Alfa-Konstrukcje SP ZOO

Poznań

Opinie o Alfa-Konstrukcje SP ZOO

Pracownik 2011-02-10 19:36:20
Pracuje w tej firmie od ponad roku i jestem całkowicie zadowolony. Czasem zdarzały się sytuacje, że koledzy, mimo obowiązującej umowy, nie wracali do pracy. Ja, jako rzetelny pracownik, nigdy nie miałem problemów z wypłatami w ciągu całego roku.
Pozdrawiam
Łukasz 2011-03-16 19:38:18
Jeśli chodzi o firme Alfa-Konstrukcje to miałem doczynienia z ta firma i nie powiem, żeby praca była lekka ale jeśli ktoś na prawde chce pracować i sie pracy nie boi to u nich przynajmniej przy wypłacie czuje sie doceniony. Jeśli chodzi o problemy z czymkolwiek to pracowałem już w wielu miejscach i śmiało moge powiedzieć że tam ogólnie nie było źle,czy to chodzi o warunki czy o wypłaty (nie licząc jednego razu gdy była spóźniona o 2 tyg. ale gdy już dostaliśmy pieniążki to z nawiązka-za oczekiwanie :) ) Jeśli ktoś chce pracować i zarobić to polecam.
bartek 2011-06-06 09:03:19
tu pisze ze pieniazki takie tam, a to ta(usunięte przez moderatora)sekretarka (usunięte przez moderatora)pisze zeby zalagodzic opinie .Tak naprawde to (usunięte przez moderatora) ,UWAGAprzestrzegam muwia ze zarobisz a tak naprawde to dostaniesz po 5E na godz, a za ostatni miesiac NIC bo (usunięte przez moderatora).Nikt tam nie pracuje dluzej niz do zjazdu .Nikt tam poprostu nie wraca , a ta (usunięte przez moderatora) sekretareczka juz za plecami szuka
balbina 2013-09-19 16:54:38
uwaga alfa konstrukcje sp.z.oo(usunięte przez moderatora) działają pod nową nazwą PLANETA DISCOUNT Poznań ul sielska 17 a nie dajcie się nabrać na prace to oszuści kiedyś firma nazywała się batiment
xink 2016-04-22 15:06:25
simba, z tego co wiem to alfa teraz nie potrzebuje pracowników. Dodatkowo trzeba się orientować na rynku co się zmienia etc. Ludzie w alfie muszą być nie bieżąco - inaczej ich pozycja jest zagrożona...
Zostaw swoją opinię o Alfa-Konstrukcje SP ZOO - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa-Konstrukcje SP ZOO