Opinie o Kram BSH Sp. z o.o. sp.k. w Obrzycko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kram BSH Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kram BSH Sp. z o.o. sp.k. w Obrzycko

No to się spóźniłem, a ile wakatów było do obsadzenia? Jeden, czy więcej ludzi szukali? Chociaż skoro oferują minimalną, to czy jest czego żałować? Są jakieś premie do tej najniższej? Lub benefity dobre, socjal? Cokolwiek? Czy nie ma na co liczyć? Tak w ogóle to dzięki za odpowiedź :) Pozdro!

Iga

I co zagadka poszukiwań kierowcy / magazyniera została do dziś jakoś rozwiązana? Widziałam ten watek w którym ktoś pisał o nieaplikowaniu ze względu na ponawiające się oferty, ale teraz jakoś żadnej świeżej nie widziałam. Wiem za to, że obecnie pracuje ze 20 osób, przynajmniej tak jest napisane w statystykach na stronie. na jakich jeszcze innych stanowiskach?

Alina Nowy wpis
@Iga

Nadal co jakiś czas pojawia się ta sama oferta pracy

Administrator Nowy wpis

Co sądzisz o atmosferze w firmie Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.? Ile można tam zarobić?

Janek

Firma co kilka miesięcy szuka pracownika na stanowisko kierowca magazynier czym to jest spowodowane że co chwile wystawiają tą samą oferty pracy???

@Janek

Nie aplikowałeś jeszcze? Bo z tego wynika, że raczej to śledzisz? Ciekawe w sumie, bo jakby nie patrzeć są dwie skrajne opcje. Myślisz, że się rozrastają czy jednak może być coś nie tak?

Janek
@Ewa

Nie aplikowałem z racji stanu że co chwile poszukują na te same stanowisko sądzę że chodzi o wynagrodzenie lub umowę o prace

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PAKOWACZ/KA?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kamila

Cześć, jestem zainteresowana pozycją Technika Przygotowania Produkcji ( https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/technik-przygotowania-produkcji,praca.gov.plaf3a4367de0aef7eb199a48154416420,ostrowiec-swietokrzyski) podpowiecie jakie wynagrodzenie tak zwane "widełki" mogę podać na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy Kram BSH współpracuje z ludźmi na zasadzie B2B?

Czy w KRAM Hurtownia papiernicza są paczki/bony świąteczne?

Tak, gotówka w kopercie.

Szymon
@Artemida

Czy po jakimś czasie można liczyć na podwyżkę w KRAM? Ciekawi mnie ta kwestia, widzę że dobrze orientujesz się w sprawach firmowych, więc mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

@Szymon

Dobrze pracując , każdy ma szanse na dobre wynagrodzenie....

Maja
@Artemida

@Artemida Super, że tak mówisz. Ile tak mniej więcej można wyciągnąć w KRAM?

Anek
@Maja

Wysokość wypłat to temat tabu.... Kierowcy , wiem z pewnego źródła, mają ok. 3 tys. na rękę. Reszta to nie wiem.

Artemida

W Kram-ie znacznie się poprawiło. Zwłaszcza wynagrodzenia wzrosły. Pracy jest sporo, ale reszta ok. Weekandy wolne. Polecam!

Filip

Jeśli tak robią to tylko w sytuacji większych zamówień. Dziś nikt nie trzyma towaru na magazynie!!

Enlan

Sprzedają towar którego nie mają na stanie. Po ponagleniach dostałem towar niesprawny. Bez odzewu. NIE POLECAM!

alan

Kram Obrzycko - to jakieś nieporozumienie. Kiepskie wypłaty (ok . 1500-1600 zł pracując na hali), kierowcy ok . 2000 zł (max)- załadunek samemu, auto zapakowane po dach i noś sobie kartony z papierem ksero na 3 piętro (50szt. lub więcej). Szefostwo chamskie i nie szanujące pracownika.

pracuś

Dokładnie tak. Zero nadgodzin, zero szacunku, zero premii. Z założenia premia jest, ale zależy od humoru szefostwa, a nie jakości pracy. Nikomu nie polecam. Oczywiście wszelkie negatywne opinie o firmie to oszczerstwa pracowników którzy KRADLI lub NIC NIE ROBILI. Ktoś powinien zrobić z nimi porządek i przypomnieć co to prawa i obowiązki.

artemida

Kram Obrzycko omijajcie szerokim łukiem. Zero szacunku dla pracownika, kiepskie wypłaty, niewypłacane nadgodziny.... Pracowałam długi czas i z tego co wiem to jest coraz gorzej !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kram BSH Sp. z o.o. sp.k. - Obrzycko

• Jak się pracuje w Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kram BSH Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.?

Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Powstańców Wielkopolskich 16A
    64-520 Obrzycko

Kram BSH Sp. z o.o. sp.k.