brak logo

Canon Polska

Warszawa

Opinie o Canon Polska

serwisant 2009-10-28 19:22
Harówka , a potem kopniak, Nie warto jak ktoś ceni swoje ego.
anonim 2009-12-14 20:59
Bałagan, spychologia, ciężka atmosfera i brak profesjonalizmu.
Kizia mizia 2010-01-27 19:13
Duża rotacja załogi, toksyczne relacje.
Ciekawy 2010-08-13 23:04
Szukam opini na temat pracy w pione handlowym, jakie wynagrodzenie, mozliwosc premii, warunki pracy, kontakt z przełozonym, rotacja, atmosfera, dodatki, . czekam na info.
eheh 2011-06-20 14:28
Dramatyczna atmosfera pracy. Polski oddzial jest panstwem w panstwie. Centrala wie co sie dzieje, ale przymyka oczy, dopoki firma realizuje plany sprzedazowe. Oczywiscie realizuje je kosztem pracownikow. Dobra strona pracy w Canon jest mozliwosc zdobycia doswiadczenia w korporacji.
Czolgista 2013-08-06 15:30
Czy ma ktoś wiedzę ile zarabia technik -inżynier w serwisie Canon Warszawa ? Rząd wielkości netto od jakich stawek się zaczynają tam zarobki serwisanta ? Mam kilkuletnie doświadczenie z kopiarkami tej marki i innych, sporą wiedzę..
byly 2013-11-12 15:23
cala sprzedaż w canon polska to export !
dealer 2013-11-18 22:18
zartujesz sobie !? ...a gdzie Canon Polska eksportuje towar, moze do Japonii? hahaha. W sumie pamietam ze kiedys kazdy sklep we Wroclawiu byl ubrany w Canona. Teraz nawet nie wiadomo gdzie to kupic. Koledzy kupuja w Niemczech bo podobno w Canon Polska nie ma nawet z kim sie rozmawiac. koszmar!
Robert 2013-11-18 22:21
a Przybysz ten obiecywacz Zlotych Gor tam jeszcze pracuje ????
1
anonim 2013-11-28 21:39
Dziwne.. Brak jakich kolwiek info tylko narzekania.
Z tego co się dowiedziałem to na inż serwisu auto jest do prywatnej dyspozycji. Jakieś benefity też są.
Pensja nie wiem.
Dlatego jw może byście napisali coś konkretnego. A nie źle bo źle.
bum 2013-12-06 15:33
Sebastian, jakie benefity chłopie ? Wiesz co to znaczy "zero decyzyjności"
Jak nie wiesz, to jak Cię zatrudnią w dziale sprzedaży to się dowiesz.
Na chwile obecna tylko sprzątaczka ma swobodę działania w firmie Canon POL.
Szkoda czasu.
1
lipton 2014-03-13 21:34
problem duzych firm zwykle polega na tym, ze ciężko jest się do nich dostać. Nie wiem jak z canonem, ale podejrzewam, że podobnie
marek 2014-03-14 11:48
kiedyś pracowałem w Canon Polska. Wyleciałem bo miałem za ambitny plan sprzedaży.
1
gt6 2014-04-01 20:49
I co, znalazłeś już pracę na miarę swoich ambicji?
slawek 2014-04-18 10:16
słyszałem ze dystrybutorzy w 90% eksportują towar do Azji.
podobno w Polsce mało zostaje.

