Opinie o BUDRA w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDRA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BUDRA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDRA w Wrocław

Jak szefostwo w BUDRA traktuje ludzi?

pier Nowy wpis

Ta firma jeszcze istnieje?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w BUDRA?

Projektant Nowy wpis

(usunięte przez administratora) atmosfera, wiecznie napiete terminy, kupa roboty i (usunięte przez administratora) premie. Za cały miesiąc w nadgodzinach 200zł premii. Smiech na sali. Jak tylko znajde cos lepszego to sie zrywam z tej nory. No wlasnie.... biuro to (usunięte przez administratora) smierdząca nora.

Witold

Jaki jest powód tej ciszy? Firma normalni działa a tu cisza!!!

@Witold

Kolego podaj numer do właściciela jesli posiadasz

pan

buhaha, a co w tym dziwnego, śmiesnzego ? Wiekszość firm biorąc ludzi ze szkoly czy ze studiów załatwia praktyki które są bezpłatne - niestety taka jest rzeczywistość. Ciekaw jestem tylko czy mając dobre opinie można robotę jakoś ogarnąć

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BUDRA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
buhahaha

I jeszcze raz buhahaha i buhuhuhu. Śmiech na sali. Chyba ze ktos woli sobie zrobic darmowa praktykę to polecam gorąco.

kasiaX

co prawda na stricte technicznych sprawach w zabezpieczeniach w praktyce się nie znam ale może potrzebują kogoś do lekkich prac biurowych, administracyjnych i marketogowych? byłabym bardzo zainteresowana taką pracą, szczególnie w Budra bo tam już poracuje mój chłop i fajnie by było razem sobie pracować, wiecie o co chodzi

jaka stronę, o czym ty mowisz?

pakosz

obejrzałem ich stronę, pogrzebałem w internecie i wydaje mi się, że z Budrą rzeczywiście wszystko jest w porządku

flicker

nie do końca wiem z jakiego powodu te zwolnienia. Wydaję mi się, że wszystko jest w miarę w porządku w BUDRA

Niezapominajek

Nie płacił. Jeżeli płacił to tylko jakieś drobne żeby móc jeszcze bardziej Ciebie naciągnąć. Patologia. Jeżeli ktoś miał z nim jakiś kontakt od września/października 2012r niech tu napisze coś więcej na ten temat.

piotruś pan

Drążysz temat. Jak chce cie przyjąć to idź sprawdzić ile wyciągniesz. Tymczasem głowy nie zawracaj bo tu się pisze w celu namierzenia łocha.

smutny pan

Bo (usunięte przez moderatora) jak widzisz na tym "forum" jest sporo niezadowolonych (oszukanych)osób. I zapewne nie piszą tego bo nudzi im się tylko dlatego że (usunięte przez moderatora) wisi im kasę albo jeszcze lepiej nie zapłacił co po niektórym ani grosza. A banialuki i wizje roztaczał na każdym spotkaniu ile to roboty mu się szykuje.

Budra to oszuści

chyba ile się nie dostaje?

gość

Przeciwko Kaszubińskiemu toczy się postępowanie w związku z niepłaceniem składek do ZUSu. Policjanci zajmujący się tą sprawą nic nie wiedzą o żadnym rzekomym zgłoszeniu zaginięcia pana (usunięte przez moderatora). Osoby, które miały umowę, a nie otrzymały swojego wynagrodzenia lub/i świadectwa pracy powinny złożyć pozew do sądu pracy. A pan (usunięte przez moderatora) jak się znajdzie, a znajdzie się w końcu na pewno to będzie musiał pieniążki oddać

j

Jeśli ktoś wie coś nowego na temat Budry oraz (usunięte przez moderatora), który eis rozpłynął to proszę informacje na forum.

j

Nie ma już Budry. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w miejscu, które opisują powyższe posty to zastanów się jeszcze raz. Dobra rada i do tego za darmo:)

kilku oszukanych

Hej, czy komuś kto pracował u (usunięte przez moderatora) udało się odzyskać pieniądze po tym jak "zaginął"? Jeśli tak to co konkretnie robić...

Podaj jakies namiary bo tez tam zamierzam złożyć CV

Nie wiem kim jesteś \\\"dorosły\\\" ale najwyraźniej bronisz (usunięte przez moderatora). Jeśli w ogóle go znasz lub łączą Ciebie z nim jakieś umowy to wiesz czym może się skończyć ta współpraca. Jeśli nie, to jesteś szczęściarzem i dlatego zamiast komentować powinieneś tylko czytać komentarze wystawione przez poszkodowanych. Widziałeś jakieś pozytywne?

wkurwiony

dorosły... - 2012-11-08 18:04:25 oszukany pracownik - 2012-09-30 09:48:15 Wisi mi kase za 30 formatek A0 warsztatówki staliMasz umowę ? To do sądu z pozwem o zapłatę należności... komornik ściągnie... Nie masz umowy ? ... głupich nie sieją.Hehe... z pustego to i Salomon nie naleje. Koleś jest duchem. Nie ma meldunku, nie ma adresu, nie ma nic.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDRA - Wrocław

BUDRA