Opinie o P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o w Gliwice

winda

Posiadam informacje na temat płatności tej firmy. Jeśli ktoś ma z nimi problem zapraszam do kontaktu. p.motyl@kipg.com.pl

Spawacz
@Andrzej

Pracowałem u tych świn kilkanascie lat temu zostałem nieźle wydymany na kasie pracowałem po 300 godzin a płacili za 160

winda

@winda

Witam Prowadzę obecnie sprawy sądowe z Węglopolem. Szukam kontaktu z firmami pokrzywdzonymi przez Węglopol i spólki pokrewne , które są własnością Pana Edmunda Majzy. Bardzo interesuję mnie sprawa płatności tej firmy. Pozdrawiam tel.660 374 995

boba
@Andrzej

wystarczy sprawdzić historie realizacji sal gimnastycznych z dachem w technologii ABM 240 i podwykonawców z nimi związanych

gliwiczanin Nowy wpis

Eugeniusz Majza i Rafał Majza

Spawacz Nowy wpis

Miksol Nowy wpis

Kontakt w sprawie płatności: 504 906 639

Edyta Nowy wpis

@Waldi, z informacji zamieszczonych w KRS można wyczytać, iż firma Węglopol działa normalnie od roku 2000. Czy od czasu kiedy dodałeś swój komentarz zaczerpnąłeś paru informacji na temat tej firmy? Jeśli tak będę wdzięczna jeśli się nimi na forum podzielisz. Mało osób pisze tu o tym, jak się Wam pracuje w Węglopolu z Gliwic. Może znajdzie się jakaś osoba, która opisze atmosferę jaka tam panuje?

Henryk

Może dostaniecie po przeprowadzeniu całej procedury?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Co powiecie o zarobkach w P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

Kaka

Zarobki - zero.Od lutego do dzis.

Waldi

Czy firma działa normalnie?

Kaka
@Waldi

W upadlosci.

Czin

No firma jest zdecydowanie w porządku i nie sposób na nich narzekać, jedna z lepszych w regionie, kiedyś pracowało tutaj pół mojej rodziny, teraz się postarzeli, ale no ja z bratem szukam pracy i może miło byłoby, gdyby dało się własnie taką uzyskać?

ad
@Czin

to oszuści pierwsza klasa - szkoda słów

nik

Czy ktoś ma jakieś świeże opinie na temat tej firmy? Czy poprawiło się w niej, czy szukają nowych pracowników, bo starzy stracili cierpliwość?

węglowa kaśka

paliwa stałe i bezdymne - zajmowałam się handlem tym w innych firmach więc myślę że jak pójdę do pracy w P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o to znakomicie dam sobie radę. ogólnie to jakie wymagania trzeba spełnić i jakie mieć kwalifikacje żeby bez problemu przejść z sukcesem u nich rekrutację i potem w praktyce tez dać sobie śpiewająco radę?

byly pracownik

sami zlodzieje i oszusci a razem z nimi z takim samym harakterem pan(usunięte przez administratora)

oliwka

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie!!!Nie płacą ludziom pensji.Raz na 3 miesiące jakaś marna zaliczka.Nie stawiają się również na rozprawach sądowych. Rozprawa o wypłatę wynagrodzenia wygrana i co z tego,skoro i tak nikt nie stosuje się do wyroku ...i nadal nie płaci...Omijać Węglopol i Enpol z daleka!!!

@oliwka

Oliwka ma rację. Tacy oni są. W nosie mają sądy i inne instancje. Oni są góra bo mają kasę.

Raf

Pewnie tak, P.U.H.P Węglopol nadal istnieje i zatrudnia wiele osób, to miejmy nadzieję, że się odbili i teraz to dobre miejsce na pracę, ale może niech ktos to jeszcze potwierdzi.

to jest dobre pytanie jak ktoś ma informacje dot. płynności finansowej firmy to niech napisze.

wierzyciel

Człowieku, trzymaj sie od nich z daleka... nie wytrzymasz presji, sam sie zwolnisz i reszty wynagrodzenie nie zobaczysz. Ja właśnie wysyłam kolejne wezwanie do zapłaty..przeterminowane 198 dni...Pozdrawiam serdecznie

anulka

[usunięte przez moderatora] wydaje mu się że może wszystkich oszukiwać,[usunięte przez moderatora]

oszukany

jeśli chcecie pracowac za darmo to tą fimre polecam jak najbardziej

oszukany

niepracujcie tam nie wypłacają uciekają od płcenia [usunięte przez moderatora] żenada firma wogule nie godna polecenia

[usunięte przez moderatora] Jeżeli ktoś lubi sporty ekstremalne, życie bez wypłaty i odżywianie się powietrzem szczerze polecam. pan prezes [usunięte przez moderatora] szuka naiwniaków. NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W TEJ FIRMIE !!!!

oszukany

Odradzam pracę w tej firmie chyba, że ktoś lubi [usunięte przez moderatora] za darmo. Jestem ciekaw czy kiedykolwiek zobaczę resztę pieniędzy za robotę bo zaliczka, którą otrzymałem (wybłagałem) starczyła mi na trzy dni życia. Ponadto podejście do pracownika oceniam maksymalnie krytycznie.

ps.

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. Nie wypłaca wynagrodzeń i oszukuje pracowników. Firma ta powiązana jest z firmą Enpol w Gliwicach . Nie dajcie się nabić w butelkę. Ostatnio firma Węglopol poszukuje pracowników,kolejne potecncjalne ofiary nieuczciwego prezesa. Jeżeli lubicie pracować za DARMO TO SZCZERZE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o?

P.U.H.P Węglopol Sp z.o.o