logo Polskapresse

Polskapresse

Kraków

Opinie o Polskapresse

anonim 2011-11-13 13:18:11
Jak można pisać opinię na podstawie pracy kolegi?..... Od razu widać, że to ściema....
UMO 2012-03-24 22:27:46
Jaka ściema, akurat w Krakowie jest nie prezes tylko prezeska, która szuka kasy gdzie może a wiadomo gdzie najłatwiej - w kieszeniach pracowników! Sprzęt jak za PRLu bo szkoda kasy, trzeba sprzedawać reklamę internetową pokazując ją klientowi na kartce wydrukowanej na czarno białej drukrce bo na kolorową szkoda kasy, dojazdy do klientów za własne pieniądze, mało który pracownik ma służbowy telefon. Cały czas tylko stres ... w Krakowie jedynie dyrektorzy i wyżej mają dobre zarobki, możliwie spokojną pracę i wszystkie możliwe narzędzia do pracy, cała reszta może liczyć na najniższą krajową + ewentualnie skromną prowizję, telefon stacjonarny z limitem i komputer który chodzi jak krew z nosa bo ma 20 lat. TRAGEDIA!
Gosia 2016-04-23 10:21:50
Witam, interesuje mnie współpraca z firmą Polskapresse, nie widzę jednak aktualny ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat rekrutacji i może mi napisać jak wyglądają warunki zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o Polskapresse - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskapresse