henpol lublin

Lublin

Opinie o henpol lublin

anonim 2011-02-08 19:59:49
panie kierowniku [usunięte przez moderatora] jak pan sobie wyobrarza prace na tej budowie w akordzie po pierwsze niema materialu po drugie masz pan odpowiednich ludzi do zazdzania budowa mam na mysli panskich inzynierow kturzy potrafia zamawiac tylko beton nieznaja sie nawet na niwelacji wracajac do akordu to budowa to nie jest tasma produkcyjna zeby robic akord trzeba miec wszystko na czas a tu robi sie to odwrotnie a rzada sie akordu na kturym wychodza tylko panscy pupilkowie kturzy inzynierow maja pod butem nie siedz pan w biurze tylko wes sie pan do roboty a inzynierow do lopaty pracownicy z cyprysowej
cal 2011-03-18 21:12:59
Witam panie kierowniku( usunięte przez administratora )i wymyslony pszes pana akord jest wzjety chyba z kosmosu akord , jezeli cos takiego istnieje to na budowie nalicza sie z kaneru 2011 r i tam sa odpowiednie stawki za dana prace ale to dla pana magia NIGDZIE NA BUDOWACH NIEMA AKORDU TYLKO NA CYPRYSOWEJ
anonim 2011-10-10 21:26:42
[usunięte przez moderatora] tak sie nie postepuje z ludzmi [usunięte przez moderatora] ..pracownicy
ROBOL 2011-11-24 09:44:59
TAKA DOBRA FIRMA A PRACY JAK NIEBYLO TAK NIEMA DO TEJ PORY LUDZIE SIEDZA W DOMACH I NIE MAJA CO DO GARNKA WLOZYC .TYLE SIE W LUBLINIE BUDUJE TYLKO HENPOL MA PROBLEMY, [usunięte przez moderatora]
Zostaw swoją opinię o henpol lublin - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie henpol lublin