ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O.

Cappeln

Opinie o ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O.

on32 2013-11-05 23:33:04
duzo pracy ale dobra kasa
mały 2014-07-23 15:47:55
BZDURA dużo pracy kasy BRAK , płaca w ratach, zalegają jeszcze za kwiecień
gucio 2014-07-31 20:59:40
Ta firma to totalna katastrofa!!!!!!!!Jeśli ktoś lubi pracować za grosze i miesiącami czekać na kasę to niech się zatrudni! o kasę nie wolno się nawet
upominać bo zaraz wielki szef się na takim osobniku wyżywa.
U nich dobry pracownik to taki co pracuje po 20 godzin i czeka w nieskończoność,
cierpliwie za kasą.W biurze nie udzielą ci żadnych informacji,bo ze wszystkim
odsyłają cię do szefa.Szef ciągle opowiada bajki ,że Niemcy mu nie płacą i tak już od kilku lat!!!!Ciągle nie ma kasy !!!! komu to odpowiada? tylko głupiemu.
Masakra totalna!!!!
mały 2014-10-03 13:00:43
Jak najdalej od TEJ FIRMY wyzyskiwacze na ludzkiej krzywdzie się bogacą. Zalegają z wypłatami. Szef jak się pomyli i odbierze telefon to coraz to ciekawsze ma wymówki, a to że Niemcy mu jeszcze nie wypłacili a to skarbówka mu konto zajęła, musze się z biurem skontaktować dlaczego jeszcze nie zrobili przelewów, albo w tym tygodniu będą przelewy , tylko ich tak naprawdę nie ma. Ta firma to totalna katastrofa to bardzo delikatnie powiedziane. Jest październik a ja nadal czekam na wypłatę za kwiecień.
malutka 2015-01-21 10:24:44
Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Pracodawca to oszust i kłamca. Nie spłacił jeszcze byłych pracowników więc nie liczcie na to, że wam nowym będzie płacił. Jest styczeń a co niektórzy się proszą o zaległą pensję z połowy ubiegłego roku.
Gościu 2015-02-07 20:27:50
Widzę że same nieudaczniki tu piszą. Jak za darmo jeździli do Polski to było ok za mieszkanie nie od ciągał też ok. Ja nadal u niego pracuje i nie narzekam. Pozdrawiam
legwan41 2015-02-12 21:28:06
było jak u Pana Boga za piecem..... ale się skończyło.... teraz trzeba za wszystko płacic i kasa mniejsza, ja bym chętnie wrocil do nich tylko mi wstyd
awiciiso 2016-04-20 19:29:26
niestety @Adek, nie ma żadnych nowych ofert i wiem, że nie jesteś pierwszą zainteresowaną osobą do pracy u nich, bo naprawdę dbają o swoich pracowników i w większości zatrudniani są również na podstawie umowy o pracę, może skontaktuj się z nimi bezpośrednio
Zostaw swoją opinię o ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O. - Cappeln
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM DAR-MEAT SP. Z O.O.