piekarnia-cukiernia s.mielnik

Straszyn

Opinie o piekarnia-cukiernia s.mielnik

estera 2015-03-24 11:00:54
Witam. Chciałabym pogratulować kierownictwu piekarni w Sopot Brodwino za dobór pracownic. Nawet jeśli nie mam zamiaru niczego w danym dniu kupić - zawsze wstępuję, bo panująca tam atmosfera życzliwości, tak rzadko obecnie występująca, skutecznie poprawia humor. Obsługujące panie są nie tylko życzliwe i usmiechniete, lecz również sprawne w obsłudze (szybkość). Szczególnym darem życzliwości i usmiechu odznacza się pani Magda, lecz i pozostałe pracownice niewiele jej ustępują. Dodatkowo chciałabym również podziękować za najwyższej jakości pieczywo i wyroby cukiernicze. Reasumując - oby więcej takich piekarni i profesjonalnego, życzliwego każdemu klientowi personelu. Korzystając z okazji składam wszystkim życzenia spokojnych, radosnych i wypełnionych zasłużonym odpoczynkiem Świąt Wielkanocnych.
Mariola Zielińska Dębicka
Zostaw swoją opinię o piekarnia-cukiernia s.mielnik - Straszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia-cukiernia s.mielnik