Opinie o Selgros Cash and Carry w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Selgros Cash and Carry. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Selgros Cash and Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash and Carry w Szczecin

Jak się pracuje z ludźmi z Selgros Cash and Carry?

Gryf
@Natalia powraca

Możesz opowiedzieć więcej o pracy PH?

Jak się pracuje z ludźmi z Selgros Cash and Carry?

m

Zależy jaki dział. Na hali dobrze. W administracji z tego, co słyszałem niezbyt.

Horeca Selgros Nowy wpis

Minimalna krajowa za ogromny nakład pracy, o urlop w sezonie można zapomnieć. Pytania od przełożonej od podczas urlopu smsem czy telefonicznie są normą.

Natalia powraca Nowy wpis
@Horeca Selgros

Zgadza się. Horeca jest jednym z najgorszych działów, gdzie nie szanuje się pracownika a jeszcze codzienne zwrócenie uwagi o coś, bo było źle zrobione. Prawda jest taka, że jest to wyzysk tylko...

Gryf Nowy wpis
@Natalia powraca

Możesz opowiedzieć więcej o pracy PH?

Agnieszka

Szok Marnotrawstwo produktów Nie wiem czy wiecie czy nie ale w Selgros wyrzucanych jest setki a może tysiące produktów dziennie zamiast przekazać je komukolwiek Ta firma to zgraja przestępców w rękawicach Polecam sprawdzić kontenery i to co w nich się znajduje

to prawda Nowy wpis
@Agnieszka

Niestety większość sklepów tak robi. Za wzięcie sobie tych produktów po terminie wywalają z pracy.

pozdrawiam dział napoje

Trafiłem na dział napoje i pracowałem ponad 2 miesiące, niestety zrezygnowałem z przyczyn osobistych. Jest to praca fizyczna, ale nie jest ciężko, szybko mija czas w pracy (przynajmniej dla mnie). zalety: - miła atmosfera w pracy, jak to niektórzy mówią "kolektyw" pracowniczy, ekipa na prawdę bardzo fajna do rany przyłóż z wyjątkiem jednego niskiego pana, który nie umie pohamować nerwów - profesjonalizm i wyrozumiałość przełożonych jak i HR - organizacja pracy - infrastruktura tzn. kuchnia połączona z pokojem socjalnym, oszklona palarnia z oknem, automaty z kawą i przekąskami, czajnik, wspólny płyn do naczyń i gąbki. - szybko mija czas w pracy - nie jest ciężko - można się szybko nauczyć swoich obowiązków - zniżka pracownicza wady: - zarobki, jedynie minimalna krajowa - zatrudniają tylko na umowę o pracę - Funki nie zawsze działają Dobrze wspominam tę pracę, szkoda, że musiałem zrezygnować.

Tomasz

Cześć, czy ktoś wypowie się na temat pracy jako osoba komplementując zamówienia internetowe? Dużo się trzeba nachodzić? Trzeba mieć uprawnienia na wózki i czy praca w nocy czy w dzień? Jakie wady jakie zalety? Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Selgros Cash and Carry spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Czy w Selgros Cash and Carry jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kamila

Pracowałam na różnych działach w Selgrosie, również na Horece. Moim zdaniem to najgorszy dział. Tu ciągle jest coś do roboty, a jeśli nie ma to wysyłają cię na halę (chociaż tam można było trochę odsapnąć). Muszę jednak przyznać, że kieorwnictwo zawsze informowało nas o naszych błędach. Osoby, które wyróżniały sie otrzymywały dodatkową premię, była mała, ale wydaje mi się, że dzielona sprawiedliwie. Ogólnie dobrze wspominam tę pracę, jeśli chodzi o kominikajcję z kierownictwem, źle jeśli chodzi o płacę w porównaniu do włożonego wysiłku

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Selgros Cash and Carry?

horeca

zwalniają ludzi bezpodstawnie nie tłumacząc nic i (usunięte przez administratora)

Natalka

Praca tutaj na dziale logistyki to komedia, kierownictwo tylko siedzi i pije kawę a nic więcej nie robi!!!! Pracownicy ciągle dostają po (usunięte przez administratora) za każde przewinienie aż wychodzą czasami zapłakani Nie polecam horeci Szczecin

