest wiele osob, ktore sa tutaj juz kilka dobrych lat, co swiadczy o tym, ze w Omidzie dobrze sie pracuje. Mogę polecic, bo nie pracowalbym w zadnym miejscu za zadne pieniadze na sile.

Irena
@Damian

A czy przynajmniej Ty możesz powiedzieć jakie są stawki na stanowisku spedytora? Dużo osób pyta i też dużo osób ogólnikami pisze że dobre zarobki firmie itd., ale nikt nie poda kwoty...a przecież dla kogoś dużo to może być mało. A czy te szkolenia był wewnątrz firmy, czy może były przeprowadzane przez jakąś firmę szkoleniową, którą opłacili?Jak często można z nich korzystać?

Weronika

Dobra firma, miły klimat, pełen profesjonalizm, na pewno będę chciała zostać jak najdłużej.

Halina
@Weronika

Serio? Pisali tu o niskich stawkach dla spedytorów, to w twoim dziale są jakieś lepsze warunki? Bo może w takim razie nie będę się całkiem zrażać:)

Dorota

Pracuje tutaj od niedawna i podzielę się swoją opinią. Jest super atmosfera! Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że zostałam, bo faktycznie ludzie w firmie są pomocni i szybko zdobywam doświadczenie. Polecam.

Robert
@Dorota

Tylko doświadczenie przez pracę czy wysyłają też na jakieś szkolenia? Ciekawy jestem czy jest budżet na takie aktywności. Niekoniecznie na początku pracy ale później jak chce się złapać lepsze kwalifikacje? Wiesz coś?

Zostaw merytoryczną opinię o OMIDA S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w OMIDA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OMIDA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMIDA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 128 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

OMIDA S.A.