podobno zwolnili dyrektora Przybysza - czy to prawda ??
1
sebas 2014-12-12 07:48
W ciągu ostatniego roku ta firma bardzo się zmieniła lokalnie - na lepsze. "Wielki brat" (czyli tzw. centrala) jest jaki był - korporacja ma swoje prawa(...). Ale w polskim oddziale różnica jest bardzo widoczna. Tylko ciśnienie na biznes duże, bo rynek słby, no ale to dotyczy chyba wszystkich firm.
1
amero 2015-02-06 21:08
Co jak ja jestem świezakiem i chciałbym dostac sie najpierw na jakiś staż, czy canon w ogóle zatrudnia takich? dodam, że jeszcze studiuję. Marka jest bardzo znana, ich lustrzanki cieszą się dużym uznaniem wśród fotografów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Sam mam ich produkt i sobie chwalę. Pozdrawiam.
Ciekawy 2015-03-19 12:21
O widzę że dział marketingu znalazł tą stronę ;-)
'w ostatnim roku zmieniło się na lepsze'?! - Ty chyba k#$!a żartujesz! Wielki B. i jego klika 'Mierni, ale Wierni", owszem dostają wszystko, ale jest to kosztem zwykłych pracowników. Zarząd i przyjaciele królika dostali wypasione BMW, a nam się tłumaczy, że nie ma bonusu, bo firma nie ma zysku! Cienko, co. Jak nie było tego holenderskiego dupka, to bonus roczny był dwa, trzy tysiące. A teraz? - 100 parę złoty!
Co 3 pracownik szuka roboty, bo w tym szambie nie idzie wytrzymać. Zresztą na rynku o tym wiedzą, na rozmowie jak się powie ze jestem z Canona to nawet nie pytają dlaczego chce zmienić pracę :-(
jacek 2015-03-23 14:47
Firma od czasu połączenia i rządów holendra, który potrzebuje dworu który będzie go hołbił jest na równi pochyłej do bankructwa. Przez to, że "dwór" za lojalność i wykonywanie poleceń musi być opłacony, powoduje generowanie kosztów a tym samym straty co roku większe bo przychodu też nie potrafi generować. Zasady moralne i etyczne nie istnieją, a zachowania typu "donoszenie" są promowane. Powszechnie jest stosowana polityka inwigilicji poprzez podgląd maili, kamery itp. Jak nie donosisz to nie funkcjonujesz, praca nie jest ważna...przerazające co ta firma sobą reprezentujezv9b
2
bass 2015-03-23 19:57
Właśnie sobei uświadomiłem, że pracuję w tej fimrie już ponad 7 lat. Odejście poprzedniego bosa było w mniej lub bardziej ostentacyjny sposób świętowane przez większość pracowników, oczywiście z wyjątkiem kilku przy*upasów, którzy mieli jak u pana Boga za piecem albo z przyczyn dla mnie niezrozumiałych lubili pracować w bagnie - nie moja sprawa, różne są gusta. Parę razy rozważałem odejście ale jednak siła marki i fajni koledzy mnie tam trzymali. Zacisnąłem zęby, przetrzymałem i nie żałuję. Zastanawiam się, skąd nagle taka "spontaniczna" aktywność na goworku - czyżby czarny PR jakiegoś frustrata, któremu niedawno pokazano drzwi (było ostatnio dość spektakularny "wylot", który jest tajemnicą poliszynela a grono sierot nieutulone w żalu)? Masz kolego/koleżanko słabą albo bardzo wybiórczą pamięć, bo na Mołdawskiej też były kamery i zdziwiłbyś się, jak często były używane. Kontrola życia pracwonika przy pomocy analizy GPSów z samochodów służbowych była normą - jeśli o tym nie wiesz to gratuluję... zorientowania. Nie wiem, czy to się w tej chwili dalej dzieje - jeśli tak to i tak mam to w d... bo nie mam nic do ukrycia. Kontrola maili? Nie wiem, może tak - nie mam pojęcia, ale jeśli "Derekcja" faktycznie nie ma nic lepszego do roboty to niech czyta moje maile bo służbowej poczty używamm do celów służbowych, a więc żadnych sensacji nikt tam nie znajdzie. Ciekawa jest uwaga o rozmowie kwalifikacyjnej z szefem HR - bo o ile wieem to ten gość w ogóle nie bierze udziału w rekrutacjach poniżej stanowisk kierowniczych. Ale może "ten ktoś" wie lepiej, nie twierdzę że ja wiem wszystko. Mni obchodzi to że mam szefa w porządku, ja robię to po co mnie zatrudnił, przynosze kasę od klientów, a firma mi za to płaci tak jak się umówiliśmy.
nel@ 2015-04-28 11:21
Ja też uważam, że firma jest w porządku, a najfajniejsi są ludzie. Niektórzy pracują w firmie po kilkanaście lat [Jedni ze starego Oce, inni z Canon].

Trochę tego nie kumam, bo mam dość jasne poglądy na temat współczesnego rynku pracy [zbyt długie przywiązanie do jednego pracodawcy może się kiedyś odbić czkawką], ale póki co nigdzie się stąd nie wybieram i widać, że większości pracowników jest tu po prostu dobrze.
mia 2016-05-05 22:07
Chyba już nie szukają ich @kajo, choć o takich rzeczach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich. Ale skoro zapewniona jest umowa o pracę, to się nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne, w końcu o taką stałość jest dość trudno, a to u nich możliwe.
Andrzej 2016-11-10 22:46
Na rynku są NIE TYLKO NAJNOWSZE produkty Canona idobrze sięsprawują. W ofercie widać, SAME NOWOŚCI, które - wbrew opinii marketingu - nie budują marki. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie latał do sklepu,aby kupić "nowość" dlatego, że właśnie Canon zrobił coś nowego. Gdzie sę podziały aplikacje, współpracujące np. z EOSem 7D? Przecież BYŁY !!! Usuwanie informacji i aplikacji - wg pijanego marketingowca - ze strony www KAŻDEJ firmy, JEST DOWODEM GŁUPOTY i LEKCEWAŻENIA KLIENTA !!! Odpowiedzi oczekuję pod adresem (prawdziwym) awb@op.pl

