Privil Polska Sp. z o.o.

Opinie o Privil Polska Sp. z o.o.

były pracownik 2014-03-10 14:17:45
nieuczciwy pracodawca, nie płacą pensji, żadnej umowy lub umowa o dzieło.
tomek 2014-05-08 09:46:22
kurde wkurza mnie takie pieprzenie sfrustrowanych leni - ja mam wszystko w porzadku . jasne , ze zdarzaja sie opoznienia, ale kurde bez przesady.
były pracownik - nie leń 2014-07-08 12:48:46
Dziękujemy Panie Januszu za wypowiedź i życzymy powodzenia! Ludzie nie mieli kasy na bilet autobusowy przez 2 miesiące. Żałosny prywaciarz
kandydatka do pracy 2014-07-11 23:33:15
również ostrzegam przed tym pracodawcą. byłam tam na rozmowie. wszzystko wygląda jak oszustwo. firma mieści się w domu. pseudo sala konferencyjna. na pytanie o telefon służbowy usłyszałam że pan pseudo szef nie daje telefonów bo boi się że duże rachunki pracownicy wydzwonią. umowa? "dogadamy się. o dzieło czy coś". widać że cwaniaczek. nie polecam.
gość 2014-09-26 13:16:34
Pan (usunięte przez administratora). jest zwykłym oszustem, nie wypłaca ludziom pieniędzy. Od 2014 roku Pan Janusz S. oczywiście założył nową spółkę DAN DIGITAL ADVERTISING NETWORK SP Z O O, i poszukuje nowych ludzi które będą pracować mu za darmo na samodzielnym stanowisku w biurze reklamy. A więc już Privil, SCP, TSB i inne mają już tyle długów, skarg i są już w upadłości, że musiał założyć działalność pod inną nazwą. Śmieszne!!!! Nie dajcie się zwieźć to oszust, kłamca, manipulant i wyzyskiwacz jakich mało. A jego te ekrany Platform Channel to jedna wielka ściema.
poleek 2016-04-21 11:05:25
wydaje mi się, ze teraz firma ma jakis przestój, od roku nie ma komentarzy, wiecie co się dzieje obecnie u nich? Chyba już nie rerkutuja ludzi jak widze.
Zostaw swoją opinię o Privil Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Privil Polska Sp. z o.o.