Opinie o Hotel Diament w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hotel Diament. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel Diament o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Diament w Katowice

Zazenowany

Nie polecam tu pracowac. Kierownik recepcji: 8h dziennie Laptop + telefon sluzbowy po pracy w domu- ciagle telefony do poznej nocy i dodatkowo kontrola przez komputer. Wyplata za 160h + kilkadziesiat godzin po pracy + weekendy? Najnizsza krajowa. Wstyd dla tego hotelu. Znalezliscie frajerow, ktorzy mecza sie z waszymi goscmi. Tak, wasi pracownicy to frajerzy. Najnizsza krajowa, a musza obslugiwac klientow i jak im napluja w twarz to musza udawac ze pada. Premia uznaniowa? Nie ma czegos takiego. Wymagacie cudow w obsludze klienta za najnizsza krajowa. Wszedzie sie tyle zarobi, a czlowiek nie przynosi pracy do domu i nie musi obslugiwac pijanych/nacpanych klientow po nocach. Warunki hotelu sa w porzadku ale traktowanie pracownika to dramat.

Wiki Wiki
@Prawda

Pracowałam przez miesiąc z dwoma dniami wolnymi i nie dostalam za nadgodziny 400 zl

Samanta Nowy wpis

Co z tymi umowami, mam szansę dostać umowę o pracę, na stanowisku pomocy kuchennej? Liczę na jakąś opinie pracowników bezpośrednio z kuchni właśnie. Kucharze w porządku i praca przebiega w przyjemnej atmosferze?

od pani T Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Ciekawe, czy ktokolwiek z wyższych stanowisk tu zagląda. Niepoważne jest to, że w dziale marketingu managerem jest osoba która prowadzi osobno swoją spółkę i w ramach tej działalności nie wypłaca pieniędzy ani pracownikom, ani grafikom, ani w zasadzie nikomu. Wystarczy wejść na goworka tej "spółki" i zobaczyć ilu ludzi zostało przez nią i konkubenta pokrzywdzonych. To jest dla was wzór pracownika czy jak?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w Hotel Diament są szkolenia zewnętrzne?

Klient Nowy wpis

Nie polecam pracować - firma zatrudnia ludzi z marszu na wysokich stanowiskach i w ogóle nie weryfikuje, kim są pracownicy. Zatrudniają do działu marketingu osoby, które (usunięte przez administratora) innych ludzi na pieniądze i to na duże kwoty.

Informatyk

Teoretycznie rozmowa trochę sztywna, brak przygotowania pani z HR, pan kierownik informatyki burkną jedno pytanie z pod nosa i tyle. Słabo i mało konkretów.

Co pana zainteresowało w ofercie pracy? Przygotowanie procedur? Czy się pan zajmuje tym i tym? I takie tam bzdury.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dramat

Unikać szerokim łukiem. Zwlekają z podpisaniem umowy, wymyślą piękne bajki tak, abyś uwierzył, że ta umowa "będzie gotowa jutro", pozwalają ludziom pracować na czarno a później musisz bić się o własne pieniądze. Wytrzymałem 2 tygodnie :D Firma kogucik.

Ewcia
@dramat

Ile czasu zwlekane jest to podpisanie umowy i z jakich powodów to jest? Czy jak pracujesz na czarno, a porem zdecydujesz się odejść to normalnie Ci płacą za ten czas?

Bożena

Mnie interesuje stanowisko kelnerki, jest właśnie rekrutacja otwarta. Mike widziane jest doświadczenie, jeżeli nigdy nie miałam styczności z taką pracą ale jestem dość zdolna to mam szanse na zatrudnienie? Atmosfera w pracy kelnerki jak? Widziałam różne opinie ale interesują mnie akurat ludzie z którymi bym była na co dzień.