Kandydatka

Uczestniczyłam w rekrutacji do Selgrosa w Szczecinie na stanowisko administracyjne. Początkowo stwarzano pozory profesjonalizmu. Przemiła Pani rekruter z Poznania przeprowadziła pierwszy etap procesu rekrutacyjnego. W trakcie pierwszego etapu przeszłam pomyślnie również test wiedzy niezbędnej do wykonywania pracy i zostałam zarekomendowana do kolejnego, jednocześnie ostatniego etapu rekrutacyjnego. Rozmowa z P. Dyrektor była bardzo krótka, rzeczowa i miła. Nie zostałam zatrudniona i nie rozpaczam z tego powodu, gdyż moim celem było rozeznanie się na rynku pracy i dopiero w przypadku otrzymania bardzo dobrej oferty, ewentualna zmiana zatrudnienia. Bardzo rozczarowałam się jednak sposobem, w jaki ta informacja została mi przekazana. Zatelefonowała do mnie Pani, która przekazała, iż odpowiedź jest negatywna. Podziękowałam za udzielenie informacji i poprosiłam o krótki feedback i przyczynę odrzucenia mojej kandydatury (który stanowi w obecnych czasach podstawę każdego procesu rekrutacyjnego!). Jakież było moje zdziwienie, gdy usłyszałam, iż nie, Pani mi nie poda tej informacji, decyzja jest negatywna i tyle. Po miłym zatem procesie rekrutacyjnym (do którego kandydat się przygotowuje i poświęca swój czas), potraktowano mnie wyjątkowo nieładnie. Jest to dla mnie przejawem braku kultury i szacunku wobec kandydata, a udzielenie feedbacku jest obowiązkiem współczesnego pracodawcy. Nie polecam, chyba, że chcą Państwo stracić czas i nie dowiedzieć się nawet, co należy poprawić, zmienić przy kolejnych procesach rekrutacyjnych. Osobiście uważam, że powodem były moje oczekiwania finansowe, o których mówiłam wyraźnie już na pierwszej rozmowie. Niestety ze strony pracodawcy nie otrzymałam informacji o proponowanym wynagrodzeniu na tym stanowisku.

@Kandydatka

Słabo, dobre tyle, że próbowałaś się rozeznać i aż tak Ci nie zależało. Ale skąd pewność, że o finanse chodzi? Może po prostu wzięli kogoś lepszego od Ciebie? A zdradzisz ile chciałaś od nich a ile teoretycznie byliby w stanie płacić?

Kandydatka 2
@Kandydatka

Również brałam udział w rekrutacji na to miejsce, możesz zdradzić jaka kwotę powiedziałaś? Jestem ciekawa ile wynosi wynagrodzenie na to stanowisko.

@Kandydatka 2

Szkoda, że nie zdradziła do dziś... Powiesz za to swoją? Rozmowa wypadła podobnie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Selgros Cash and Carry odbywa się również w języku angielskim?

polski

Praca tam była Ok.

@polski

A z perspektywy którego stanowiska to piszesz i na jaki okres czasu to przypada? Pytam, bo w odniesieniu do poprzednich negatywnych opinii fajnie byłoby mieć pewność co do warunków

Jan
@Julia

Napisz coś o dyrektorze hali bo od jutra będzie u nas we Wrocławiu każda informacja się przyda żeby mieć jakiś pogląd będę wdzięczny pozdrawiam

@Jan

niestety nie pomogę, bo go nie znam. A co to się dzieje, że ma się zjawić i do czego potrzebne są te informacje? To będzie jakieś podsumowanie roku? Robi się tu takie coś?

Klient

To najgorszy sklep w Polsce, (usunięte przez administratora) na stoisku warzywno-owocowym. Personel bezczelny i chamowaty. A te wszystkie promocje to jedna wielka lipa! Naciąganie klientów na każdy możliwy sposób. Sprawdziłem dzisiaj jak to działa. W gazetce Selgrosa wielkimi literami "cena tylko dla Ciebie", kupiłem, pokazałem wszystkie możliwe kupony, zapłaciłem i okazało się , że cena jest sprzed promocji. Zapytałem kasjerki dlaczego nie ma tego rabatu? Odburknęła tylko, że nie wie , że mam iść w tej sprawie do innej Pani, ale nie potrafiła powiedzieć gdzie, więc łaskawie po nią zadzwoniła. Zjawiła się po 5 minutach i stwierdziła, że z tym trzeba udać się do kierownika , bo ona nie wie dlaczego tak jest. Pani Kierownik też nie wiedziała co z tym zrobić, wobec czego odesłać mnie chciała do jeszcze innego kierownika, ale moja cierpliwość się wtedy skończyła!(usunięte przez administratora)

