logo Auchan Polska Katowice

Auchan Polska Katowice

Katowice

Opinie o Auchan Polska Katowice

anonim 2009-06-08 15:27:15
Słowa kojarzące się z Auchan Polska Katowice (np:.solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bierną .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili .
Polska Katowice:
Najbardziej nie podobało mi się w Auchan Polska Katowice:
1
taka sobie jedna 2011-09-22 11:08:07
4 lata temu pracowałam w tej firmie. Nie wiem jak to się stało,że tak długo wytrzymałam ale pracowałam tam 3 lata, byłam pracownikiwm hali tzw. filarem i robiła dokładnie to samo co manager i normalni pracownucy działu a dostawałam kasę taką samą jak zwykły pracownik. Czyli jednym słowem [usunięte przez moderatora]. Jak ja pracowałam kadra zarządzająca na początku bardzo fajna, po woli na przestrzeni tych 3 lat wszyscy "normalni" po woli odchodzili i było coraz gorzej. Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale słyszałam, że dużo "starszej" ekipy opuściło to miejsce a praca w tym miejscu to tak naprawdę wygląda tak, że przychodząc do pracy nie wiesz czy nie jesteś tam ostatni dzień. Ogólnie nie polecam:)
1
Ada 2012-10-31 19:24:29
Dział serów. Porazka, miedzy regałami znalazłam stary ser juz zielony, gdy zwrócila Pani uwagę była opryskliwa, wysłała swoja menagerke)z tego co pamietam Pani ok 30 lat ciemne włosy i końskie zęby) jeszcze gorsza nie wiem jakim cudem tacy ludzie tam pracuja jeszcze nie spotkałam sie z taka bezczelnością wśrod \"ludzi Auchan\" domyslam się że prace ma \"po znajomości\" bo jak innaczej, tak nie miła i opryskliwa chyba nie szanuje swojej pracy.
1
pracownik 2013-03-23 13:06:45
taka sobie jedna - 2011-09-22 11:08:07

4 lata temu pracowałam w tej firmie. Nie wiem jak to się stało,że tak długo wytrzymałam ale pracowałam tam 3 lata, byłam pracownikiwm hali tzw. filarem i robiła dokładnie to samo co manager i normalni pracownucy działu a dostawałam kasę taką samą jak zwykły pracownik. Czyli jednym słowem [usunięte przez moderatora] Jak ja pracowałam kadra zarządzająca na początku bardzo fajna, po woli na przestrzeni tych 3 lat wszyscy "normalni" po woli odchodzili i było coraz gorzej. Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale słyszałam, że dużo "starszej" ekipy opuściło to miejsce a praca w tym miejscu to tak naprawdę wygląda tak, że przychodząc do pracy nie wiesz czy nie jesteś tam ostatni dzień. Ogólnie nie polecam:)
Tak samo jest w całej sieci. Nie polecam.
1
sito 2013-06-23 21:02:18
Jak tam się pracuje na magazynie, mógłby ktoś podpowiedzieć jaka w Auchan panuje atmosfera, czy da się żyć i wyżyć przedewszystkim.
sergiusz 2013-12-06 11:04:18
pracowałem tam było wszystko ok dopuki dyrektorem nie został polak pozwalniał najlepszych pracowników i menagerów ochrona zrobiła z pracowników złodzieji (usunięte przez administratora) hochrona miała płacone premie za pracownika powinni przeprocic masę ludzi moze teraz cos się zmieniło ale najlepsza w sklepie była pierwsza ekipa teraz jak wchodzę na zakupy to sklep wyglada cora gorzej
1
sebastian 2013-12-10 15:49:03
sergiusz, Ciebie tez zwolniono, jakiś powód podali? Teraz nie wiesz ile zarabia się na kasie w Auchan?
Steel 2015-01-03 22:34:41
Firma dno.Mimo tych wszystkich pakietów socjalnych itp.Szkolenia to pic na wode fotomontaż.Atmosfera na pewno nie jest przyjemna jak to piszą na stronie.Pracują tu członkowie rodzin co za tym idzie nadają jeden na drugiego,ogólnie ludzie dwulicowi.Niekompetentni managerowie za nic mających zwykłego pracownika.Najniższa krajowa.O przedłużeniu umowy decydują pracownicy działu w jakimś tajnym głosowaniu,następnie rozmowa z dyrektorką oczywiście jeśli ją zorganizują.Ogólnie masakra i nie polecam tego pracodawcy.
4
niks 2015-08-23 14:21:13
Juz nie przesadzajmy, auchan to raczej dobre markety, nawet dośc tanie. Prace chyba również zapewniają na dobrym poziomie i nie najgorzej płatną. Widac, że sie rozwijają i osiągają wiele, jak niedawno wykupili praktycznie cała siec real, zostało kilka sklepów, bo urząd się nie zgodził. Wiele osób jest zadowolonych z auchan.
1
gość 2015-10-23 12:42:06
Praca na kasie. Wszystkie kasjerki pomocne. Stawka 9 zł brutto. Raczej nie ma na co narzekać. Chyba jedynie na roztrzepaną babkę z agencji.
mah 2015-10-23 15:51:37
Pracowałam na kasie w Auchan, więc wiem co mówię, i popieram to co napisałaś @gość. Stawka to zgadza się, że 9 zł brutto ale atmosfera pracy jest w porządku. Kręgosłup trochę pobolewa ale tak to jest przy pracy siedzącej. No i ramy godzinowe pracy są sztywne, nie trzeba zostawać po godzinach, wychodzi się tak ja w grafiku.
niko 2016-04-10 21:27:12
dzięki @mah dzięki tobie mam nareszcie konkretniejsze informacje o Auchan. Zawsze wydawało mi się że to dobra firma. Interesuje mnie praca w magazynie. Nie wiesz jaka tam atmosfera i jak magazynierom płacą?
trynek 2016-05-12 21:49:38
atmosfera w pracy jest ok i na to z pewnością nie można narzekać, nawet przyjaźnie się zawiązują :) poza tym wypłaty zawsze na czas dochodzą i tutaj w zależności jak wysokie są, czy ma się też uprawnienia na np. wózek widłowy czy to tylko produkcja np.
doktor woo 2016-06-08 14:18:42
Szczerze mówiąc pracuję jeszcze w tej firmie już 8 rok ale z roku na rok jest coraz gorzej. Wymagania coraz większe im więcej robisz tylko szkoda że nie przekłada się to na zarobek. A co gorsze nie usłyszysz nawet słowa pochwały. Tylko no zròb jeszcze to czy tamto. Nigdy w życiu nie polecę tej pracy o ile tak można powiedzieć w tej firmie nikomu. Za wszystko jest winien pracownik za brak obrotu czy za duże straty. Ostatnio słyszałem że to nasza wina bo zbyt wolno się ruszamy. Niestety taka jest prawda pracownik w tej firmie jest traktowany jak śmieć. Powinni zmienić nazwę z Auchan na Aushwitz. Bo tak nasvtu traktują. Nie będę się bardziej rozpisywał bonszkoda słów na tą firmę
nbhnjm 2016-06-18 14:14:27
@doktor woo szkoda że taka słaba opinia, dobrze że szczera. Czyli to wsyztsko co piszesz wpływa na atmosfere w miejscu pracy a tu jak wnioskuje jest ona naprawde słaba...A ludzi na każdym stanowisku trzeba szanowac
Zostaw swoją opinię o Auchan Polska Katowice - Katowice
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auchan Polska Katowice