Boj

Nie polecam pracy tutaj.Biorą dane do umowy mówią że jesteś przyjęty kserują dowód jesteś umówiony na 1 dzień pracy z umową niby po czym parę dni przed sms że nie przeszedłeś rekrutacji

Ktos

Który to HOTEL tak robi wiem ze maja kilka Hoteli na Śląsku

Nie polecam pracy w tym miejscu, jeden wielki "bałagan" tam mają, traktowanie pracowników poniżej jakiegokolwiek poziomu. Pracowałem w "marketingu" :)

@były pracownik

Na czym ta praca w marketingu polegała? I jak się tam do Ciebie odnoszono?

Recepcjonistka

Wynagrodzenie przecietne, ale jak na recpcjonistę nie jest najgorzej. Nie było benefitów. Atmosfera przeciętna, na recpecji wyścig szczurów o stanowisko kierownicze. Kierownictwo robi overbooking, po czym zadowoleni jadą do domu a recepcjonista ma się martwić i tłumaczyć gościom przyjeżdżającym z drugiej połowy świata dlaczego muszą o 3 w nocy jechać do innego hotelu z sieci. Na nockach jest ochroniarz i to jest plus, jednak gdy coś się dzieje to jesteś zdany tylko na siebie. Potrafili zostawić jedną recepcjonistkę z 168 przyjazdami, oczywiście na styk z pokojami, nie zostawiali zapasu co było bardzo stresujące. Jest problem z grafikiem - jak sobie nie poprosisz miesiąc wcześniej, to póżniej nie ma szans żeby się zamienić. Same hotele ok - goście raczej nie skarżą się bardzo na jakieś niedogodności.

@Recepcjonistka

Jak nie jest najgorzej z kasą to pochwal się ile płacą na rękę. Znasz wymagania lub obowiązki jakie trzeba wypełnić żeby awansować? Czy pensja po awansie dużo się zmienia? Można miesiąc wcześniej zaplanować sobie wolne, czy tylko sezon letni, jeśli chodzi o urlopy?

Czy w Hotel Diament wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zuźka

Jest obecnie zapotrzebowanie na pracownika do sprzątania jako pokojówka w kilku lokalizacjach. Wynagrodzenie zostało przedstawione jako motywujące i atrakcyjne? Ile tak konkretnie można zarobić? Dawno nikt się nie wypowiadał na ten temat, może jednak ktoś wie? Jakie zmiany, 2?

były pracownik :-)
@Zuźka

skoro na stanowiskach "biurowych" pracownicy mają +500 zł BRUTTO od najniższej krajowej to jako pokojówka nie spodziewałbym się kokosów.....

Karina
@Zuźka

Jeszcze w 2022 roku dziewczyny na pokojach zarabiały 5zl za posprzątany pokój.. Porazka!!!

Emma
@Karina

A na jakiej umowie takie pokojówki pracują? Czy to jest umowa o prace czy inna forma? Jest opcja wyboru dla pracownika, jaką umowę preferuje?

niegdyś pracowałam w hotelach diament. został niesmak. mała płaca, mnóstwo wymagań. nienormowany czas pracy a co za tym idzie brak wypłacanych nagrodzeń. premię ciężko wyrobić. można zarobić o wiele więcej u innego pracodawcy mając spokojną pracę. jeżeli takiej szukacie to nie tutaj :-) na nabranie doświadczenia w branży jednak polecam.

Boguśka
@były pracownik

Mała płaca czyli jaka, w ogóle o jakim stanowisku mowa jeśli mogę wiedzieć? A ten nienormowany czas pracy - co masz konkretniej na myśli? Nie było żadnego grafiku czy rejestru godzin?

Jakie godziny pracy obowiązują w Hotel Diament?

xyz

recepcja 7-19 i 19-7

Zazenowany

Prawda
@Zazenowany

To prawda, ale przez to, że nie szanują pracowników, to są ciągle tylko przeciętną firmą ze słabymi obiektami.

