logo Selgros Cash and Carry

Selgros Cash and Carry

Szczecin

Opinie o Selgros Cash and Carry

Leokadia 2014-07-18 23:18:06
zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy ... sorry selgrosik ale lidel przewyższa was wynagrodzeniem ... a to co serwujecie pracownikom to są kpiny .... i nie mowcie ze slabe obroty :) bo to smiech na salce :)
a ja 2015-07-13 10:08:16
golnie troche od podszewki , placa minimalna + 10 procent premii , za wozkowego nie dostajesz nic (w umowie masz pracownik hali-kasjer) , robisz na hali , zbierasz palety z PT , osblugujesz wielmoznych klientow , sluchasz kierwoniczek co sciagnac co zaladowac itd. robisz kontrole brakow , użerasz sie z serwisantami regalowymi, zaladowujesz klienta, odpracowujesz przerwe (przychodzisz na 5:00 konczysz 13:20 ) nocki sa ale sa smiesznie platne , nie opalaca sie na nockach robic , chyba ze niechcesz użerać sie z kierownikami i z klientelią dyrektor ma wszystko w d**** wychodzi sobie na spacerniak i tylko mowi co mu sie nie podoba do kierownika hali :D ogolnie to jest tak :) dyrek am cos to mowi to do kierownika hali , potem on wqrwiony mowi to kierownikowi dzialu , potem on opierdziela ciebie , ty jedynie mozesz sie wyzyc na serwisantach albo sprzataczkach :) i to wszystko za niecale 1500 na reke .... pomyslcie 3 razy zanim podejmiecie tam prace :) no chyba ze to bedzie selgros ale za granica za 1300 euro z dodatkami :)
bonzo 2015-10-27 12:31:32
Jak dla mnie super sprawa... Pracowałem tam dwa lata temu, nie marnuje się nic.... wszystko do nosa się wciąga... nawet mleko... niektórzy mąki... A inni cukier
pracowity 2015-10-27 14:52:52
hej, pracowałem i przestałem pracowac dzial wedliny to koszmar zimno i szef denny Stasiu z pustyni i puszczy - odradzam hehe
kierowniczka 2015-11-07 15:04:43
z dzialu konserw wymiata ! :)
~nma 2016-01-10 18:47:08
sytuacja nie jest napieta ?? pewnie na nonfodzie robisz ..... zapraszam na chemie albo konserwy ..... zmienisz zdanie
ochrona 2016-01-12 13:25:02
Ja tam jestem zadowolony ,kierownik M Mandał jest spoko gość ,p Mariuszu prośimy o wózki testowe bo jak stoje to się k,,,,,,, nudze a tak jest co robic ,poproszę o wózek dla Lecha :)
kierownicy hali 2016-01-19 17:49:23
...... porazka , przezio caly czas czerwony mondzioł obschły za nic maja pracownikow hali .... podwyzek dawno nie bylo ... dyrektor to tylko wychodzi i mowi co jej sie nie podoba i znika .... szkoda gadac ... swiateczka goraczka zakupow a kierownik co pol godziny 80 drukuje hahahahah xD xD xD pot po tylku leci i jeszcze stresuja ... dlatego chodze na nocki niechce ogladac tych twarzy
mma 2016-01-21 19:19:50
Ogólnie jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zewnątrz tego nie widać, np. pleśniowe, francuskie drogie sery za 40, 60 a nawet 100 i więcej złotych są na nabiale przepakowywane po kilka razy mimo tego ze maja ok 4-5 dniowe terminy ważności po rozpakowaniu idziesz kupić sobie przysmak (o ile to lubisz) płacisz 100zł a ser już ma miesiąc odkąd został przepakowany :) także smacznego...
kaha 2016-01-21 19:30:22
hej co do jakości produktów w pełni się zgadzam selgros dowozi nam towar do firmy i nie dosyć że prawie za każdym razem zamówienie jest błędnie skompletowane to z warzyw przywożą same ochłapy wyschnięte, zgniłe, spleśniałe i spleśniały ser :D ale można ponarzekać i po wkurzać kierowców xD
ppbt 2016-01-21 19:39:00
Praca w Selgrosie to tragedia jeżeli pracuje się na działach typu Nabiał itd.
Ciągła walka o wózek do przewożenia palet z towarami (Który i tak ktoś ci jak zwykle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo jak pożyczy na "5minut" to przygotuj się że go nie zobaczysz już w ogóle) masz ogólnie 30 minut przerw, jeżeli pójdziesz na 3x 10 min przerwy to już ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] boli i zaczyna się narzekanie że za często chodzisz na przerwy, w dodatku kierownictwo każe ci robić rzeczy których nie powinieneś robić a jednak jak tego nie zrobisz to automatycznie ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pracy, ostatnio musiałem odwalać robotę budowlańców której nie dokończyli dnia poprzedniego, Jak nie znajdziesz sobie czegoś do roboty (B. często tak jest, bo w końcu wózków jak zwykle nie ma) to cię wypieprzą jak najprędzej, nadgodziny nie są wliczane, nie jedno krotnie zostawałem 30min-1h dłużej po pracy bo trzeba było coś dokończyć robić, ich to nie obchodzi.

