Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

Patrycja Nowy wpis

Witam. Jaka panuje atmosfera w firmie? Komentarze poniżej mnie niepokoją, są prawdziwe ? Pozdrawiam

Kwiat Nowy wpis
@Patrycja

Firma już niestety od dawna nie istnieje

Erwin Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć coś o odkurzaczu piorącym Lambii? Słyszałem, że jest dobry a pracownicy wiedzą jak jest!

Iza Nowy wpis

@Ups, @N-T - czy sprawa z Lambii została wyjaśniona? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą na wagę złota dla wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie. A problem z pitami to dość ważna kwestia

aga

Witam A nr tel jakis aktualny posiadacie ??dziękuję bardzo z góry ☺

jolaszka
@aga

Otrzymałam w listopadzie list ,że po jakimś czasie przyślą odkurzacz ....i cisza

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
mn

Czy jest ktos kto odzyskal pieniadze od tych zlodziei . MAM ma mysli odkurzacze za ktore zaplacilismy i nigdy nie zostaly dostarczone.

Ups

Dokładnie tak. Ponoć są duże kary dla takich pożal się boże pracodawców za nie dostarczenie pitu na czas. A ten pracodawca nic nie dostarczał na czas. Na pewno nie będę czekać do kwietnia.

Aśka

Jeśli nie przyślą to trzeba udać się do Urzędu skarbowego i zgłosić że firma nie dostarczyła pity. A urząd zajmie się tym. My nie możemy nic więcej zrobić w tej sprawie. Jeśli nie dostane do końca następnego tygodnia to dłużej nie będę czekać.

N-T

Nikt jeszczcze nie dostał pit-u. Masakra nie ma z nimi żadnego kontaktu. Co robić?

Aśka

Czy ktoś dostał już pit z lambii?

rodzynek

As, oceniam Cię z tego co piszesz!

rodzynek

As, udajesz ze wszystko wiesz a w rezultacie nie wiesz nic.

rodzynek

A co to za filozofia, wypisać pity jeśli wynagrodzenie dla każdego pracownika wynosiło 500 złotych brutto. Oczywiście z małymi wyjatkami.

szara

Mam nadzieję że chociaż pity dotrą na czas

grzes

Materac który u nich kupiłem reklamowałem. Tydzien temu wysłany został odesłany z powodu zamknięcia firmy.

rodzynek

Tuky jeśli twoim zdaniem firma się odrodziła, dobrze płaci i proponuje umowę o pracę to dlaczego tam jeszcze nie pracujesz tylko siedzisz w domu i wypisujesz głupoty!

bbb

Akurat to nie Milutka pisała że firma stanęła na nogi. Patrz kto co pisze

milutka 2

Milutka czy jak tam się podpisujesz,gadasz tak bo ci ktoś zapłacił? jaka firma stanęła na nogi? komu płaci? może tobie - bzdury . Pan Krzysztof na boku kręci a przed wypłaceniem naszych pieniędzy myśli że mu się udało uciec, ale nic z tego kara będzie !!!A poszkodowani zgłosiliście to do inspekcji pracy do prokuratury nikt nic nie zrobił a tylko narzeka zmobilizujcie się i ktoś dopadnie jakaś sprawiedliwość jeszcze jest oszust musi być ukarany żeby z nas się nie śmiał i nie myślał że mu się oszukańczy plan udał. Spotkajmy się w inspekcji pracy od czegoś trzeba zacząć.

milutka

Telemarketingowi spłaca kasę? Chyba tylko tym co dalej u niego pracują. Prędzej mi kaktus wyrośnie niż swoją kasę dostanę :(:(:(

xxx

Firma stanęła na nogi, są umowy o pracę i dobra płaca nawet długi wszystkie spłacają handlowca, klienta i telemarketingowi. Szef ma jednak serce tUKy

mała

Teraz mają produkcję na serdecznej a firmę na grunwaldzkiej 21