Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

łysy

czy w Remagum idzie zarobic 3500 zł netto z satarszym górnikiem 11 lat stażu czarne dni ?

@łysy

TAK SPOKOJNIE ZAROBISZ SA PRZYJĘCIA WYSYLAJA NA BADANIA UMIWY O PRACE DAJA ODRAZU ITP KARTKI ITP

MONSTER

REMAGUM daje na początek umowę o pracę na 3 miesiące odzież BHP za szkolenie płacą miałem szkolenie u nich dostałem kasę na KONTO z niedzielami jak się pytałem i sobotami ponad 5 tys netto nowo przyjęty od 3500-4000 zł za czarne dniówki bez świat kartki 10 zł

Byly
@MONSTER

Wiesz co pracowałem tam 3 lata i o takich pieniądzach możesz zapomnieć

Toho
@MONSTER

Jaka kopalnia?

Adrian
@Byly

W takim razie napisz jak wygląda podstawa wynagrodzenia i czy są także dodatkowe benefity takie jak premie uznaniowe lub frekwencyjne? Doradź na jaką dokładnie wypłatę można liczyć na początek.

@Toho

W remagumie Dobrze się zarabia firma wysyła na szkolenia umowy ok wszystko w porządku jest kartki itp ludzie przyjmijcie się do pracy bd widzieć ile się Arabia może kiedyś było inaczej ja pamiętam czasy gdzie piijechLem 9 lat do tyłu na tą kopalnie i było 6 tys podan miałem 21 lat pracuje już 5 miesiąc w remagumie nie narzekam lekko nie ma a pieniądz dobry kto chce się przyjąć to się przyjmie i zarobi za to robotę kasę spoko pozdrawiam wszystkich

Ryl

Ja robię cztery święta i nie schodzę z pięciu tysięcy na wypłatę. Praca jak to na dole swoje trzeba zrobić ściemniacze i bumelanci nie mają tu czego szukać.

Łopata
@Ryl

na Staszicu większość z Remagumu pracuje obecnie w Bumechu wystarczy przejść przez podział Bumechu uciekają stadami z tej firmy więc nie truj mi tu o 5 tysiącach nawet guzikarze pouciekali którzy mieli obiecane 2400 a dostawali po 1800

aldik
@Ryl

Taaaaaa z czego 2800 to premia od kierownika za dluuuuuuuuuugi jęzor..................

aldik
@Ryl

Poza tym już MY wiemy kto ile i za co zarabia w tej firmie kolego

Sebaa
@aldik

To z Remagum sie zwalniają idą do bumechu tam lepsza jest kasa .W Remagum niedługo skończą się chodniki i kto im bedzie pracował za 1800 skoro maja 2400 obiecane a podobno co po bokach z Oli co laza to zarobią 3500 na rękę bez świąt prawda to jest chyba jak sa lizusami kierownika D..a.

anonimus

hahahahahaha - 5 tyś? - chyba za kwartał

Krzysiek
@Ryl

Jak jest tak dobrze to dlaczego ludzi nie macie? Wszyscy lewusy i ściemniacze ty jesteś the Best. Przestań kłamać, w remagumie nie ma kasy jest pot krew i łzy za śmieszne pieniądze. Baba na taśmie na produkcji się ze mnie śmieje ze jak na dole mam mnie od niej.

Fabi

To u was juz nie ma przyjęć zwalniają ludzi bo za dużo

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

Szukam pracy

Witam Pam pytanie gdzie przechodzi się badania poda ktoś adres

Olp

4 tys musicie zarabiacie to pokażcie kwitek

MONSTER

REMAGUM UMOWY O PRACĘ DAJE KARTKI 10 ZL DO TEGO ODZIEŻ BHP PRACUJĘ TAM JUZ TROCHĘ NIE JEST ZLE SPOKO ROBOTA JAK SIĘ KOMUŚ CHCĘ ROBIĆ TO ZAROBI PROSTE

Rafix

Witam jakie są w remagumie zarobki i dodatki jakie umowy dają proszę o info.

MONSTER

NA WESOŁEJ REMAGUM MA ROBOTY I JAWORZNIE Z TEGO CO SIE DOWIEDZIAŁEM NA NOWYCH TAŚMACH JEŹDZIMY DO Przewozu ludzi

Ryszard

Może ktoś słyszał czy przyjmują teraz nowych? Jakie umowy proponują na początek?

Jo

Na wesolej pracuje remagum?

@Jo

Tak pracuje REMAGUM na wesołej przyjolem się nie dawno do tej firmy spoko robota

Gornik

Ta firma jeszcze istnieje? Dziwnie.

qwerty
@Gornik

Powiedz nam proszę co w tym dziwnego? http://www.remagum.pl/?p=601 "GWARANTUJEMY ZAROBKI NA POZIOMIE MINIMUM 4000 zł NETTO" z tego co wiem to ludzie faktycznie są w stanie zarobić ok. 4200 zł netto, przynajmniej na Brzeszczach (nie wiem jak ewentualne inne kopalnie) tak więc całkiem dobrze, no ale nie wiem jak z pozostałymi kwestiami.

