delikatesy centrum

Sosnowiec

Opinie o delikatesy centrum

anonim 2011-03-02 17:28
Może w końcu szanowni byli a może nawet obecni pracownicy opisujący delikatesy centrum daliby mi święty spokój. Chyba wszyscy aktywni na tym forum mają za mało odwagi, żeby się oficjalnie podpisać. Ja mam odwagę i podpisuję się. Nie życzę sobie obrabiania mi dobrego imienia od osób anonimowych i porównywania do szefowej. Szefowa jest szefową , a ja mam tak samo obowiązki do wykonywania swojej pracy jak pozostali pracownicy. Natomiast może większą odpowiedzialność. Także osoba o pseudonimie Jean niech się podpisze skoro ma taką śmiałość w opisywaniu mojej osoby i poruszaniu spraw, które należą do rozwiązywania na forum delikatesów, a nie internetu. To jest mój pierwszy i ostatni wpis na tym \\\"szkalującym\\\" mnie i delikatesy forum. Życzę tylko wszystkim lepszej pracy u kolejnego pracodawcy. Powodzenia.
Myślę.... 2011-03-02 19:37
Zastanawia mnie jedno jaki jest sens zwalniania pracowników z pewnym już doświadczeniem w tym sklepie a szkolenia co rusz to nowych osób?Chyba lepiej było by mieć stabilną załogę która wie co i jak,niż tłumaczyć ciągle nowym co mają robić itd.A co do warunków pracy....razi brak perspektyw na umowę na czas dłuższy niż 3 mc, jednak wiedząc o tym jaka panuje tam sytuacja zawsze można w tym czasie szukać czegoś innego.
anonim 2011-03-02 23:14
(usunięte przez administratora) szkoda pani nerwów.....przepraszam,że przeklnę...za mało robiły i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widziały...obóz pracy,śmieszne,praca jak praca,trzeba lubieć to co się robi a nie pracować bo muszę..dlatego właśnie są rotacje pracowników bo nie każdy się nadaje do danej pracy.Jean pomyśl co ty byś robiła na miejscu pracodawcy????!!!Trzymałabyś osoby,które wymyślają Ci po kątach?Nikt Cię nie zmusza do żadnej pracy...gospodynie domowe też są potrzebne,dajcie już sobie spokój bo piszecie bez sensu ;)Mnie pracuje się dobrze...pozdrawiam Szefową:)Pupilkiem jeszcze nie jestem..haha ale się uśmiałam
anonim 2011-03-03 00:57
Dziewczyny ja rozumiem ze można mieć zastrzeżenia do szefowej i do systemu jakim prowadzi sklep, ale na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do (usunięte przez administratora) sapiecie czy do pracowników biura? Co oni są winni? Druga sprawa to poziom niektórych wypowiedzi trąca podstawówką, można kogoś publicznie obrazić na forum, mówić że są wieśniakami itd. nie podając imienia ale o czym to świadczy. Zbyt wiele agresji a za mało konkretów. To forum chyba jest po to żeby wyrażać konstruktywną opinie i zobrazować sytuacje jaka panuje w zakładzie osobom chcącym podjąć prace. Jeśli jest coś nie tak albo ma się inne pomysły na życie można porostu się zwolnić. Otworzyć własny biznes albo znaleźć pracę w której będziecie się spełniać. A możliwości mamy wiele tylko trochę chęci.
Zostaw swoją opinię o delikatesy centrum - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie delikatesy centrum