Opinie o Delikatesy Centrum w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delikatesy Centrum. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delikatesy Centrum o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Centrum w Sosnowiec

Jak wygląda ścieżka kariery w Delikatesy Centrum? Czy trudno jest zdobyć awans?

Cześć, jakieś opinie o pracy merchesdiser specjalisty ds otwarc? Widzę dużo ofert się pojawiło i zamierzam aplikwac, jak to wygląda?

Deli Nowy wpis

Nie polecam jak szybko się zatrudnisz tak szybko uciekniesz

Hej Nowy wpis
@Deli

A jakies powody?

Jankes

Czy sklep będzie otwarty po znalezieniu pająka w bananach?????????

@Jankes

Już dawno otwarty. Reakcja była w trosce o bezpieczeństwo klienta ????????????????

Jankes

Super sklep,sprzedają ludzią śmierdzące mięso !!!!!!!!!

@Jankes

Może źle je przechowywałeś/eś ze ci śmierdzi. Zmień lodówkę

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Delikatesy Centrum? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Magda

Czy ciężko jest na kasie ?

@Magda

Dziewczyno zapomnij o pracy w tym sklepie ,jak nie będziesz donosić regionalnej Kotulskiej to cię wywalą nawet jak byś pracowała za dwie!!!!!

Co za pomówienia

Kuba

Byłoby bardzo miło gdyby ktoś napisał jak się tu pracuje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

A czy delikatesy centrum organizuja imprezy firmowe

Oo
@Anonim

Tak organizują. Przez okres wakacyjny były organizowane festyny rodzinne

@Anonim

ciekwe gdzie

Izydor

To dobry pracodawca w związku z tym pewnie nie chce się pisać nikomu?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o delikatesy centrum? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

mimi

no wlasnie chce sie dowiedziec jak wygladaja remanenty w tej sieci,,ide w niedziele do pracy na 8 godzin a potem mam zostac no remanent ile potrwa nie wiem

Robert

Czy macie jakiś powód i od dawna nikt nie pisze?

Aneta

@była pracownicaczy jesteś pewna, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł mobbing w firmie delikatesy centrum?

Aneta

Czy jakiś pracownik jest w stanie odpowiedzieć @Anonim czy firma organizuje imprezy firmowe? Firma delikatesy centrum właśnie poszukuje Kasjera-Sprzedawce. W ofercie napisali, że wymagają aktualnej książeczki sanepidowskiej. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem na takie stanowisko?

Aneta

@Marli długo już pracujesz w delikatesy centrum? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów na jakie mogą liczyć pracownicy firmy.

Klaudzia2121

Ile zarabia sie jako sprzedawca w delikatesach centrum?

Ty
@Klaudzia2121

Najniższa krajowa 1500 w tym dodatek motywacyjny

dominko

a co powiecie teraz o nowej ofercie jako Kasjer-sprzedawca? widze, że jest dodana jeszcze w tamtym miesiącu, ale nadal nie ma chętnych.. chyba dlatego, że maja takie wymagania, ze kilka lat doświadczenia.

ele

czy w delikatesach placi sie za wszystkie straty i inwenture

Adrian
@ele

płaci się na początku z premii, jeden procent z obrotów, później z wypłaty.

ladyyyy

Witam.Pracowałam w tej sieciówce i powiem szczerze to była moja najgorsza praca w jakiej pracowałam!!!Właściciel był bardzo nie miły a kierowniczki to w ogóle szkoda gadać.Personel to już wielka porażka jedna na drugą gadała za plecami.Przyjechał towar trzeba było iść na magazyn i przyjąć i na sklep wykładać nic w tym dziwnego,ale jak byłaś na magazynie to do kasy ciebie wołali bo kolejka się tworzy jak obsługiwałaś ludzi to darli mordę dlaczego na magazynie nie jesteś przecież towar przyjechał i trzeba wykładać.Powiem szczerze,że dla mnie tam by (usunięte przez administratora) a nie normalna praca.Tam żeby zadowolić kierowniczki to trzeba było chyba chodzić na uszach i się rozdwoić.Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy i na prawdę w nie których sklepach pracowało mi się bardzo dobrze dogadywałam się z szefem i personelem i było wszystko w porządku.Jednak Delikatesy Centrum to jest wielka porażka i nikomu szczerze mówiąc nie polecam tam iść do pracy.

Mak
@ladyyyy

A to u Rogali pracowalas?

aaaa

żal dla ciebie dziewczyno!!!

aaaa

ludzie piszą tu bzdury, bo maja wymogi, a nie dają nic od siebie. przychodzą tępe dzidy które jakby mogły przebimbałyby całe 8 godz. Tu trzeba używać mózgu jak w każdej pracy. Robią wszystko na pałę- laski bez wyobrażenia i poglądu na estetykę. Popracują chwile i idą na zwolnienie bo myślą że będą się ślizgać na czyjej (usunięte przez administratora) al dla tych osób,że traci się czas na szkolenia. Jeżeli chodzi o panią kierownik na stoisku m-w znam ją i powiem, że jest naprawdę w porządku, pracowałam z nią na stoisku i nauczyła mnie wielu rzeczy pomimo jej małego stażu na tym stanowisku. U mniej pod imieniem stawiam duży plus za jej wyrozumiałość i podejście do pracownika- polecam taka Kierowniczkę. Polecam pracę na Idzikowskiego Wrocław bo naprawdę dziewczyny na stoisku są bardzo fajne... Pamiętajcie osoba, która wypisuje bzdury tu musi być zawistna osobą z różnych przyczyn, a może zazdrości w co bym nie wątpiła. pozdrawiam dziewczyny z Idzikowskiego

Iwona

Witam chcialam sie zapytac jaka jest pensja w tej sieci sklepów bo dostałam telefon od własciciela i nieweim czy isc na rozmowe wogóle...

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Centrum - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Delikatesy Centrum?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Centrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Delikatesy Centrum