Opinie o Globaltech-Job Sp.z.o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Globaltech-Job Sp.z.o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Globaltech-Job Sp.z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globaltech-Job Sp.z.o.o. w Jelcz-Laskowice

Czas Nowy wpis

No jeśli szukacie dobrej pracy i to na trochę dłużej, a nie tylko tak o, to ja bardzo polecam się o to postarać, bo tutaj jest naprawdę doskonały komfort w biurze tak psychiczny jak fizyczny, doskonale

egon Nowy wpis

Na głupotę nikt jeszcze nie wymyślił lekarstwa. Powodzenia życzę ( to jest eufemizm :-)))) ).

egon Nowy wpis

O czym ty piszesz, dziecko? Jaka atmosfera? Przecież my się praktycznie nie znamy nawzajem. Każdy pracuje w innym miejscu i każdy jest równo walony na kasę. Tak trudno to zrozumieć?

sebastian

Agnieszka oddawaj moje ciezko zarobione pieniadze !!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Globaltech-Job Sp.z.o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Aleś ty głupi!

egon

To ta złodziejska firma jeszcze istnieje?

marta

Może ktoś pracował na kontrakcie jako fizjoterapeuta? czy ta firma jest firmą poważną ,czy też firmą kant? czy warto zatrudnić się przez tą firmę?

Rafal
@marta

szczerze ? nie zatrudnil bym sie na twoim miejscu w tej Firmie ! Poczytaj wypowiedzi ale uwaznie wiekszosc i tak zostala skasowana bo mowilismy prawde na temat szefowej Agnieszki i o wynagrodzeniu. Pozdfrawiam

biały

ja tez dostałem oferte na kamieniarza czy ktos był

egon

Kolega YR1 przepracował w Global-Tech 1,5 miesiąca i to w 2012 roku, więc jego opinia i wiedza na ten temat jest znikoma. Ja mam tam dłuższy staż i stwierdzam, że to kanciarze. Amen.

YR1

Nie wiem jak jest teraz w tej firmie. Kiedyś było tak, że tak jak ktoś tutaj napisał "księgowy bardzo często myli się". Nie otrzymałem wszystkich pieniędzy za przepracowany czas. Jeśli chodzi o samą organizację pracy, to jest tak, że jesteś wiecznie niezbędny. Najlepiej abyś pracował codziennie po kilkanaście godzin, nie jeździł do Polski no i się nie domagał zapłaty za nadgodziny. Co do zwrotów kosztów za jazdę swoim autem, to nie zwróci Ci się za klocki hamulcowe, płyny i opony. Zakwaterowanie... tutaj akurat jest wszystko w jak najlepszym porządku, mieszkania są w normalnym stanie, są kuchnie, łazienki, pralki. Napiszę w ten sposób, jeśli po zmianie szefostwa wszystko wróciło do normalności, chodzi mi o pieniądze za przepracowany czas, to rozważył bym pracę w tej firmie.

egon

Dno i wodorosty!(usunięte przez administratora)

byly_pracownik

Da sie oczywiscie , zaniesiesz zwolnienie im a oni ci i tak nie zaplaca ci za zwolnienie bo[usunięte przez admina] ci powie ze urzedy w niemczech tak wolno pracuja !!!

Jarząbek

To pisałam Ja szefowa firmy.....łubu dubu niech żyje Prezes naszego Klubu

pepe130

Warunki pracy są w jak najlepszym porządku , wynagrodzenie do piętnastego są na koncie a nawet i szybciej ,można się dogadać co do zjazdów , dostajemy premię - oczywiście jeśli się zasłuży , zlecenia które dostajemy są ciekawe , kształcące , naprawdę z firmą jak i z samą Panią A. MOŻNA SIĘ DOGADAĆ nie wiem co te osoby piszące anonimy i te inne chcą zagrać , nie znam takich sytuacji o których poczytałem. Pozdrawiam

?

Szefowa firmy jest [usunięte przez moderatora] pracuje w firmie ponad dwa lata , jest wszystko w porządku ... z kąt wy to wszystko bierzecie . Osoby które piszą takie brednie na portalu pewnie same są sobie winne . Pozdrawiam , jeśli macie problemy lub pytania nr kontaktowy 609047212.

xxx

kazdy zrobi jak chce ale nie radze tej firmy !!! wrecz odreczam naprawde , a kazdy bedzie mial swoje zdanie jak juz sie przyjmie do tej Firmy !!!

xxx

Jezeli juz wyjedziesz to na poczatku bedzie wszystko dobrze i na czas ale po krotkim czasie wszystko sie zmieni . Aha i uwazaj na tego kierowniczka [usunięte przez moderatora] to jest dopiero falszywa osoba . Samo to ze pracowalo tam naprawde duzo osob i nagle wszyscy odeszli nie wiem ilu ma tam teraz pracownikow ale sam fakt ze takie cos sie stalo to swiadczy o czyms nie dobrym.

xxx

mysle ze pani Marta jest normalna osoba nie tak jak szefowa tej Firmy

marta

bardzo proszę o nienadużywanie mojej osoby. Nie mam z tą firma nic wspólnego juz od dawna

ano nim

Jak to pisala Marta na swoim profilu w Goldenline - potrafi sobie poradzic w prawie kazdej sytuacji... [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Globaltech-Job Sp.z.o.o. - Jelcz-Laskowice

Globaltech-Job Sp.z.o.o.
1.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Makowa 18
    55-220 Jelcz-Laskowice