Edmar

Łódź

Opinie o Edmar

anonim 2009-05-12 17:12:02
Słowa kojarzące się z Edmar .solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wpozadku
marmar 2009-08-31 14:49:39
Bardzo dobra firma,wynagrodzenie godziwe i zawsze wypłacane o czasie,fajni szefowie,bardzo dobra atmosfera, praca dająca satysfakcje, owszem stresująca ale z możliwością rozwoju.
anonim 2011-05-05 08:59:52
Praca jak każda ale takiego sufu to ja jeszcze nie widziałem, klijeci wchodzą na zakład jak do siebie, wynagrodzenie mizerne i do tego w dwóch ratach masakra. Bardzo długo trzeba pracować na czarno.
byly pracownik imprez masowych 2013-07-11 11:32:11
Bardzo fajna firma szefowie bardzo fajni i sympatyczni kaska na czas dobrze zorganizowane imprezy masowe Eska itp. pozdrawiam. Arabus
malwina 2014-10-27 14:55:32
od wielu miesiecy nie ma tej firmy a jak byla to pracowale w niej dlugo nie bylo forsy na czas a praca tylko na czarno
dorota 2014-10-27 15:00:39
Pracowałam w tej firmie i nie mogłam się doprosić wypłaty a jak była to w ratach bo priorytetem były potrzeby szefów i ich rodzin
chyba 2016-05-05 22:16:41
Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest to, że zapewniona jest tutaj umowa o pracę. W końcu o takie stabilne zatrudnienie jest dość trudno, bo trzeba pamiętać że do takiego rodzaju pracy dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne, więc wcale nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o Edmar - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edmar