Gornik
@qwerty

4000?(he-he) @Bakuś 13.11.2018 12:43 Po 10 zł sodexo a zarobki 2 tyś nie warto

qwerty
@Gornik

A na jakiej kopalni pracujesz? Na Brzeszczach? Masz górnika albo jakieś uprawnienia?

....
@Gornik

Firma pawulonow i lizusów jak oli zresztą nie ma komu już nosic coli

....
@qwerty

to taki chwyt byle by cie zlapac obiecanki ino umieja

...
@Gornik

Pawulony i lizusy kierownika zawsze będą robić co im obiecał

Maksiu
@Gornik

Istnieje dzięki pawulonom i kredytom

......
@Maksiu

Jaki ty (usunięte przez administratora) jesteś tą firmą ci mózg wyzarla

Mikołaj
@......

Nie bardzo rozumiem Wasze ostatnie wpisy, ale nie będę wnikał. Proszę o informację, czy osoba bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego może spodziewać się zarobków w kwocie 3000 zł netto? Dajcie znać, czy w ogóle istnieje szansa otrzymania takiej pensji.

Czy da się zarobic bez świąt za czarne dni 3500tys na reke

Górnik
@Nowy

Zależy na jakim stanowisku. Jako pomoc dołowa za czarne dni 3500 spokojnie.

Młody
@Górnik

Nie zarobisz tyle chyba że nosisz cole kierownikowi albo jesteś konfiden ten donosisz to zarobisz

Honorata
@Młody

Wnioskuję, że masz całkiem sporą wiedzę na temat PUG REMAGUM-SERWIS, co bardzo mnie ucieszyło. Potrzebuję bowiem informacji na temat aktualnych warunków zatrudnienia w tej firmie. Jak to jest u Was z umową? Czy od razu proponowany jest jej stabilny rodzaj?

pit bull
@Honorata

co cie to obchodzi zajmij sie soba a nie wszystkim co otacza cie

Remagum dno totalnie

Najgorsza firma na kopalniach Wyzysk pracowników i obiecanki. Zarabiają tylko pupili kierownika i jego dzieci. Najwięcej zarobia Oli sciemniacz numer jeden dziennie chodzi na wcześniejsze wyjazdy i robi na powierzchni a dostaje szychty dolowe

Były remagum

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Ta firma nie ma ludzi do pracy. Nikt normalny nie pójdzie tam pracować za obiecanki i jalmuzne. Zostali tylko pupili kierownika i emetyty młodzi dawno pouciekali z tej firmy. Nie słuchajcie ludzi ze zrobicie za czarne dni 3500tys tylko ochlapy dostaniecie.

Mjo

Mam takie pytanie. Ile zarobie jako Scianowy z 12 letnim Stażem? Czarne dni bez swiat

Luis
@Mjo

jako scianowy to zarobisz napewno sporoa jeszcze z takim stazem to w walizce ci sie wyplata nie zmiesci

pinokio
@Mjo

Jak wyplata w lipcu?Podobno jakas premie dostaliscie,prawda to czy znowu jakies plotki?

Maksiu
@Mjo

A co z kopalni Cię wyrzucili za rewiry albo bumelki tu myślisz ze tez bedziesz tak. Robić

muzyn

Pracownicy pozdrawiaja Panie z kadr.Sa super mile,pomocne w kazdej sytuacji,wyrozumiale i zawsze przyjma pracownika z usmiechem,

Witam ile mozna zarobic bez świąt w tej firmie po za, przodkiem mam młodszego gornika prosze o odpowiedz

Górnik

3500 spokojnie bez świąt

Młody
@Górnik

Chyba za lizanie (usunięte przez administratora) kierownikowi

Ponawiam pytanie czy da sie zarobic 3500tys bez świąt

kielbasa miedzybrodzka
@Nowy

Obiecaja ci nawet 6 kola jak chcesz.A 10 jak sie wyrobia i zaplaca to zobaczysz ile sie zarabia,

Chce sie przykac
@kielbasa miedzybrodzka

To ogolnie odradzasz ta firmę bo szukam pracy po studium gorniczym odpowiedź

xxx
@Chce sie przykac

Jezeli chcesz sie bawic w gornika to tylko pod kopalnia,firmy to cyrk dla pawulonow,nie dla ambitnych ludzi.

Remagum dno totalnie

REMAGUM to nie tylko górnictwo i przedsiębiorczość: to także sport, kultura oraz lokalna społeczność. Firma bardzo chętnie angażuje się w życie kulturalne mieszkańców rodzimych Mysłowic: jest organizatorem, sponsorem i partnerem różnego rodzaju eventów: kulturalnych oraz sportowych – przede wszystkim związanych z siatkówką! wspiera lokalnych sportowców indywidualnych – m.in. Tinę Matusińską – Mistrzynię Polski w biegu na 400m przez płotki z 2011r. jest sponsorem I ligowej drużyny siatkarskiej kobiet Silesia Volley jest sponsorem badmintonowego Klubu Sportowego WOLANT

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS