Opinie o Carrefour Polska w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Tarnowskie Góry

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Carrefour Polska odbywa się również w języku angielskim?

Pracownica Nowy wpis

Ceurfur zatrudnia firmy SPRZATAJACE KTORE NIE PLACA PRACOWNIKOM!!!3 Miesiąc czekam na wypłatę! Kerfur Jest odpowiedzialny za to II i Dyrektor!!!

Czy firma Carrefour Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jinx

Kolejny Absurd! Rząd zaoferował matkom które podejmują się opieki nad dziećmi w związku z zamkniętymi przedszkolami Opiekę. niestety Carrefour każe za soboty które wypadają w trakcie tej opieki wybierać Urlopy - a co z samotnymi matkami które nie mają z kim zostawić dzieci?, mamy poświęcać swoje wolne ku chwale czego ? 1XXX zł za niepełny etat i brak dodatków? Wszystkie Markety chwalą się tym że w będą wynagradzać swoich pracowników za pracę w okresie kwarantanny, a my? uścisk dyrektora?

Arwena Nowy wpis

Bo to prawda

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carrefour Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
doris

Ale do tych podstaw są jeszcze różne premie więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Elizabeth
@doris

Jakie premie.. nigdy żadnej nie było

@Elizabeth

Nie macie premii za frekwencję, albo za sprzedaż? Ciężko mi uwierzyć, nawet mniejsze sklepy często wprowadzają coś takiego...

Anita
@Marcin

Może to się różni od sklepów, ja czasem miałam coś dodatkowo

Arwena
@Elizabeth

Prawda ostatnio miała być premia za wyrobione utargi i jej nie było więc premia w tej firmie to bajka

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Carrefour Polska o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

B.

Pracuję w Carrefour w TG już kilka ładnych lat. Nie mam większych zastrzeżeń co do firmy. Jestem zatrudniona bezpośrednio pod Carrefour, nie pod firmę zewnętrzną. W moim odczuciu panuje tu dobra atmosfera, wiadomo jak wszędzie czasem są lepsze dni a czasem gorsze. Nie ma pracy pod presją, wiem co należy do moich obowiązków, robię to i nikt nie patrzy mi na ręce. Wiadomo jak się dobrze pracuje to nikt się o nic nie czepia. Jedynym minusem są zarobki, które są niskie. Rzadko co zdarzają się podwyżki. Jeśli chodzi o informację dla nowych osób chcących się zatrudnić to w Carrefour można zostać zatrudnionym bezpośrednio bądź przez firmę zewnętrzną (GTS) Bezpośrednio pracując ma się umowę o pracę, pełny etat. Godziny pracy różne, zależne od stanowiska na którym się pracuje. Pierwsza umowa próbna na okres pół roku, kolejna umowa już na czas nieokreślony. Można liczyć na bony świąteczne, zniżki pracownicze, kartę multisport i pakiet medyczny.

@B.

Po ponad 10/15/20 latach ludzie mają 3/4 etatu i nie potrafią się doprosić umowy na cały etat. Ile Ci zapłacili za ten komentarz ?

B.
@Jinx

Hahaha no tak zapłacili mi i to grubo, a pieniądze zostały mi przekazane w szafce klientowskiej ;) Nikt nikomu nie płacił, bo po co by mieli? Jakby chcieli to sami by napisali dobre opinie, nie płacąc za to nikomu i tyle.

Jinx

Pracownicy z 20/15/10 letnim stażem tylko umowy na 3/4 etatu bo pełnych etatów nie mogą dostać bo taka polityka. Obiecuja coś załatwić i na tym się konczy. Kiedyś chociaż dopełnienie etatów dawali teraz niby nie mkzna. Straszą zwolnieniami ale nie mogą bo wtedy odprawy trzeba było by wypłacić więc lepiej wyrzucać ludzi po 3 miesiącach, szukać nowych i obiecywać złote góry.(usunięte przez administratora)

Mirosław
@Jinx

Praca na część etatu daje możliwość łączenia z zatrudnieniem innych obowiązków na przykład nauki, więc to interesująca informacja dla studentów, którzy chcą nabrać doświadczenia i nauczyć się zawodu. Dodaj jakie umowy są podpisywane z nowymi pracownikami - na czas określony, czy zlecenie?

@Mirosław

@Mirosław - Czyli ludzie pracujący w CF 20, 15, 10 lat to nadal studenci i nie zasługują na cały etat ?

Do Jinx
@Jinx

3/4 etatu to tylko na kasach. Na innych stanowiskach z tego co wiem jest cały etat.

Mini

W ogóle 1500 ,1600zl ? Minimum na początek...No ok na 3 miesiące jakos da radę..Ale serio ? Nie wiezę naprawdę nie wiedziałam że jeszcze tyle się gdzieś zarabia wstyd!!!Sprzątaczka w kauflandzie na cały etat zarobi 2200zl na RĘKĘ I wszystkie dodatki .Nie dajcie się ludzie wykorzystywać! A jedyna jej pracą jest od czasu do czasu sprzątanie JEDYNIE UBIKACJI I NIC PO ZA TYM .MAM POTWIERDZONE info.

