strahlmann

Szczecin

Opinie o strahlmann

anonim 2011-02-09 19:36:21
W DODATKU OSTATNIO NIE PLACI W TERMINIE,METNIE SIE TLU MACZAC.KIEDYS WYPLATY BYLY 1,POZNIEJ 10,A TERAZ NIE WIADOMO KIEDY,OPOZNIENIA JUZ OD 10 SIEGAJA JUZ POL MIESIACA.UWAGA NA TA FIRME.NIEDLUGO ITTF SIE BEDZIE KLANIALJAK ZATRZYMAJA PARE STATKOW TO SIE NAUCZA ZE ZA PRACE BARDZO CIEZKA TRZEBA W TERMINIA PLACIC,A NIE OBRACAC TYMI PIENIEDZMI IJESZCZE NA KRZYWDZIE LUDZKIE ZARABIAC
sponiewierany 2011-02-09 19:51:46
KAPITANOW TEZ MAJA ODJAZDOWYCH.WIEKSZOSCI Z NICH STRAHLMANN ZYCIE URATOWAL,BO NIKT INNY BY ICH NIE ZATRUDNIL,BOJA SIE WLASNEGO CIENIA,BYLE TYLKO SIE NIE WYCHYLIC,ALE NA STATKU CZUJA SIE JAK KAPITANOWIE NA TRANSATLANTYKU,I GNEBIA POZOSTALA CZESC ZALOGI PRACA PONAD SILY,SWOIMI NIENORMALNYMI KAPRYSAMI UPRZEDZENIAMI,ALE ZALATWIC COS DLA ZALOGI NP.WODE DO PICIA ALBO ZADZWONIC W SPRAWIE PODMIANY,BRON BOZE.BOJA SIE.BO MOZNA PODPASC.90 PROCENT ZNICH NADAJE SIE NA KANAPKE PSYCHOANALITYKA,Z DOZYWOTNIM ZAKAZEM PLYWANIA,ALE COZ GDY NARZEDZIOWA UTWIERDZA ICH ZE SA WIELCY,A ONI SA TYLKO SMIESZNYMI KIEROWNIKAMI NA KAJAKACH.ALE MUSZA BO NIKT Z PRAWDZIWYCH KAPITANOW TAM NIE POJDZIE
Zostaw swoją opinię o strahlmann - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie strahlmann