Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Na stronie internetowej firmy znalazłam informacje o programie stażowym, jaki Assel sp. z o.o. przygotował dla studentów oraz absolwentów studiów technicznych i biznesowych. Jest to staż płatny trwający od 2 do 6 miesięcy, a zgłosić się do udziału w nim można w każdym momencie, bo rekrutacja trwa cały rok. Czy ktoś z Was w ten właśnie sposób zdobywał pierwsze doświadczenia w Assel, czy też na rynku pracy? Co warto wiedzieć o tym programie?

NieJestemZKadr_LUL
@Marta

Znam przypadek gdzie stażysta został został w firmie jako Inżynier. Kwestia do jakiego działu trafisz ale nie ma co się oszukiwać może szału nie ma ale jak to na każdym innym stażu.

Zefir

Jesteście pewni, że nie można napisać nic pozytywnego o Assel ? Każdy wie, że nie ma idealnych firm!

@Zenonrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Assel. Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie? Informacja o tym, co sprawia, że jest to dobry pracodawca, będzie pomocna dla osób, które wahają się nad przesłaniem swojej aplikacji.

Zenon

Assel ma opinię dobrego pracodawcy. Pewnie nie jest idealną firmą ale czy taką znacie? Może warto zająć się poprawą tego co nie udaje się w firmie i będzie nam lepiej.

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ziuta

Skoro w firmie brakuje ludzi do pracy to konsekwencją tego jest zatrudnianie obcokrajowców i akurat to mnie nie dziwi!

joł joł

W assselu jak wszedzie na produkcji, czego sie spodziewacie?? takie stanowisko to i tak jest. kwestia przyzwyczajenia i wyrobienia sobie dobrych relacji. Mozna przyjśc łysym i Cie tego nauczą - daje plus.

pracowniaca

a ja tam akurat przyszłama na zwykle stanowisko gdziekolwiek na produkcji a dostałam trochę lepsze, więc sie cieszę! zarobki są słabe, ale zobaczymy co dadzą jak będę dobra, bo wiem że u mnie w dziale dostali podwyzki...

LL

Ładna opinia na zewnątrz :) a tak naprawdę coraz więcej ukraińców raz że weź się z nimi dogadaj a dwa że zawalają robotę a ty siedź i poprawiaj

@Chłopak85 jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarza jest wyłączenie jej niezgodność z regulaminem. Dlatego też przed zmieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

Krzysztof

Ponieważ szukam pracy więc sprawdzałem wiele źródeł o firmie Assel i wiem, że jako pracodawca mają dobrą opinię. Wprawdzie oceny na tym wątku są trochę dwuznaczne to sądzę , że w ogólnej ocenie jest spoko. Czy może ktoś dodać na jaka umowę można liczyć?

Plotki chodzą, że kadrowe wpisują pozytywne opinie :)

Chłopak85
@.

To nie plotki tylko prawda a na dodatek ten portal jest z nimi i kasuje niewygodne komentarze bo mój został usunięty. A jak jest w Asselu naprawdę ?

@Chłopak85

Złe zarządzanie firmą. Do czasu aktualnego dyrektora nic się nie poprawi

Zumba

Zaczynając pracę w firmie jesteśmy pod obserwacją, ludzie lubią chwalić się co potrafię a często nie potrafią nic.

Regina

Słyszałam dobre opinie o Assel i cieszy mnie, że sytuacja poprawia się. Szkoda tylko, że nie maja jeszcze nowych ofert pracy. Bardzo odpowiadałaby mi praca w firmie z wielu powodów. Jeśli ktoś ma informacje o ewentualnych przyjęciach pracowników bardzo proszę o info

ONAopera

Assel najgorsze lata ma za sobą. Opinia jest coraz lepsza. Dużo się zmienia. Atmosfera jest fajna, ale zależna od lidera, do którego się trafi. Najlepszy jest na THT , jedyny który stoi za swoimi ludźmi ale przy tym wypełnia założenia i cele firmy. Polecam Assel

Krystian

Czyżby firma nie miała nowych ofert pracy? Mam zamiar aplikować do firmy i chciałbym dowiedzieć się więcej informacji. Jaka jest atmosfera w firmie, czy dobrze się wam pracuje? Jaka umowa jest podpisywana na początku? Może jest jeszcze coś istotnego?

Zenobiusz

Jak ktoś ma problem z firmą to zawsze szuka powodów żeby oskarżać. Sądzę, że od ustalania strategii funkcjonowania firmy jest zarząd natomiast pracownicy mają wykonywać swoją pracę. Te reguły się sprawdzają!!

Uliber

Assel to nowoczesna firma, ambitna produkcja i sądzę, że tu praca jest nie dla wszystkich. Czy osoby niezadowolone z pracy w firmie są przekonane, że nie można powiedzieć coś dobrego o firmie? Jeśli nawet coś idzie niedobrze to zawsze można poprawiać!

PEPA

Zozola i Zenobiusz to ludzie z kadr i dlatego tak tu slodzą. Jak to nie ma ofert jak ostatnio widziałem ogłoszenie na jednym z portali że szukacie technika elektronika. Zapraszam do Kwidzyna, dają tam większe zarobki i relokacje na rok :-)

Zozola

Jaka cisza na forum.! Czyżby wakacje spowodowały brak chętnych do pisania czy też sytuacja w firmie jest znacznie lepsza i nikomu nie chce sie pisać?

Zenobiusz

Assel nie ma nowych ofert pracy, a dla mnie to znaczy jest dobrze i ludzie nie odchodzą.

farfa
@Zenobiusz

Nie ma ofert pracy bo dopiero co wywalili całą linię montażową z roboty. Wolą zatrudnić ukraińców bo wychodzi taniej

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.