Opinie o Ppu Temipol Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ppu Temipol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ppu Temipol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ppu Temipol Sp. z o.o. w Katowice

kary Nowy wpis

wyróżniłbyś się @stasiek przede wszystkim faktem , że przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną do firmy która jest obecnie w upadłości. Powodzenia w szukaniu pracy tutaj

jacek Nowy wpis

@hyhym rozmowy rekrutcyjne zwykle nie dużo różnią się od siebie, zazwyczaj jest tak, że pytają o standartowe rzeczy jak np. dlaczego chcesz tutaj pracowac, jakie miałeś obowiązki w poprzedniej pracy, jakie programy znasz. Nie wiem n jakie stanowisko rekrutujesz, ale na tych wyższych moga być również testy albo zadania do rozwiazania.

hyhm Nowy wpis

też miałam nadzieję, że coś się ruszy w wątku. Że ktoś coś powie ważnego dla szukających zatrudnienia w PPU Temipol, ale widze że cisza w temacie, szkoda że ludzie nie chca sobie pomagać wzajemnie ;/ Może ktoś chociaż słyszał coś o tym jak przeprowadza się u nich rozmowę rekrutacyjną? o co pytają cyz coś?

Ja osobiście chwalę sobię czas spędzony razem z firmą Temipol. Byłem na kontrakcie w Niemczech klimaty bawarskie popracowałem pozwiedzałem i byłem zadowolony. Wypłaty na czas otrzymałem z tym nie było problemów. Przy podpisywaniu umowy wiedziałem ile zarobię i za co pracować będę. Dlatego dziwi mnie fakt jakiegoś "pierdzenia" że tylko ktoś zarabia 1500eu. W Polsce to można zarobić 1500PLN i to jest [usunięte przez moderatora]. Najlepiej niech każdy założy własną firme i do dzieła. Zaprawdę aż żal jak się czyta takie wpisy że firma Temipol czy inna to [usunięte przez moderatora] czy też paskudni kapitaliści.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ppu Temipol Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Pracuś

hm, żal że takie komentarze tu widzę !!! Porażka jednym słowem. Niby banda (usunięte przez administratora) i ale niektórzy siedzą w tym po 20 lat i więcej a i tak psiaczą za plecami! nieładnie. Reguła prosta - nie pasi to się zwolnij - cwaniaki !!! Mi pasi bo choc mam 1500 E, sztojer raz w roku a i AOK ma wejśc, to... czy w Polsce to masz? NIE, a tak przynajmniej mam prace !!!! nieroby !!!!

buzka

Ja jeszcze pracuje w tej poj...firmie i nie jestem zadowolony,nie jestem tez gorolem!!!!!Pracujemy po 220 godz.i co 1540 eu?!!śmieszne:)

Bożena

Witam. Jeżeli ktoś chciałby poważnie zmienić swoje warunki pracy, płacy i życia proponuję pomoc. Jestem pracownikiem Biura ds. Rozwoju Związku i Szkoleń Związkowych. Jeśli masz ochotę porozmawiać o swoich problemach w pracy zadzwoń [usunięte przez administratora], lub napisz[usunięte przez administratora]. „ Solidarność „ ma wielu dobrych działaczy, którzy pomagają takim jak Wy, pozdrawiam.

SEBA

Witam Jak na dzień dzisiejszy przedstawia się wiarygodność Temipolu? Pytam ponieważ mają sporo ofert pracy. Pozdrawiam

marcin G

Byłem w 2008 r w pracy u sommera i wszystko co podpisałem w temipolu było zrealizowane polecam pracę w tej firmie,sam chciałbym tam wrócić tylko że przegiołem przy rozstaniu .Pani [usunięte przez administratora] przepraszam!!!

Teresa - bardzo zadowolona

Zapomniałam się pochwalić, we wrześniu otrzymałam już wszystkie pieniądze wraz z należnymi odsetkami. K O N I E C.

Andrzeju czy mogłbys się pochwalic gdzie mozna znalesc taka firme z takimi zarobkami.Sam tez pracowałem w Temipolu i wolal bym znalesc jakas ciekawsza oferte od tej której oferuje Temipol!! Bo zaczyna mnie "przyciskac'' z kasa.Pozdrawiam!!!

