Tax Care

Poznań

Opinie o Tax Care

SAMUEL 2011-02-15 15:40
UWAGA NA FIKCYJNE PROCESY REKRUTACJI....TAK NAPRAWDĘ NIE ZATRUDNIĄ NIKOGO Z NABORU!!!!
anonim 2011-05-25 13:03
To się tylko należy cieszyć!!!!!!!!!! Gorzej mieli/mają ci którzy dali się skusić i przeszli do tej \\\"cudownej\\\" firmy. Nikomu nie polecam, nawet wrogowi.
anonim 2011-07-19 23:05
Firma max nastawiona na kasę! Sprzedaż,sprzedaż, sprzedaż, a gdzieś daleko w tyle doradztwo.Jeżeli ktoś coś wie na tematy finansowe to niestety niewiele nowego się tam dowie, szczególnie jeżeli chce konkretów, profesjonalnych porównań wielu ofert firmowych. No i kulejąca księgowość...
witek 2015-10-16 13:54
hej witam wszystkich, widze ze dawno tutaj nikt nie odwiedzal strony i nie napisal zadnej opinii na temat tej firmy, szkoda bo aplikowalem tak i chcialbym dowiedziec sie czegos rzetelnego o niej przed pojsciem na rozmowe kwalifikacyjna, piszecie ze nastawieni tylko na sprzedaz to dobrze przeciez to cel firmy
ona 2016-11-27 20:38
hmmm od roku wysyłąm tak CV i nic - też zaczęłam się nad tym zastanawiać ..........
Marylka 2016-12-11 20:06
Ja trochę czekałam, ale odezwali się i jestem. Robiłam dwa podejścia. Może źle wysyłasz?
Mroweczka 2017-02-25 21:38
Nie wiem o co chodzi z tą fikcyjną rekrutacją. Ja jestem przyjęta z naboru i pracuję już ponad rok. Da się. :)
Prawotka 2017-02-28 22:03
A jak wam się tam w ogóle pracuje? Duże obłożenie robotą? Jak ludzie?
Iva 2017-03-14 22:26
Obłożenie robotą jest jak wszędzie w księgowości. ;) Ludzie też różni, ja akurat nie mam problemu i się dogaduję ze wszystkimi. Najważniejsze to zrobić co jest do zrobienia, żeby nie było zaległości. A pracuje mi się całkiem nieźle choć niedługo. :)
Gibon 2017-05-30 13:29
Czy Poznań przyjmuje stażystów czy tylko normalnie do pracy?
Zostaw swoją opinię o Tax Care - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tax Care