Damian
@Zazenowany

Czy to prawda że wypłaty są każdego miesiąca 11tego?

Danuta
@Damian

a nie 10 ? moze 1 sie zdazylo jak np 10 wypadal w niedziele np ?

Ktoś
@Damian

Pewnie zależy czy umowa o pracę czy zlecenie

Halina
@Ktoś

A to na uop do kiedy terminy? I na zlecenie tak z ciekawości kiedy też?

Wiki Wiki
@Prawda

Pokojowa

Płacą 11zł za posprzątany pokój to jakiś żart do tego umowa śmieciowa z klauzulą małym druczkiem że nie wyrażam zgody na umowę o pracę co jest kpiną bo na umowę o pracę chyba każdemu zależy najbardziej

Czarek
@Pokojowa

Te 11 zł, to na rękę już? Tak sobie teraz myślę, ile to czasu zajmuje posprzątanie jednego pokoju, i ile idzie takich pokoi obskoczyć w ciągu tych 7 godzin z hakiem? Bo zakładam, że skoro płacą od zrobionego pokoju, to przerwa jest o dowolnej porze i trwa, tyle ile uznam, że danego dnia potrzebuję? A co do UoP, to wyjaśnili, dlaczego robią taki zapis w um. zleceniu?

Czy w Hotel Diament zatrudniani są obcokrajowcy?

Aaa

Tak

Jolanta
@Aaa

To dużo ich tutaj jest? Jak atmosfera wśród pracowników? Z każdym można się dogadać?

Patrycja

Nie polecam dalej czekam na wypłatę już drugi miesiąc

bla

Niestety mimo zaangażowania i wkładania pozytywnej energii w sieć hoteli Diament totalny brak szacunku dla pracowników, Pracodawca dociska i przykręca śrubę, celowo potęguje stress, typowe korpo zagrywki z tą różnicą, że bez godziwego zarobku. Dla osób o stalowych nerwach, a szkoda...

Łucja
@bla

Dwa lata temu ktoś pisał, że hotel płaci najniższa krajowa.. Piszesz o niegodziwym zarobku, rozumiem że nic się nie zmieniło? Co takiego robi szef że celowo, stresuje pracowników? :/

Nikt
@bla

Takie same działa je od wielu lat.

Halina
@Nikt

No skoro tak a firma wciąż działa to jednak coś oznacza?

Pracowałam w Diamentach wiele lat temu i czytając opinię widzę, że nic się tam nie zmieniło. Praca za grosze poniżej 2 000 zł zarabiał tam pracownik w dziale sprzedaży! brak premii która uzależniona była od budżetu wywindowanego tak wysoko, że nie był on możliwy do osiągnięcia. Wieczny stres, pamiętam narady organizowane co tydzień trwające po 12h i przez te 12h potrafili mieszać z błotem "upolowanego" pracownika. Nie polecam nikomu, nawet, a może w szczególności młodemu człowiekowi- to nie jest dobre miejsce w którym powinno się rozpoczynać swoje doświadczenie zawodowe.

Izolda

@handlowiec Zawsze można zmienić pracę. Firma ma opinię dobrego pracodawcy choć pewnie idealnie nie jest, ale generalnie jest fajnie.

Handlowiec
@Izolda

@Izolda - dzięki za informacje o możliwości zmiany pracy, skorzystałem już dawno temu. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty, którzy w ten sposób komentują czyjaś opinie. A jak wiadomo; od tego jest ta strona.

@Izolda

Mam wrażenie, że odpowiedź napisana jest przez jakiegoś ślepo zapatrzonego pracownika :) a kilku takich tam jest :) Ta Firma ma dobrą opinię? U kogo? Nie da się chyba tego wywnioskować z publikowanych tutaj opinii..

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Diament - Katowice

• Jak się pracuje w Hotel Diament?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Diament tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Diament?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Diament?

Kandydaci do pracy w Hotel Diament napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Diament