Witam! Czy Selgros dalej oszczędza na pracownikach i nie daje podwyżek czy ta sytuacja już się zmieniła? Podobno nowi po 3 miesiącach mają więcej od pracowników zatrudnionych wiele lat temu. Manager firmy jeździ podobno nowa Insignia, więc chyba sytuacja pracowników też uległa poprawie. Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi. Będę je brał pod uwagę przy ewentualnym składaniu CV

@Kandydat

To akurat fakt. Niestety w Selgros ciągle nie docenia się długoletnich pracowników. Podwyżki w kwocie 100-200 zł, można zwyczajnie nazwać jałmużną (biorąc pod uwagę obecny wzrost cen oraz pędzącą inflację). Rzeczywiście różnica pomiędzy nowymi a starymi pracownikami jest praktycznie żadna. Również wysokość płacy nijak się ma do jakości pracy pracownika, bywa tak, że pracownik leniwie przechadzający się między półkami, dostaje więcej niż taki, który zasuwa jak króliczek z reklamy baterii. Szkoda, bo przez tego typu sytuacje cenni pracownicy odchodzą tam gdzie dostaną więcej, gdzie będą bardziej docenieni.

Helena

No to słabo, że się ich nie docenia, bo potem jak odchodzą, to się żałuje. Podwyżki 100 zł mało, no ale co lepszy rydz niż nic. A były jakieś rozmowy by jakoś bardziej je podnieść? Jak szefostwo się do tego odnosi?

On

Kiedy byłeś na rozmowie? Co tam sie wydarzyło?

Kandydatka

Potwierdzam, poczułam się identycznie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Selgros Cash and Carry?

Janusz

Nie ma nadgodzin, jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zostałeś trochę dłużej w pracy, pracodawca odda Ci czas który zostałeś dłużej.

Damian
@Janusz

W sumie trochę szkoda, że nie ma nadgodzin :( A jakie są stawki godzinowe obecnie w tej firmie? Powiesz mi coś o tym?

Filary

W dniu dzisiejszym 15.11.2021r.robiłem zakupy w Selgros Cash and Carey oczywiście nie mogłem sobie pozwolić by nie dokonać zakupów na dziale rybnym . Podczas wybierania produktów wędzonych ryb podszedłem bliżej nie przekraczając barierki by wskazać którą rybę chcę zakupić . Pracownica starsza pani mówiąca w języku rosyjskim domyślam się że narodowości Ukraińskiej bardzo niemiła zaczęła krzyczeć co sobie myślę że to wszystko się nagrywa ja tak podszedłem blisko produktów(usunięte przez administratora)

hahahaha

Nawet nie chcą ci powiedzieć jakie dostaniesz wynagrodzenie, szkoda tylko swojego czasu.

@hahahaha

Na początek minimalna (czyli obecnie 2800 brutto)+10% premii uznaniowej(jeśli w ciągu miesiąca nie będziesz miał np zwolnienia lekarskiego). Po 3 miesiącach, jak się sprawdzisz, zwykle coś dokładają do podstawy.

R4sz7rd

Chyba najgorszy dział warzywny z jakimś się spotkałem. Warzywa zgniłe, ohydne. Człowiek trafi kilka minut na przebieranie i szukanie. Byłem świadkiem jak pracownica przebierała owoce, wyciągnęła tylko kilka zgniłych a reszta została...zero zainteresowania. To nie jest zbyt przyjemne oglądać pleśń i zgniliznę. A wystarczyłoby się wziąć do pracy i dokładnie przejrzeć to co się wystawia na sprzedaż.

Janusz

Ja mam parę pytań. 1. Dlaczego na wielu stanowiskach pracy chodzi mi o kasy sprzęt jest niesprawny? Jak nie zepsuta drukarka która wciąga papier, to taśmy zatrzymujące się pod nawet najmniejszym ciężarem. Czy nie ma w tej firmie osoby która jest za to odpowiedzialna? Męczy mnie ciągłe czekanie na fakturę lub pomaganie tym biednym kasjerkom w popychaniu lub przesuwaniu towarów na taśmie. Ludzie, mamy XXI wiek! 2. Dlaczego klient który pójdzie na skargę do kierownika przy kasach (kasjerka chce mu skasować jednorazówkę w którą zapakował kapustę kiszoną czy mąkę) to nie musi za nią płacić a ja muszę? Czy ja też muszę chodzić na skargę, by też za nią nie płacić? 3. Dlaczego kasjerki robią problem ze skasowaniem na kartę zbiorową, skoro informacja nie chce mi karty dziennej wystawić?

Stefek

@WAriat a jesteś może pracownikiem? Jak oceniasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash and Carry - Szczecin

• Jak się pracuje w Selgros Cash and Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash and Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash and Carry?

Selgros Cash and Carry