Canon Polska

Opinie o Canon Polska

serwisant 2009-10-28 19:22
Harówka , a potem kopniak, Nie warto jak ktoś ceni swoje ego.
anonim 2009-12-14 20:59
Bałagan, spychologia, ciężka atmosfera i brak profesjonalizmu.
Kizia mizia 2010-01-27 19:13
Duża rotacja załogi, toksyczne relacje.
Ciekawy 2010-08-13 23:04
Szukam opini na temat pracy w pione handlowym, jakie wynagrodzenie, mozliwosc premii, warunki pracy, kontakt z przełozonym, rotacja, atmosfera, dodatki, . czekam na info.
eheh 2011-06-20 14:28
Dramatyczna atmosfera pracy. Polski oddzial jest panstwem w panstwie. Centrala wie co sie dzieje, ale przymyka oczy, dopoki firma realizuje plany sprzedazowe. Oczywiscie realizuje je kosztem pracownikow. Dobra strona pracy w Canon jest mozliwosc zdobycia doswiadczenia w korporacji.
Czolgista 2013-08-06 15:30
Czy ma ktoś wiedzę ile zarabia technik -inżynier w serwisie Canon Warszawa ? Rząd wielkości netto od jakich stawek się zaczynają tam zarobki serwisanta ? Mam kilkuletnie doświadczenie z kopiarkami tej marki i innych, sporą wiedzę..
byly 2013-11-12 15:23
cala sprzedaż w canon polska to export !
dealer 2013-11-18 22:18
zartujesz sobie !? ...a gdzie Canon Polska eksportuje towar, moze do Japonii? hahaha. W sumie pamietam ze kiedys kazdy sklep we Wroclawiu byl ubrany w Canona. Teraz nawet nie wiadomo gdzie to kupic. Koledzy kupuja w Niemczech bo podobno w Canon Polska nie ma nawet z kim sie rozmawiac. koszmar!
Robert 2013-11-18 22:21
a Przybysz ten obiecywacz Zlotych Gor tam jeszcze pracuje ????
anonim 2013-11-28 21:39
Dziwne.. Brak jakich kolwiek info tylko narzekania.
Z tego co się dowiedziałem to na inż serwisu auto jest do prywatnej dyspozycji. Jakieś benefity też są.
Pensja nie wiem.
Dlatego jw może byście napisali coś konkretnego. A nie źle bo źle.
bum 2013-12-06 15:33
Sebastian, jakie benefity chłopie ? Wiesz co to znaczy "zero decyzyjności"
Jak nie wiesz, to jak Cię zatrudnią w dziale sprzedaży to się dowiesz.
Na chwile obecna tylko sprzątaczka ma swobodę działania w firmie Canon POL.
Szkoda czasu.
lipton 2014-03-13 21:34
problem duzych firm zwykle polega na tym, ze ciężko jest się do nich dostać. Nie wiem jak z canonem, ale podejrzewam, że podobnie
marek 2014-03-14 11:48
kiedyś pracowałem w Canon Polska. Wyleciałem bo miałem za ambitny plan sprzedaży.
gt6 2014-04-01 20:49
I co, znalazłeś już pracę na miarę swoich ambicji?
slawek 2014-04-18 10:16
słyszałem ze dystrybutorzy w 90% eksportują towar do Azji.
podobno w Polsce mało zostaje.