Wuuen
@Mini

Niepolecam tej firmy :)pracowalam teraz tam niedawmo i juz nie pracuje to powiedzieli ze bedzie problem z wyplata Darmozjady....

Czy Carrefour Polska organizuje staże dla studentów?

Wuuen

Nie

Cukierkowa

Osoby które piszą pozytywna opinie są to osoby, które są kierownictwem sami sobie opisują opinie. Pracuje tam 3 miesiące. Nie życzę nikomu takiej pracy, buty wygodne, rozmawiać nie można, do ubikacji nie można trzeba się prosić. Kordynator (usunięte przez administratora) robi chodzi siedzi na fejsie. Odkąd pracuje same rozkazy nakazy żadnego dziękuję proszę. Oszukali mnie na kasie przy ostatniej wypłacie gdzie dałam wypowiedzenie. Pani Asia która jest kordynatorka ustawia grafik - żadnej pomocy zapewniała na początku ze pomoga ze miła atmosfera a to (usunięte przez administratora) prawda. Dzisiaj złożyłam skargę. W tym miesiącu odeszło 5 osób. Nie ma nikogo same naiwne osoby które dadzą się pomiatac zostały. Współczuję i jeśli chcesz tam pracować zabierz ze sobą nocnik ;)

@Cukierkowa

Dobrze wiedzieć, dzięki za info .Jednak większość nie ma wyjścia I pewnie dlatego .Tak by ludzi nie mieli.ehhh szkoda ..Bo chciałam tam spróbować ale sama widze po tych na kasie I tym całym kierownikiem czy kim co tam się dzieje. Z mięsem też faktycznie tragedia.

Cukierowa

Chciałam dodać, że tam gdzie jest alejka z makaronem śmierdzi niesamowicie od 2 tygodni, paniusie chodzą nawet nie sprawdzą to odstrasza klientów . Uważajcie na baloniki Pawełki i innego typu rodzaje słodyczy są one przeterminowane do 2017 wiem bo pracowałam przy cukierkach dłuższy czas. Pozdrawiam

@Cukierowa

Wiadomo tak jest wszędzie dlatego na wagę NIGDY NIE kupuje chyba że w małych sklepach ale też trzeba wiedzieć czy ktoś o to dba.

Patryk

A może trzeba pokazać dobrą pracę żeby zabiegać o wyższe zarobki??

ludzik

Dobrze, że firma nadrabia niższe zarobki pakietem socjalnym. Swoją drogą myślę, że warto rozmawiać o podwyżkach

Niezadowolona
@ludzik

Co roku związki "wielce" walczą o podwyżki dla pracowników. Niestety z marnym skutkiem.

Ulka

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania??

Edyta

@Cukierkowa, a do kogo trzeba występować chociażby z prośbą wyjścia do ubikacji? Po ile godzin i w jakim trybie pracuje się w Carrefour Polska w Tarnowskich Górach? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferowane są w Carrefour Polska?

Panna
@Edyta

Po 8 godzin pracujesz w tym jedna przerwa 15 min nie zdążysz spokojnie zjeść. W umowie nie ma napisane ze praca na akord ... niestety można się pomylić twój każdy ruch obserwują z kamer później same pretensje nie ma ani dziękuję ani proszę. Są po prostu nakazy i rozkazy

Panna

@Edyta jeśli chcesz pić umyć ręce napić się oboje tnie co musisz ich szukać po cerfie i zapytać czy możesz. Jak się koleżanka zapytała Kierwoniczki ze potrzebuje wyjść do ubikacji powiedziała jej, że jak skończy wszystko i zasłuży to pójdzie

klient

syf syf i tyle a szczegulnie na dziale mięsnym ciekawe co na to sanepid .Szmaty do mycia leżą koło maszynki do krojenia ,a jak sie powie że kiełbasa jest nie świeża to nawet głupio się odzywa

Cukierkowa
@klient

Masz racje. Pracuje pracowałam 3 miesiące. Szczury na nabiale a śledzie i śmierdzi na makaronie

Carrefour Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i dlatego chciałbym tu pracować. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzeba ludzi do pracy

Edyta

@Opinia a jesteś zatrudniona w oparciu o jaką umowę? Czy jest to umowa zlecenie, czy można wynegocjować umowę o pracę? Z punktu widzenia studenta nie ma to większego znaczenia, ale są też osoby, które stawiają na umowę o pracę.

Opinia

Ja aktualne pracuje w Carrefour,wykładam towar i uważam,ze jest okej.Stawka 11,15zl dla studentów wiec nie tak mało jak kiedyś.Robota ciężka nie jest,choć trzeba sie napracować..no chyba,ze ktos stoi za regałami z komórka i nic nie robi bo takie osoby tez sie znajda.Kierownictwo bardzo w porządku,koordynatorka wykladaczy rownież wiec nie ma na co narzekać.Szef rownież wydaje sie bardzo w porządku.Pracownicy wykładający towar rownież sa bezkonfliktowi,uśmiechnięci i życzliwi,kazdy pomoże jak sie poprosi a co tam robią za plecami i czy obgadują to mało mnie to interesuje bo przychodzę do pracy zeby pracować a nie na ploteczki,czytając poprzednie opinie nie wierze,ze dotychczas mogło sie tak zmienić.Pozdrawiam Carrefour :D

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska