OFI K.A. MICHALISZYN

Dąbrowa Górnicza

Opinie o OFI K.A. MICHALISZYN

Były pracowik 2011-02-09 12:15
Zarobki zniżane na papierze, co z tego że terminowo płacone jak bardzo mało i do tego większość na umowach zlecenie. Ubranie jedno na 2 lata, a szatnia koszmarna.
xxx 2015-06-27 02:40
W tej firmie przyjmuja do racy samych takich co pracuja po pijanemu nie ma dnia gdzie nie ujrzysz z ofi osobe koszaca pod wplywem alkoholu jedna banda
były pracownik 2015-07-08 18:04
Właściciel skąpy tylko patrzy za co komuś zabrać pieniądze. Obraca milionami a ludzie na czarno albo co innego płaci a co innego na umowach. Jedna wielka banda kolesiów powiązana z Urzędem Miejski w Dąbrowie Górniczej.
były pracownik 2015-10-06 12:12
Witam
nie polecam tego zakładu, stawka 6,50 /h a praca co najwyżej do końca listopada ponieważ na zimę zostają tylko Ci co mają umowę na stałe, dla ludzi bez umowy lub zlecenie ( a innej opcji nie ma ) jest to sezonówka.
Już lepsze warunki daje Interpromex z Będzina oni przynajmniej gwarantują umowę o prace i najniższą krajową.
Pozdrawiam
Jacek 2016-04-21 11:52
Podejmę współpracę z firmą OFI K.A. MICHALISZYN, ale wcześniej chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć, może ktoś napisać jakie są obecne warunki zatrudnienia, jak wygląda atmosfera w firmie?
Szary 2017-06-13 10:34
Pracodawca rzetelny. Płaci w terminie i zgodnie z ustaleniami. Dobra atmosfera w firmie i fajna ekipa.
Andrzej 2017-06-19 11:32
Pracuję w OFI już ponad 10 lat. Miejsce przyjazne pracownikom, oczywiście jeśli wykazujesz minimum kompetencji. Pozdrawiam całą ekipę z OFI.
Zatrudniony 2017-06-30 13:24
Praca jest ciężka, ale wszystko jest płacone w terminie i zgodnie z ustaleniami. Polecam.
Pracownik 2017-07-20 14:21
Nie jest łatwo jak w każdej pracy fizycznej, ale wszystko jest ok ze strony pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o OFI K.A. MICHALISZYN - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OFI K.A. MICHALISZYN