PS Canon nie jest moim pracodawcą. Wymaganie oceny wyłącznie wg wyboru, to kolejny idiotyzm. Wybrałem COKOLWIEK, a ponieważ coż mi się tu NIE PODOBA (i wiem dlaczego - bo o tym piszę), więc ocena wypadła NIEDOSTATECZNA! Tak się płaci za głupotę urzędników! A w captch'y - aby prawidłowo odpowiedzieć, zdjęcia MUSZĄ UMOŻLIWIAĆ IDENTYFIKACJĘ wskazywanego przedmiotu. Jakość zdjęć w kaptch'y JEST ŻENUJĄCA !!!
ciekawski 2017-02-22 20:31
Witam! Nie wiecie jak wygląda praca Merchandiser - Szkoleniowiec ,ile wizyt dziennie jakie zarobki ,jaki samochód i czy można korzystać do celów prywatnych?.
pozdrawiam
odpciekawski 2017-02-26 23:45
Jako Merch zapie...lasz po całym kraju za małą kasę, poza domem przebywasz ciągle! Praca dla kawalerów bez zobowiązań. Auto typu combo 2 osobowe. Do celów prywatnych można ale pełna książka i paliwko swoje. Zarobki małe ale można dorabiać na fuchach.
3
ExMerch 2017-03-02 09:29
Co do auta się zgadzam- 2 osobowe dostawcze- innym byłoby trudno przewieźć chociażby sprzęt czy materiały na rożnego rodzaju eventy.
Dostajesz region, a nie cały kraj. Czasami nocujesz poza domem ale to normalne w tej pracy- taki jest jej charakter. Praca przyjemna - jeżeli potrafisz współpracować z ludźmi- dbasz przede wszystkim o dobre relacje z pracownikami i kierownikami działów w elektromarketach. Moim zdaniem zarobki Ok- zależy jak się dogadasz i co sobą reprezentujesz:) praca polega na dbaniu o ekspozycje w sklepach, dystrybucji materiałów POS, szkoleniu pracowników sklepów, nadzorowaniu pracy promotorów sprzedaży w swoim regionie. Tak jak pisałem wyżej- dbasz o dobre relacje:) poza wizytami w sklepach przeprowadza się szkolenia produktowe, obslugujesz także targi i rożnego rodzaju imprezy branżowe. Moim zdaniem praca przyjemna( jeżeli potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem i potrafisz współpracować z ludźmi) i przede wszystkim możesz nauczyć się mnóstwo nowych rzeczy, które zaprocentują Ci na przyszłość. Praca oparta o własna działalność gospodarczą. Jak jesteś ogarnięty to znajdziesz tez chwile czasu żeby dorobić:) masz dostęp do sprzętu foto wiec obiektywy, aparaty i inne które służą Ci jako narzędzia szkoleniowe możesz tez wykorzystywać prywatnie :)
3
bylo cos takiego bylo 2017-03-02 13:10
ExMerch, czy Ty przypadkiem nie pracujesz w HR Canon Polska ?

Ten sam kiepski tekst słyszałem jak się zatrudniałem......żenada!
3
ktosia 2017-03-06 21:05
ooo widzę że admin gowork usuwa na polecenie korpy Canon niepochlebne wpisy... żenada z wiochą na jednym wozie.
3
Iwona 2017-03-13 15:18
@ktosia archiwizowane są komentarze, które naruszały regulamin portalu. Dlatego też przez zamieszczeniem wpisu zalecam się z nim zapoznać. Chętnie również usłyszymy Twoją opinię na temat pracy w Canon Polska.
żwirek 2017-06-01 15:54
Co powiecie o pracy jako field service? Cała Polska czy dany region? Wiecie coś na ten temat?
HetmannWK 2017-06-04 17:45
we wrocławiu przyjmują do pracy na magazyniera logistka ktoś się orientuje jakie zarobki na takim stanowisku proponuje cannon?
bardzo prosze o odpowiedź
mirek 2017-06-05 13:24
nędza podobno.
MM 2017-06-06 13:21
Dzień dobry , zapraszam po szczegóły praca@canon.pl; praca jest tylko we Wrocławiu
zainteresowany 2017-06-08 11:50
witam - co to za oferta, mogę prosić o szczegóły ?
MM 2017-06-09 13:58
Dzień dobry , zapraszam po szczegóły,szukamy osób do nowej drukarni na różne stanowiska praca@canon.pl;
Zostaw swoją opinię o Canon Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Canon Polska