Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o J&J Energy Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie J&J Energy Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-02-10 15:45:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Omijajcie tą firmę z daleka. Pracowałem w dziadostwie trzy miesiące i do tej pory nie mam wypłaty za grudzień. Banda [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-02-16 10:28:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Potwierdzam poprzednią wypowiedź, firma oszukuje na każdym kroku. Nie płaci pracownikom, kontrahentom, nawet prawnikom...

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie J&J Energy Polska Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&J Energy Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: