Assel sp. z o.o.

Opinie o Assel sp. z o.o.

Adrian

Jak każda firma ma plusy i minusy. Ścieżka rozwoju pracownika jest zrobiona fajnie, można się dużo nauczyć. Polecam

Exworker
@Adrian

Jakie plusy? Proszę uzasadnić. Raczej ścieżka samorozwoju. Żadnych szkoleń, poza obowiązkowymi wewnętrznymi. Obowiązków narzuconych jest taka ilość, że jedyne czego się można nauczyć to spychologii. Skoro taka godna polecenia firma, to dlaczego sukcesywnie z miesiąca na miesiąc uszczupla się wykwalifikowana kadra?

revia

Nie mogę powiedzieć że Assel jest zły. Są mankamenty są problemy ale są plusy. Wszystko zależy od tego na czym komu zależy. Były zwolnienia bo odszedł klient ale to się zdarza w każdej firmie. Fakt faktem zarobki w porównaniu do innych firm są gorsze - to jest duży minus. Uważam że system wynagrodzeń w Assel powinien ulec zmianie. Kolejną rzeczą która powinna ulec zmianie to likwidacja podziału na produkcja i ci wyżej. Np impreza karnawałowa dla produkcji kontra impreza dla biur i kierownictwa. Czy nie można tego połączyć? Myślę że wizerunkowo firma by zyskała i opinie pracowników poszły by do góry gdyby zrobić jedną łączącą ludzi impreze. Ogromny plus to atmosfera pracy - ludzie tam pracujący, liderzy, inżynierowie i kierownicy. Jest szacunek, pomoc, zrozumienie. Nikt nie stoi i nie drze mordy by robić szybciej, więcej. Nie raz ludzie odchodzący z Assel płakali żegnając się bo żal im było współpracowników. To jest nijaki "fenomen"Assela że atmosfera wśród ludzi z produkcji jest bardzo dobra. Na forum z reguły swoje żale wylewają flustraci, zwolnieni i niezadowoleni z natury osoby. Czy te opinie oddają rzeczywistość? Nie spróbujesz nie dowiesz się. Ile ludzi tyle opinii. Moja jest taka że Assel nie zasługuje na niektóre opinie które przeczytałam niżej.

magiel
@.

zobaczymy jak bedzie. ale mysle, ze bedzie dobrze. bo tmosfera faktycznie jest fajna i lubie tu prcowac

Lechu
@Matej

Firma akurat ma się dobrze, jest w dobrym stanie:) Wiem od środka bo kumpel pracuje w części biznesowej i poleca, hehe. Startowalem nawet do Assel, ale to bylo kilka lat temu, i wyjechałem do Warszawki finalnie. Od niego słyszę same dobre opinie, a info raczej potwierdzone

Jak się pracuje z ludźmi z Assel sp. z o.o.?

Czy w Assel sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nowy wpis

Jako Firma społecznie odpowiedzialna, staramy się reagować na wszelkie stawiane nam zadania. Bo właśnie w taki sposób traktujemy problemy - jak zadania, które po prostu trzeba rozwiązać. Zespół HR jest dostępny dla pracowników zarówno w biurze, jak i telefonicznie bądź on-line. Zdajemy sobie sprawę, że czasem zdarzają się sytuacje trudne, krępujące, o których trudno rozmawiać - z tego powodu umożliwiamy także anonimowe składanie wniosków itp. Dalej jest już tylko działanie!

xxx Nowy wpis

Padła tu informacja, że często szukają do działu zakupów operacyjnych. No i ja też trafiłam na tą ofertę na ich stronie. Serio nikt nie powie jak sytuacja wygląda w rzeczywistości? Bo ja szukam pracy na dłużej, więc wolę wiedzieć takie rzeczy. Wynagrodzenie na jakim poziomie jest? Wyczytałam, że dają umowę o pracę. Już po pierwszym roku na czas nieokreślony by była?

Czy pracownicy Assel sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bronisław

A chcieliby, czy nie przepadają za swoim towarzystwem? Można tam liczyć na koleżeńską atmosferę? Nie wiem, jak dla innych, ale dla mnie to bardzo ważne, prawie tak ważne, jak dobre pieniądze za pracę :D

Ogarek
@Bronisław

Atmosfera jest fajna naprawde

nokiel

tak

@Ogarek

Jakieś integracje się zdarzają? Macie jakieś wyjścia?

@Bronisław

Mozna mam dobre doswiadczenie

Maja
@Ogarek

To co charakteryzuje tę atmosferę, że jest taka naprawdę fajna? :D Co na to wpływa?

kajtek
@pracownik

tez

Key Account Manager

Rekrutacja prowadzona w bardzo mily i profesjonalny, przyjazny sposob. Pan I Pani zadawali konkretne pytania, zainteresowani rozmowa i moim doswiadczeniem. Drugi etap trudny i wymagajcy, ale prowadzony merytorycznie. Bardzo przyjemna i pouczajaca rozmowa. W some sumie szkoda, ale dostalem naprawde propozycje nie do odrzucenia z innej firmy.

Pytania ogolne o mojej sciezce zawodowej Pytania nt. zajmowanego stanowiska i roll Pytania nt. zagadnien w danej roli i rozmowa nt. rozwiazywanych zadan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
meg

hej, widzę praktycznie co kilka miesięcy ofertę pracy do zakupów operacyjnych. Co się dzieje w dziale, że są tak częste rotacje?

Paulina
@meg

A aplikowałaś już na ich ofertę kiedyś? masz już jakieś doświadczenie jak na te stanowisko wygląda rekrutacja? No bo te ogłoszenie wydaje mi się atrakcyjne, chyba będę słać CV.

meg
@Paulina

nie mam, praktycznie od roku widzę, że ciągle wisi wakat, nie bardzo rozumiem co się musi dziać skoro tak wygląda sytuacja, a też przeszło mi przez myśl żeby wysyłać cv

Ewelina
@meg

No jak każdy się tylko zastanawia zamiast słać to może stąd ten efekt? Bo rozumiem, że cały czas to samo? Nie było tak, że ściągnęli np., na miesiąc?

patryk

na produkcji za nowych rzadow jest naprawde dobrze

@patryk

A co się zmieniło? Piszesz że jest dobrze, więc może wyjaśnisz na czym polegały zmiany w Asselu w ostatnim czasie? Fajnie jeśli wspomnisz też coś o wynagrodzeniach - dobrze tu zarabiacie?

Wandzia

Prawda

vnm

trdno sie nie zgodzic

Teresa
@patryk

Ale na produkcji w sensie na hali, czy chodzi też o kase?

Pracowałam w asslu kiedyś i teraz tam się nic nie zmieniło pod względem że ludzi traktuje się tam jak śmieci i zwalnia z dnia na dzień bez powodu bo nie mają pracy,zleceń czy komponentów do pracy czy zleceń. Nie informują wcześniej lub uczciwe podejście żeby powiedzieć tylko kłamią aby pozyskać pracownika a później jeleni na łapać a jeleń zrobił nawet dziękuję. Płacą niskie pensje syf kiła i mogiła nie ma żadnego profesjonalizmu w tym co robią ,pracowałam innej firmy były benefity pracownik był doceniany a tu tego nie ma to jak tam się ludzi traktuje szkoda mówić odradzam pracy chyba że się chce być jeleniem za grosze bo pensje żenada jak na ich oczekiwania . Premi nie ma albo mówią że jest wirtualnie a robią tak aby nie dać i znajdą wytłumaczenie od tak bo pogoda nie ta i dlatego nie ma premi ,mówią aby pozyskać pracowników. Standardowo przed wypłatami łazi dyrektor patrzy żeby o co się przyczepić i nie dać premi lub zwolnić ludzi od tak bo ma takie widzi mi się bo tak jest nic się nie zmieniło i nie zmieni ta firma to dno dla ludzi bez ambicji którzy myślą że na asslu świąt kończy a się nie kończy. Pozdrawiam serdecznie

@Gość

Szanowny Gościu, dziękujemy za Twoją opinię - nawet w sytuacji, gdy pojawiło się w niej mnóstwo gorzkich słów na Nasz temat oraz gdy powstała ona tuż po zakończeniu naszej współpracy po dosłownie 9 dniach zatrudnienia. Myślimy, że jest to stanowczo zbyt krótki czas na tak krytyczne spojrzenie na całą naszą organizację, system wynagrodzeń oraz pakiet benefitów pozapłacowych. Z całą pewnością nasza kadra to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami adekwatnymi do stanowisk, jakie zajmują. Zarzucanie nam braku profesjonalizmu to zarzut kierowany w kierunku każdego pracownika tworzącego zespół ASSEL. Drogi Gościu, nie zgadzamy się z Twoimi zarzutami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy informacji na tematy poruszone w komentarzu. Miłego dnia!

Jaśka

Pracowałam w tej nieszczęsnej firmie jeszcze do niedawna. Żałuję, że nie zmotywowalam się żeby odejść wcześniej. Mowa głównie o zarobkach- zenada. Assel chyba płaci najmniej z podobnych branzowo firm. W zakładzie , ktorym teraz pracuje mam prawie 2 razy wieksze pieniądze. Nie do pomyślenia, jak można pracować za takie grosze. Chodzi przede wszystkim o pracowników produkcji. Na szczęście większość ludzi poszło po rozum do głowy i stamtąd odchodzi...brawo dla nich.Zostaja Ci, którzy myślą, ze na Asselu świat się kończy, bez perspektyw. Mi czasami wstyd się przyznać , że tam pracowałam, a o zarobkach to wgl nie było "gadki". Nie polecam!

Iśka
@Jaśka

A ile nadgodzin musisz rypać żeby mieć te swoje 2razy większe pieniądze? w Aselu nadgodzin nie dawali i stąd twój ból (usunięte przez administratora)

@Iśka

Pracuje po 9 godzin i to nie zawsze, za 168 godz pracy wychodzi mi tyle , co w Asselu musiała bym rypac dodatkowo wszystkie soboty.Wiec o czym tu mowa? Assel płaci grosze poprostu, chyba że kogoś zadowala pensja rzędu 1800 zł, bo dla mnie to śmiech na sali. A nadgodziny to już mój wybór, chce to robię, nie chce to nie. Proste. Życzę powodzenia wszystkim którzy nie widzą świata poza Asselem.

@Jaśka

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy podana przez Ciebie stawka miesięczna wynagrodzenia jest stała i niezmienna? Przedstawiony poziom wynagrodzenia można zwiększyć poprzez otrzymanie od pracodawcy ewentualnych dodatków w postaci premii bądź bonusów? Wielu pracodawców wynagradza swoich pracowników, dlatego zastanawia mnie, jak to jest w przypadku firmy Assel.

@Marek

Na okresie próbnym dostałam bardzo atrakcyjna stawkę, powtórzę raz jeszcze, w Asselu miałam taką pensje jeśli dorabialam we wszystkie soboty, oczywiście wtedy kiedy to jeszcze tam było możliwe. Oczywiście do mojej obecnej pensji dochodzi premia i bonusy.A co najwazniejsze prezesi mają bardzo wysoka kulturę osobistą, pracowników traktują naprawdę bardzo dobrze.Dziekuja za wykonaną pracę. W Asselu tego nie bylo- nie oszukujemy się.Tutaj jest to na porządku dziennym. Teraz mam porównanie dopiero.Assel- nigdy już , przenigdy w życiu!

PracujeTUniedlugo
@Jaśka

@Jaśka Nie zgadzam sie z toba. ja mam calkiem inne doswiadczenia, albo wiele sie tu zmienilo albo mamy inne doswiadczenie po prostu w poprzednich pracach nigdy nie bylo dobrego traktowania. w asselu jest na odwrot. normalnie i jeszcze niedawno wprowadzili pakiety medyczne, fajna sprawa

pejlko
@PracujeTUniedlugo

pakiety medyczne to fajowa sprawa mam nadzieję że naprawdę wejdą

melnik
@pejlko

wchodza, potwierdzam

Art.
@Jaśka

A możesz napisać w jakiej firmie obecnie pracujesz? Pytam gdyż obecnie poszukuję nowego miejsca pracy a nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę :( Jaśka, z góry dziękuję za odp. :)

lolek
@PracujeTUniedlugo

Solidna firma

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Assel sp. z o.o.?

To, jak wygląda rekrutacja, zależy od stanowiska, na jakie aplikuje Kandydat. Rekrutacja na stanowiska specjalistyczne i biznesowe zakłada gruntowne zweryfikowanie predyspozycji Kandydata do objęcia zadań na danym stanowisku. W tym przypadku organizujemy minimum 2 spotkania (także on-line). Biorą w nich udział: przedstawiciel HR i Menadżer Działu lub specjalista w danej dziedzinie. W ich trakcie mogą pojawić się zadania weryfikujące znajomość języka obcego i znajomość obsługi konkretnych programów oraz case study związane ściśle z charakterem pracy w ASSEL. Rekrutacja na obszary produkcyjne jest uproszczona i pozwala na szybkie podjęcie decyzji w sprawie ewentualnego zatrudnienia. Więcej informacji w sprawie procesu rekrutacji można uzyskać na naszej stronie internetowej https://asselems.com/pl/proces-rekrutacji

Defalt

Jak wyglądają zarobki w biurze w działach logistyki/supply chain? Da się średnią krajową wyciągnąć?

Lysy

Dawno temu pracowalem bylo OK a teraz slyszalem ze duzo lepiej jest

@Lysy

A od kogo to słyszałeś i pod jakim względem jest lepiej niż było? Ile pracowałeś w Assel i jak oceniasz pensje w tej firmie? Liczę że powiesz coś więcej, wpisy byłych i obecnych pracowników zawsze są mega cenne! ;)

perez

mi tam pasilo

Jaki jest wkład kierownictwa Assel sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

AleUbaw

Sianie zamętu, metoda kija w mrowisku, 2 uchole na nasłuchu.

@AleUbaw

ALEUBAW, dziękujemy za Twój komentarz. Każda informacja zwrotna od naszych byłych i obecnych pracowników jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. Twoja opinia jest niepokojąca ale także zbyt ogólna, abyśmy mogli jakkolwiek odnieść się do niej. Jeśli chciałbyś/chciałabyś opisać sytuację, która wywarła wpływ na Twoją opinię, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego pod adresem info@assel.pl. Pozdrawiamy!

Leszek

w sprawie pracy . Jestem zainteresowany poważnie stałą pracą. Przeczytałem w postach pracodawcy(Assel), że jest to umowa o pracę. Pytanie - po jakim okresie to nastąpi i czy na początku jest umowa na czas określony czy umowa zlecenie i czy przyjęcie do pracy jest przez firmę ASSEL? A jak przez inną , to jaką mam gwarancję przejścia na stałe do Assel?

@Leszek

Szanowny LESZEK, aplikacje do pracy można kierować do nas za pośrednictwem strony internetowej https://asselems.com/pl/kariera lub bezpośrednio na adres mailowy praca@assel.pl. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej omówimy wszelkie kwestie dotyczące warunków zatrudnienia. Będzie to także dobry moment do uzyskania odpowiedzi na pozostałe nurtujące Pana kwestie. Zapraszamy do aplikowania.

Ja osobiście nie polecam. No chyba, że coś się zmieniło od czasu jak tam pracowałam. Praca może faktycznie łatwa i nie wymagająca no ale. I właśnie to ale. Dlaczego na wyższych stanowiskach obsadzani są tylko mężczyźni? i nie chodzi mi o biura. No i wyjścia do toalety. Aby wyjść do toalety ktoś musiał mnie zastąpić, a nie zawsze była taka możliwość. Trochę to uwłaczające. Mam nadzieję, że teraz już jest lepiej.

Rafał
@Ania

Skoro jest to praca łatwa i nie wymagająca to napisz mi proszę ile dokładnie można tam zarobić? Wiadomo, że zarobki to ważny czynnik wpływający na zadowolenie z danego miejsca pracy, dlatego też może od Ciebie dowiem się ile tam dokładnie można zarobić? Chętnie to ustalę dzięki Tobie. Pomożesz Aniu?

mis
@Rafał

tam nie masz zarobić tylko masz robić

Umowa na czas określony?

Jakie możliwości daje firma, jaka umowa, czy o pracę?

@Gość

Umowa o pracę

Aktualność
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że światowa pandemia nieustannie wywiera ogromny wpływ na wszystkie sektory gospodarki. Niepewność i nieustanne zmiany organizacji poszczególnych sfer życia powodują sporą niechęć do podejmowania ryzyka w zakresie inwestycji przez przedsiębiorców. To z kolei wywołało lawinę dalszych konsekwencji gospodarczych i społecznych.

Na koniec miesiąca i jednocześnie u progu pierwszej rocznicy pojawienia się wirusa SARS-CoV-2 na terenie Polski, polecamy bardzo ciekawy artykuł opisujący rynek podzespołów elektronicznych w 2021 roku.

Miłej lektury!
Lena

Jestem zainteresowana tą firmą na stanowisko operator maszyn lub pracownik produkcji. W jakich godzinach pracuje assel? Czy nadgodziny są ,umowa o prace czy zlecenie ? Są zwolnienia ? Przedluzenia umów? Oplaca się? Pewnie najniższa krajowa? Pomoże ktoś doradzic ? Dziękuje. Czy to jest firma podobna do flextronics Tczew?

HR
@Lena

Dzień dobry. Profil działalności naszej firmy to przede wszystkim montaż elektroniki na zlecenie. Obszar produkcyjny pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a stawka, którą proponujemy, zależy od posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Aktualność
Rok 2020 już minął - był to dla nas bardzo dobry rok! Pomimo rozpędzającej się pandemii, nawet na chwilę nie zwolniliśmy tempa. Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, naszym Dostawcom dziękujemy za rzetelność a naszym Pracownikom dziękujemy za to, że po prostu z nami są - to Oni są naszą siłą.

Oprócz podsumowania, początek roku to także doskonały moment na określenie celów na najbliższy czas. Mamy nadzieję, że każdy z nadchodzących 12-stu miesięcy będzie obfitował przede wszystkim w energię do działania. Ta z kolei powinna przełożyć się na nieprzerwane pasmo sukcesów.

Tego Wam oraz sobie serdecznie życzymy!

Powodzenia w Nowym 2021 Roku!

Zostaw merytoryczną opinię o Assel sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Assel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assel sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Assel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Assel sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Assel sp. z o.o.