Gucio

Pracowalem w tej firmie kupe lat tak w Polkacie jak iw Temipolu skrzywdzono tam kupe ludzi a p. [usunięte przez administratora] pisze prawde to nie jest jej prywatna strona. Taka fajna firma i co zniej zostalo az zal patrzec ale jak ktos nie ma pojecia o prowadzeniu firmy to niech sie nie bierze do tego. Niestety ale (usunięte przez administratora) i prywata do niczego dobrego nie prowadza ,porzadek to tam moze wprowadzic tylko [usunięte przez administratora]. za niego wszyscy chodzili jak w zegarku a teraz chyba przyjdzie to tylko zaorac i posiac czerwone maki .Gucio.

Rysiek

Byłem w Temipolu .Ochroniarz powiedział , że takiej firmy już niema- upadła .Dookoła betonowy płot. .Czy ktoś wie czym się teraz zajmują?. Nie widziałem żadnych pracowników Mnie to wygląda jak jakiś obóz w Afganistanie.Tylko dlaczego strażnik nie ma broni i jest wiekowym emerytem.

wojtek

Gadali o kryzysie i jest . Wszedłem se na strony firm które znam to jakie ludzie majom problemy poważne to łeb boli. Po moich kumplach wim że czekajom na wypłatę po 3 miesiące a u innego firma sru i znika z dnia na dzień bo roboty ni ma. Robie w budowlance jak mnie się noga powinie to se do was zajrze bo widze tu takich problemów nie ma ino jakaś wariatka sie ciepie .

tomik

Ja tam historii całej nie znam ale jak pracowałem to był jakiś z zagłębia a pózniej taka starsza nie wiem skąd o Myszkowie nic nie wiem to może nie za mnie ale ten podobno z Katowic jest to może będzie dobrze jeszcze

andrzej

Po upadku Polkatu wiązałem nadzieję z Temopolem, że wreszcie będą wyplaty za które można normalnie żyć,że będą jakieś bony czy paczki świąteczne jak w innych zakładach.Niestety po kontrakcie dostałem kopa i po 20 latach wylądowałem na bezrobociu .Teraz pracuję w konkretnej firmie za 2800 netto gdzie są bony świąteczne , wczasy pod gruszą i bony świąteczne. Żałuję tych straconych lat i pracy za marne grosze . Polkat iTemipol zawsze miał pecha do prezesów i dyrektorów pochodzących z rejonów Myszkowa

Leszek

Patrzac na reklamowane mozliwosci firmy Temipol i jak to dba o pracownikow krew sie w czlowieku burzy bo prawda jest taka ze liczy sie tylko rodzinka znajomi i dajacy w lape kase a ludzi to sie traktuje jak mieso armatnie . Pracowalem w tej firmie i w Polkacie to wiem co to za banda a panowie [usunięte przez administratora]. powinni odpowiedziec za swoje niegodziwosci przed sadem .Za co ta firma bierze tyle forsy a za granica nie daje nic ani rekawic ani zadnych narzedzi a ludziom placi najnizsze stawki i jeszcze oszukuja na nadgodzinach,jednym slowem skandal. Leszek

grafik

To co sie dzieje na tych stronach jest godne pozalowania;wszyscy sie oczerniaja wychodza nawet osobiste sprawy a Temipol w tym czasie to jedno wielkie bagno klamstwa do ktorego zarzadzajacy nie ma zamiaru sie choc troche przyznac ale prawda w oczy kole .Grafik.

Krystyna

Kapitał założycielski TEMIPOLU wynosił ........zł Zyski z kontraktów sommer , automotive wynosiły ........EURO . Zyski z upadłości ...... zł Gdzie ta kasa ,co to jest 200 zł. Wytrawna księgowa powinna wiedzieć że 200 zł to pestka !!!!!!!!

,,takie kiepskie rzeczy to może pisać tylko kobita odrzucona i na dodatek jakaś małolata bo doświadczona kobieta ma więcej klasy"-racja to brak rodziny

Zostaw merytoryczną opinię o Ppu Temipol Sp. z o.o. - Katowice

Ppu Temipol Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 80 ocen.

Ppu Temipol Sp. z o.o.