Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

grazyna

XXY,jestem pewna!

olla

Sami jesteście sobie winni, pozatrudnialiscie stare emerytki z długami to teraz ta złośliwa śmierdzące żółć na was się wylewa

xxxx

Ta asystentka nic nie lepsza...Ta sama krew...

xyz
@xxxx

Jesteś pewna , że dobrze wytypowałaś osobę, która pisała o maśle ? (usunięte przez administratora)

xxxx

Zgadzam się z Grażyną...w poprzednich firmach też tak mówią.dziwię się ze tu tak długo pracuje (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
grazyna

Ta (usunięte przez administratora) odpowiedz o chlebie i o maśle jest tylko od Ciebie (usunięte przez administratora) .Zawsze była (usunięte przez administratora) i taka pozostaniesz.Twój staż pracy to tylko telemarketing. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ra) (usunięte przez administratora) .

O.N.A.

Jednej rzeczy nie rozumiem dlaczego posty piszące prawdę a nikogo nie obrażające są usuwane przez administratora?

Macie złe informacje.Dziewczyny z oddziału w Poznaniu też dostały wypowiedzenia i też były pracodawca zalega z wypłatami (usunięte przez administratora) .Więc nie rozumiem tych bzdur które ktoś wypisuje!Panie które pracują w Poznaniu mają zupełnie innego pracodawcę,i maja podpisane umowy z nim i jego firma.A ta firma nie jest związana z firma lambii (usunięte przez administratora) Zastanówcie się zanim coś napiszecie i nie porównujcie dwóch zupełnie nie związanych ze sobą firm i pracodawców.

luksusowa :-)

Ludzie opanujcie sie,najpierw dowiedźcie się prawdy a nie wypisujecie kompletne bzdury.FIRMY LAMBII już nie ma i nie będzie.A firma o której piszecie jest zupełnie nie związana z firmą lambii i nigdy nie była..Więc zanim cos napiszecie to sprawdźcie fakty..

sisi

Lambii nie ma i nie będzie, firma nie zmieniła nazwy,pracują ludzie w nowej firmie i maja nowe szefostwo, (usunięte przez administratora)

byly pracownik

ale sie ciesze ze ta niby firma upadla kiedys tam pracowalem (usunięte przez administratora)

O.N.A.

Za 6 dni będzie 15 wrzesień.W tym dniu obiecano nam zaległe wypłaty. Pracowałyśmy uczciwie tak jak nam kazano i wymagano od nas.Proszono nas o cierpliwość,czekałyśmy. (usunięte przez administratora)

xyz
@O.N.A.

To zmień prace i będzie na chleb. A nawet masło .

jeśli pani spłaca kredyt to najpierw proszę się udać do banku bo dopóki kredyt jest nie spłacony to zakupiony przez panią, sprzęt jest własnością banku.jeśli bank nie zawiesi kredytu,sprawe skierować do sądu!

oszukana

Oddajcie moje pieniadze----- splacam kredyt a nie otrzymalam nic z podpisanej umowy. Prosze moze ktos mi podpowie jakie kroki podjac ,aby odzyskac pieniadze............

Żenada.

pani

i po spłaca pani kredyt a towaru zabraknie

0szukana

Nadal firma nie zajela stanowiska co do umowy podpisanej 17-06-2015.Splacam kredyt a nie otrzymalam niczego z umowy. Moze ktos wie o co chodzi w tej niby firmie?

bbb

i co Pani kierowniczko?na tematlipcowych zaległości obiecanych a niewypłaconych,nie masz nic do napisania?one też nie należą sie w sierpniu?gdzie twoje sumienie wobec swojej załogi???lepiej omijaj Nowy Tomyśl szerokim łukiem JUDASZU!!!

O.N.A.

Mogło być tak fajnie.Wystarczyło przywiezć 6.500 zeta,zapłacić za zaległy lipiec. Usiąsc jak ludzie na poziomie, porozmawiac z nami o problemach firmy,przedstawić plan negocjacyjny,zastanowić się co dalej...mrzonka? Nie.Tak rozchodzą się pracodawcy i ich pracownicy na poziomie

bbb

nam nie chodzi tylko o sierpień,bo za lipiec nie są nadal uregulowane do końca wynagrodzenia,nie dość,że po terminie były to jeszcze na dwa razy i nie do końca,a dziś mamy już 26sierpień,niektórzy dostali za lipiec zaledwie po 400-500zł za m-ac charówy,więc o czym mowa...i głupia to ty jesteś bo nie znasz konkretów a wypowiadasz się,a ty za kogo się uważasz?!oceniając nas w taki sposób,a ty nadajesz się tylko do wymalowania i wysiadywania krzesła i jeszcze się męczysz przy tym,wez sie w końcu za jakąkolwiek prace bo płaskodupia dostaniesz..

JA

Wszystkie jesteście takie mądre bo anonimowe :)) prokuratura nic nie mozę zrobić , bo nie ma ku temu podstawy. ale skąd takie rzeczy możecie wiedzieć. za głupie jesteście. tylko do dzwonienia się nadajecie, sorki, nadawałyście... śmiech na sali to oni z was teraz mają raczej :) . jak wy możecie chcieć pieniądze za sierpień, jak one we wrześniu powinny się wam należeć.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii