Me & My Friends

Wrocław

Opinie o Me & My Friends

viola 2016-08-06 23:19
czy jest szansa żeby znalazła u państwa zatrudnienie młoda osoba świeżo po studiach związanych z marketingiem i pr-em? zależy mi żeby jak najwięcej się nauczyć na starcie, oczywiście wynagrodzenie też jest istotne dla mnie
Maja 2017-05-26 13:25
@viola czy próbowałaś dostać się do firmy? Bardzo chętnie dowiemy się jak wygląda proces rekrutacji. Jeśli brałaś w nim udział, to podpowiedz osobom szukającym opinii na temat firmy, o tym na co warto być przygotowanym.
Cenna będzie dla nich również informacja o tym jakim pracodawcą jest Me & My Friends. Co uważacie za największy plus pracy w firmie?
Ala 2017-05-26 17:31
Jest super
Maja 2017-05-29 12:26
@Ala mogłabyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawia, że w Me & My Friends jest super? Taka informacja będzie bardzo cenna dla osób szukających opinii na temat tego jakim pracodawcą jest firma.
Zostaw swoją opinię o Me & My Friends - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Me & My Friends