Opinie o Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o. w Barlinek

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Iza Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym poznać opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o. Jestem szczerze zainteresowana pracą w tym miejscu i chciałabym się dowiedzieć jak w szczególności wygląda atmosfera między pracownikami, czy współpraca się układa? Chętnie poznam wszystkie opinie, jak i wady/zalety pracy w tym miejscu. Pozdrawiam.

Gość Nowy wpis
@Iza

Pewnie długo nie będzie ofert pracy w tej firmie. Ona w ogóle przetrwa? Niby jeden z pracowników chce ją poprowadzić. To teraz wszystko zależy od tego, jak sobie z tym poradzą pracownicy.

Ciekawy

Pracownicy Saby, jak Wam się obecnie pracuje?

Edyta Nowy wpis
@Ciekawy

Dołączam się do pytania! Mnie w równym stopniu ciekawi, jak na chwilę obecną pracuje się w Przedsiębiorstwie Informatycznym SABA SERVICE. Szukałam w sieci jakichś ofert pracy od nich, ale niczego nie znalazłam. @Ciekawy, a Ciebie jakie stanowisko interesuje?

Janosik

Przestaliście być aktywni na forum z jakiegoś powodu? Mam nadzieję, że jest dobrze i nie ma maruderów.

Henio
@Janosik

Oczywiście, jest wspaniale :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie.

Gaba

Jak duża jest rotacja pracowników w firmie?

@Gaba

Znikoma. Jak ktoś się tam zatrudni, to już siedzi latami. Chyba, że podpadnie czymś szefowej, to jest zaraz zwalniany. Z szefem takich problemów nie ma. Wyjątkiem tutaj są młode osoby, które zatrudniają się w Sabie tylko dla zdobycia doświadczenia w zawodzie informatyka i wkrótce zaczynają szukać lepiej płatnej pracy. Reasumując - kadra od lat stała i może na dwóch stanowiskach zmieniają się ciągle pracownicy, bo są to stanowiska obsadzane młodymi osobami.

Katarzyna
@Gość

A na jakie można liczyć zarobki? Jakieś szkolenia dokształcające macie w firmie? Dzięki z góry za odpowiedź.

@Katarzyna

Na start liczyć można na 2000 zł na rękę. Żadnych szkoleń nie ma, chyba że wewnętrzne, tzn pracownicy są przyuczani przez innych pracowników.

Jaka atmosfera panuje w firmie Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Nuzle.pl, jakie umieścili 21 lipca. Duża jest tam rotacja?

gość

Dziwne, bo ja nie widzę ich ogłoszenia na tym portalu. Taka chamska reklama portalu z ogłoszeniami, powinien być blokowany taki spam.

Olga

Przestaliście korzystać z forum dlatego, że tak dobrze wam się pracuje?

Bruno
@Olga

Widzę, że komentarz napisała osoba dobrze poinformowana :) Obecnie dwóch pracowników, w największej tajemnicy, chodzi na rozmowy o pracę do innych firm. Na razie bez skutku.

Firma ma opinię super pracodawcy. Czy potrzebują pracowników? Szukam dobrej firmy.

Aaabbbb
@Zainteresowany

Hahaha, szczególnie szefowa pani (usunięte przez administratora), co ludźmi gardzi.

Poznikaly tutaj cztery komentarze Dominika i Ewy. Chyba jedna osoba je pisała i tylko zmieniała imiona.

przypadkiem

ludzie szukają opinii klientów na temat serwisu sprzętu komputerowego saba service, a trafiają na opinie byłych i niedoszłych pracowników saby

rolnik

"Prowadzenie dyżurów w wyznaczone soboty i dni ustawowo wolne od pracy. Prowadzenie dyżurów w godzinach od 18 do 21". Trochę przechlapane. Weź sobie zaplanuj po pracy wyjście do kina z dziewczyną - no nie możesz, bo masz dyżur i może Cię szef ściągnąć do pracy. Wyjechać z rodziną w święta na Mazury też nie możesz, bo masz dyżur w dni ustawowo wolne od pracy i szef może Cię ściągnąć do pracy - musisz być na miejscu, w Barlinku. Takie bycie na uwięzi za 1400 zł netto....

