PHU Tele-Car Marek Trzeciak

Toruń

Opinie o PHU Tele-Car Marek Trzeciak

anonim 2011-04-29 14:53:55
Kiedyś miałam \"przyjemność\" odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w tej oto firmie. Panowie prowadzący rozmowę spóźnili się na nią pół godziny. Sama rozmowa była dla mnie conajmniej śmieszna, a osoby prowadzące ją nie miały o tym zielonego pojęcia. Zadawano mi osobiste pytania, sugerowano, że jestem mało inteligentna, a jeden z \"Panów rekruterów\" przez cały czas śmiał się, nie wydobywszy z siebie ani jednego sensownego zdania :)
Ja wiem, że stosuje się różne metody na rozmowach kwalifikacyjnych, jednak nikt z moich znajomych pracujących w tej branży nie miał podobnych przeżyć.
Angelika 2011-07-12 15:57:53
Kiedyś byłam na rozmowie w tej firmie. Naprawdę miła atmosfera stworzona przez dwóch Panów. Rzeczowo i na temat. Starszy z Panów wybiegał może za mocno w przód, za to młodszy zdawał się być bardzo konkretny. Pracy niestety nie podjęłam, bo mi nie odpowiadała sprzedaż w salonie. Może powinno być bardziej czytelne ogłoszenie na portalu z ofertami pracy.
zxc 2016-02-25 18:54:44
Bardzo niskie płace. Nie polecam.
Kornela 2016-05-08 11:12:59
Czy możesz rozwinąć niskie płace? Ile do ręki podstawy?
john travolta 2016-06-01 23:53:09
niskie place = minimalna krajowa + 200 premii na otarcie łez
Zostaw swoją opinię o PHU Tele-Car Marek Trzeciak - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Tele-Car Marek Trzeciak