podobno zwolnili dyrektora Przybysza - czy to prawda ??
sebas 2014-12-12 07:48
W ciągu ostatniego roku ta firma bardzo się zmieniła lokalnie - na lepsze. "Wielki brat" (czyli tzw. centrala) jest jaki był - korporacja ma swoje prawa(...). Ale w polskim oddziale różnica jest bardzo widoczna. Tylko ciśnienie na biznes duże, bo rynek słby, no ale to dotyczy chyba wszystkich firm.
amero 2015-02-06 21:08
Co jak ja jestem świezakiem i chciałbym dostac sie najpierw na jakiś staż, czy canon w ogóle zatrudnia takich? dodam, że jeszcze studiuję. Marka jest bardzo znana, ich lustrzanki cieszą się dużym uznaniem wśród fotografów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Sam mam ich produkt i sobie chwalę. Pozdrawiam.
Ciekawy 2015-03-19 12:21
O widzę że dział marketingu znalazł tą stronę ;-)
'w ostatnim roku zmieniło się na lepsze'?! - Ty chyba k#$!a żartujesz! Wielki B. i jego klika 'Mierni, ale Wierni", owszem dostają wszystko, ale jest to kosztem zwykłych pracowników. Zarząd i przyjaciele królika dostali wypasione BMW, a nam się tłumaczy, że nie ma bonusu, bo firma nie ma zysku! Cienko, co. Jak nie było tego holenderskiego dupka, to bonus roczny był dwa, trzy tysiące. A teraz? - 100 parę złoty!
Co 3 pracownik szuka roboty, bo w tym szambie nie idzie wytrzymać. Zresztą na rynku o tym wiedzą, na rozmowie jak się powie ze jestem z Canona to nawet nie pytają dlaczego chce zmienić pracę :-(
jacek 2015-03-23 14:47
Firma od czasu połączenia i rządów holendra, który potrzebuje dworu który będzie go hołbił jest na równi pochyłej do bankructwa. Przez to, że "dwór" za lojalność i wykonywanie poleceń musi być opłacony, powoduje generowanie kosztów a tym samym straty co roku większe bo przychodu też nie potrafi generować. Zasady moralne i etyczne nie istnieją, a zachowania typu "donoszenie" są promowane. Powszechnie jest stosowana polityka inwigilicji poprzez podgląd maili, kamery itp. Jak nie donosisz to nie funkcjonujesz, praca nie jest ważna...przerazające co ta firma sobą reprezentujezv9b
bass 2015-03-23 19:57
Właśnie sobei uświadomiłem, że pracuję w tej fimrie już ponad 7 lat. Odejście poprzedniego bosa było w mniej lub bardziej ostentacyjny sposób świętowane przez większość pracowników, oczywiście z wyjątkiem kilku przy*upasów, którzy mieli jak u pana Boga za piecem albo z przyczyn dla mnie niezrozumiałych lubili pracować w bagnie - nie moja sprawa, różne są gusta. Parę razy rozważałem odejście ale jednak siła marki i fajni koledzy mnie tam trzymali. Zacisnąłem zęby, przetrzymałem i nie żałuję. Zastanawiam się, skąd nagle taka "spontaniczna" aktywność na goworku - czyżby czarny PR jakiegoś frustrata, któremu niedawno pokazano drzwi (było ostatnio dość spektakularny "wylot", który jest tajemnicą poliszynela a grono sierot nieutulone w żalu)? Masz kolego/koleżanko słabą albo bardzo wybiórczą pamięć, bo na Mołdawskiej też były kamery i zdziwiłbyś się, jak często były używane. Kontrola życia pracwonika przy pomocy analizy GPSów z samochodów służbowych była normą - jeśli o tym nie wiesz to gratuluję... zorientowania. Nie wiem, czy to się w tej chwili dalej dzieje - jeśli tak to i tak mam to w d... bo nie mam nic do ukrycia. Kontrola maili? Nie wiem, może tak - nie mam pojęcia, ale jeśli "Derekcja" faktycznie nie ma nic lepszego do roboty to niech czyta moje maile bo służbowej poczty używamm do celów służbowych, a więc żadnych sensacji nikt tam nie znajdzie. Ciekawa jest uwaga o rozmowie kwalifikacyjnej z szefem HR - bo o ile wieem to ten gość w ogóle nie bierze udziału w rekrutacjach poniżej stanowisk kierowniczych. Ale może "ten ktoś" wie lepiej, nie twierdzę że ja wiem wszystko. Mni obchodzi to że mam szefa w porządku, ja robię to po co mnie zatrudnił, przynosze kasę od klientów, a firma mi za to płaci tak jak się umówiliśmy.
nel@ 2015-04-28 11:21
Ja też uważam, że firma jest w porządku, a najfajniejsi są ludzie. Niektórzy pracują w firmie po kilkanaście lat [Jedni ze starego Oce, inni z Canon].

Trochę tego nie kumam, bo mam dość jasne poglądy na temat współczesnego rynku pracy [zbyt długie przywiązanie do jednego pracodawcy może się kiedyś odbić czkawką], ale póki co nigdzie się stąd nie wybieram i widać, że większości pracowników jest tu po prostu dobrze.
mia 2016-05-05 22:07
Chyba już nie szukają ich @kajo, choć o takich rzeczach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Ale skoro zapewniona jest umowa o pracę, to się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne, w końcu o taką stałość jest dość trudno, a to u nich możliwe.
Andrzej 2016-11-10 22:46
Na rynku są NIE TYLKO NAJNOWSZE produkty Canona idobrze sięsprawują. W ofercie widać, SAME NOWOŚCI, które - wbrew opinii marketingu - nie budują marki. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie latał do sklepu,aby kupić "nowość" dlatego, że właśnie Canon zrobił coś nowego. Gdzie sę podziały aplikacje, współpracujące np. z EOSem 7D? Przecież BYŁY !!! Usuwanie informacji i aplikacji - wg pijanego marketingowca - ze strony www KAŻDEJ firmy, JEST DOWODEM GŁUPOTY i LEKCEWAŻENIA KLIENTA !!! Odpowiedzi oczekuję pod adresem (prawdziwym) awb@op.pl

PS Canon nie jest moim pracodawcą. Wymaganie oceny wyłącznie wg wyboru, to kolejny idiotyzm. Wybrałem COKOLWIEK, a ponieważ coż mi się tu NIE PODOBA (i wiem dlaczego - bo o tym piszę), więc ocena wypadła NIEDOSTATECZNA! Tak się płaci za głupotę urzędników! A w captch'y - aby prawidłowo odpowiedzieć, zdjęcia MUSZĄ UMOŻLIWIAĆ IDENTYFIKACJĘ wskazywanego przedmiotu. Jakość zdjęć w kaptch'y JEST ŻENUJĄCA !!!
ciekawski 2017-02-22 20:31
Witam! Nie wiecie jak wygląda praca Merchandiser - Szkoleniowiec ,ile wizyt dziennie jakie zarobki ,jaki samochód i czy można korzystać do celów prywatnych?.
pozdrawiam
odpciekawski 2017-02-26 23:45
Jako Merch zapie...lasz po całym kraju za małą kasę, poza domem przebywasz ciągle! Praca dla kawalerów bez zobowiązań. Auto typu combo 2 osobowe. Do celów prywatnych można ale pełna książka i paliwko swoje. Zarobki małe ale można dorabiać na fuchach.
ExMerch 2017-03-02 09:29
Co do auta się zgadzam- 2 osobowe dostawcze- innym byłoby trudno przewieźć chociażby sprzęt czy materiały na rożnego rodzaju eventy.
Dostajesz region, a nie cały kraj. Czasami nocujesz poza domem ale to normalne w tej pracy- taki jest jej charakter. Praca przyjemna - jeżeli potrafisz współpracować z ludźmi- dbasz przede wszystkim o dobre relacje z pracownikami i kierownikami działów w elektromarketach. Moim zdaniem zarobki Ok- zależy jak się dogadasz i co sobą reprezentujesz:) praca polega na dbaniu o ekspozycje w sklepach, dystrybucji materiałów POS, szkoleniu pracowników sklepów, nadzorowaniu pracy promotorów sprzedaży w swoim regionie. Tak jak pisałem wyżej- dbasz o dobre relacje:) poza wizytami w sklepach przeprowadza się szkolenia produktowe, obslugujesz także targi i rożnego rodzaju imprezy branżowe. Moim zdaniem praca przyjemna( jeżeli potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem i potrafisz współpracować z ludźmi) i przede wszystkim możesz nauczyć się mnóstwo nowych rzeczy, które zaprocentują Ci na przyszłość. Praca oparta o własna działalność gospodarczą. Jak jesteś ogarnięty to znajdziesz tez chwile czasu żeby dorobić:) masz dostęp do sprzętu foto wiec obiektywy, aparaty i inne które służą Ci jako narzędzia szkoleniowe możesz tez wykorzystywać prywatnie :)
bylo cos takiego bylo 2017-03-02 13:10
ExMerch, czy Ty przypadkiem nie pracujesz w HR Canon Polska ?

Ten sam kiepski tekst słyszałem jak się zatrudniałem......żenada!
ktosia 2017-03-06 21:05
ooo widzę że admin gowork usuwa na polecenie korpy Canon niepochlebne wpisy... żenada z wiochą na jednym wozie.
Iwona 2017-03-13 15:18
@ktosia archiwizowane są komentarze, które naruszały regulamin portalu. Dlatego też przez zamieszczeniem wpisu zalecam się z nim zapoznać. Chętnie również usłyszymy Twoją opinię na temat pracy w Canon Polska.
żwirek 2017-06-01 15:54
Co powiecie o pracy jako field service? Cała Polska czy dany region? Wiecie coś na ten temat?
HetmannWK 2017-06-04 17:45
we wrocławiu przyjmują do pracy na magazyniera logistka ktoś się orientuje jakie zarobki na takim stanowisku proponuje cannon?
bardzo prosze o odpowiedź
mirek 2017-06-05 13:24
nędza podobno.
MM 2017-06-06 13:21
Dzień dobry , zapraszam po szczegóły praca@canon.pl; praca jest tylko we Wrocławiu
zainteresowany 2017-06-08 11:50
witam - co to za oferta, mogę prosić o szczegóły ?
MM 2017-06-09 13:58
Dzień dobry , zapraszam po szczegóły,szukamy osób do nowej drukarni na różne stanowiska praca@canon.pl;
Zostaw swoją opinię o Canon Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Canon Polska