Jak za często wywozisz kartony i inne tego typu śmieci bo już nie ma miejsca gdzie tego wywalać an nie wypada rozrzucać tego po sklepie a reszta "ekipy" ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to cię i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Przy zwolnenieniu nawet ci wprost tego nie powiedzą i nie podadzą żadnego powodu, jeżeli jesteś na umowa zlecenie to tym bardziej, nie jedno krotnie wywalali ludzi bez powodu po 3-7 dniach pracy.

Ogólnie panuję tam tak wielki pierdolnik że masakra, stanowoczo odręczam pracę w Selgrosie.
wiew 2016-01-24 13:05:47
witam na forum wszystkich zainteresowanych pracą w Selgros.Pracuję w Selgrosie (i mam nadzieję dalej pracować choć różnie to bywa) praca jak wszędzie,płaca na czas,ale teraz jest jedno ALE. Jak długo pracujesz nie masz gwarancji że po długim czasie pracy możesz dostać kopa w d... za jedno wykroczenie. A gdzie podziały się w Selgros pary porządkowe typu upomnienie ,nagana,zabranie premii.Klient Selgrosa ma wszelkie prawa do konsumpcji na hali podczas zakupów za które często nie płaci.Nie spotkałem się w innych marketach z taką postawą.Ale pracownicy obawiają się zwracać uwagę bo to jest KLIENT a gdzie ochrona co robi na monitoringu obserwuje chyba tylko pracowników (BO TO ZŁODZIEJE). Uwaga PRACOWNICY każdy z Was jest pod pilną obserwacją
oni 2016-01-27 22:03:10
swięta prawda my nie jestesmy pracownikami tylko Niewolnikami i ZŁODZIEJAMI
ja 2016-02-26 18:38:07
Droga Pani Dyrektor(Szczecin).
Kierownik jednego z ,,zimnych,, działów naszego sklepu na kolejną prośbę swojej pracownicy o trzy dni urlopu w marcu powiedział,że tego urlopu nie dostanie,bo wszyscy tego miesiąca mają pracować.Jak się okazało dał innej pracownicy urlop na początku miesiąca,a jeszcze innej na końcu..Ta pierwsza z nerwów się popłakała,a kierowniczek z kpiną zapytał się,czego się tak posmarkała.KPINA I MOBBING.Drogi PIP-ie,sprawdż tę firmę!!!!!!!
hm 2016-02-26 22:23:55
nie droga pani dyrektor , tylko ograniczona babo która nie znasz sie na handlu zajmij się tym co potrafisz najlepiej czyli obciąganie druta regionalnemu i daj nam spokojnie pracować
Fff 2016-03-10 06:46:50
Jakie premie jakie benefity !!!!!!!!
Były pracownik 2016-05-29 14:54:58
Jak wam źle na działach,to zapraszam na dział mięso,tam panuje rodzinna atmosfera.Tam się liczy tylko kierownik i małżeństwo!Reszta pracowników to śmiecie!To jest paranoja żeby na dziale pracowało małżeństwo,z czego żona kierownik,mąż pracownik!Dlaczego dyrekcja na to pozwoliła?Tak tylko może być w Selgrosie!Mam nadzieję że ktoś się w końcu temu choremu układowi przyjrzy.
freeq 2016-05-30 13:23:14
pewnie, związki partnerskie, choćby gejowskie, są lepsze od małżeństw hetero :P

A tak swoją drogą, mnogość ogłoszeń o pracy w całej Polsce świadczy o dużych brakach w zatrudnieniu, a długi czas ich publikacji jest dowodem na liche proponowane wynagrodzenie, które nie zachęca do podjęcia pracy w tej firmie. Efekt jest taki, że nawet pracownik podejrzewany o "pożyczanie" własności pracodawcy dostaje drugą szansę... a potem trzecią, czwartą... i premię, byle nie odszedł.
fReeq 2016-07-02 12:41:12
Nie rozumiem, o co Ci chodzi, możesz lepiej formułować myśli?
Wierz mi, te ogłoszenia to nie efekt rozwoju, tylko co najwyżej polityki firmy dążącej do pozyskania jak najlepszych pracowników za pieniądze mniejsze niż oferowane w innych sieciach. Na razie działa to tak, że odchodzą doświadczeni pracownicy nie mogący doczekać się podwyżki i poprawy warunków pracy.
Rozwój miała zapewniać horeca, ale tam wciąż panuje chaos.
edfg 2016-07-04 19:00:33
@Agata to duzy plus jezeli firma sie rzzeczywiscie rozwija
Zostaw swoją opinię o Selgros Cash and Carry - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash and Carry