Robert

Mają ofertę pracy zamieszczoną w internecie, tylko z olx usunęli. Podają w niej godziny pracy 10-18 oraz godziny dyżurów: 18-21. Wymagają od kandydatów dyspozycyjności - pewnie w zakresie dyżurów po godzinach pracy. A treść oferty jest taka: serwisant sieci informatycznych i sprzętu komputerowego od 1400 do 2800+ zł miesięcznie na rękę (netto) Przedsiębiorstwo Informatyczne Saba Service Sp. z o.o. Barlinek - GORZOWSKA 64/4, 74-320 Etat - Umowa o pracę Dodatkowe punkty za: * Język angielski * Prawo jazdy kat. B * Linux * Więcej punktów za doświadczenie jako serwisant Monitoring węzłów sieci telekomunikacyjnej za pomocą dostępnych narzędzi oraz reagowanie na pojawiające się nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu. Instalacja i modernizacja sieci telekomunikacyjnych i informatycznych. Instalacja urządzeń sieciowych i komputerowych u klienta. Serwis sprzętu komputerowego. Prowadzenie dokumentacji technicznej sieci dostępowej. Prowadzenie dyżurów w wyznaczone soboty i dni ustawowo wolne od pracy. Prowadzenie dyżurów w godzinach od 18 do 21. Czas pracy od 10-18. Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: dobry, pismo: dobry) uprawnienie - prawo jazdy kat. B umiejętność - Dobra znajomość budowy sieci telekomunikacyjnych umiejętność - Dobra znajomość technologii internetowych, usług sieciowych oraz technologii transmisji danych umiejętność - Dobra znajomość obsługi i naprawy sprzętu komputerowego umiejętność - Dobra znajomość systemów radiowych umiejętność - Dobra znajomość systemów Windows, Linux Wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy w sytuacjach kryzysowych, umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy, otwartość na nowe rozwiązania i technologie, dyspozycyjność.

osasa

Kolega był tam na rozmowie o pracę. Nie wiem ile on zarabia (ale jest pracownikiem fizycznym, więc raczej niewiele) i powiedział, że w sabie zaproponowali mu jedynie "ciutkę" wyższe zarobki niż ma obecnie. Do tego konsultował możliwość zatrudnienia się w sabie ze znajomym, który zwolnił się z saby i mu ten znajomy odradzał. Ponoć po pracy pracownicy mają dyżur telefoniczny i trzeba być cały czas dostępnym pod telefonem i ciągle szef dzwoni zapytać o coś. Pracując tam trudno było mu uwolnić się od szefa.

Obserwator

Jak ktoś pisze, że 2000 PLN netto to standardowa pensja w Barlinku, to ja się za głowę łapię. W bankach komercyjnych w Barlinku pracownicy zarabiają 4000 PLN na rękę (pensja + prowizja), w salonach Plus, Play w Barlinku - 3000 PLN (to również pensja + prowizja). Informatycy w Barlinku od 3 tys. w górę. To nie są wymyślone przeze mnie liczby, tylko rzeczywiste pensje ludzi zatrudnionych i pracujących w BARLINKU! Jeżeli w przedsiębiorstwie informatycznym informatycy zarabiają 2000 PLN, to coś jest nie tak.

Alicja

Przeglądam profile firm i zauważyłam w ostatnio dodanych opiniach nazwę mi znaną - Saba Service :) Słyszałam, że firma nie jest zamożna. Grafik zarabia tam podobno 2500 zł a szef twierdzi, ze jest to osoba bardzo zdolna. Struktura zatrudnienia raczej płaska, możliwość awansu znikoma. Strona internetowa firmy (a w tym się specjalizują) raczej mierna, realizacje inne też nie powalają. Zamieszczone przez nich ogłoszenie o prace sformułowane bardzo ciekawie, atmosfera wydaje się być sympatyczna. Dla początkujących polecam, dla doświadczonych odradzam.

Alex

Mój kolega pracuje w sabie. Ostatnio kiedy z nim rozmawiałem wspominał że jego szef postawił na zatrudnianie stażystów z urzędu pracy i woli mieć pracowników którym nie trzeba płacić. Może dlatego ogłoszenie o pracę zniknęło z olx? W sumie nie dziwię się że woli nie płacić bo chyba mało mają klientów. Wszak większość znajomych co miała u nich internet już dawno temu zrezygnowała.

Mohammed

W Sabie myślą, że przyciągną jakiegoś dobrego specjalistę na te obiecane 2,8tys+ netto :D Bo chyba o to im chodzi, aby jakiś dobry specjalista wysłał do nich swoje CV, a później dał się przekonać na niższą pensję. Ja byłem tam dwa lata temu na rozmowie i pensja jaką mi zaproponowano, zdecydowanie bliższa była temu 1,4tys niż 2,8tys... :( Dodam iż jestem po studiach informatycznych.

visitor

z ulicy ta firma wygląda na upadłą i to nie jest tylko moje zdanie. chodzi o to zzieleniałe logo SABA SERVICE na budynku.

visitor

w jednym z ogłoszeń zamieścili info ile płacą: "serwisant sieci informatycznych i sprzętu komputerowego od 1400 do 2800+ zł miesięcznie na rękę (netto) Przedsiębiorstwo Informatyczne Saba Service Sp. z o.o. Barlinek - GORZOWSKA 64/4, 74-320 Etat - Umowa o pracę" 2800 netto? really? słyszałem, że znajomy jakoś z rok, dwa temu był tam na rozmowie o pracę i mu proponowali dużo mniej. a to doświadczony informatyk z kilkuletnim stażem pracy w zawodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o. - Barlinek

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gorzowska 64 lok. 4
    74-320 Barlinek
  • NIP: 5971002010 KRS: 0000204534

Przedsiębiorstwo Informatyczne SABA SERVICE Sp. z o.o.