Opinie o SKILLS NET w Warszawa

Oferujemy kompleksowe rozwiązania kadrowe. Rocznie zapewniamy pracę dla blisko 4000 osób. Działamy na terenie całej Polski.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKILLS NET w Warszawa

Bardzo dobra atmosfera pracy, pani Prezes wspierająca. Super ludzie, polecam. Bardzo miłe wspomnienia. Nie jeden pracodawca powinien iść tam na szkolenie. Moje sugestie dla SKILLS NET: Tak trzymać! Lubię atmosferę w SKILLS NET za: Zarządzanie, organizacja i atmosfera.

BigDig

Praca porażka ... Chociaż słyszałem ze już nie ma Pani prezes to może jest trochę lepiej ale o tym już na pewno się nie przekonam

@BigDig

Bardzo dziękujemy za tą opinię...ale Pan już nie pracuje. Odnosi się Pan do czasu przeszłego. Zapraszamy do nas teraz, będzie miał Pan okazję przekonać się o tym, że pracuje się z nami bardzo fanie. Pozdrawiamy serdecznie.

Nie polecam syf
@Skills

Nadal jest slabo

@Nie polecam syf

Nadal nie wiemy kim jesteś :) więc trudno nam się odnieść :) zapraszamy do biura, porozmawiamy. Jesteśmy otwarci na pomysły:)

patroll

pracowałem i wszystko ok, nie zgadzam się z opiniami większości was. W moim przypadku wszystko przebiegło bez problemów i w terminie. Jak ktoś szuka praca na weekend lub dorywczej to zdecydowanie polecam! Lubię atmosferę w SKILLS NET za: podejście do pracowanika

@patroll

To bardzo miło :) dziękujemy za tę opinię, to dla nas bardzo ważne. Szczególnie to podejście do pracownika :) doceniamy :)

Sylwia

Uważajcie na tą firme, z tego co wiem zarządza nią Kamila G. osoba ta napuszcza ludzi na siebie a gdy ich wykorzysta do granic możliwości wtedy szuka haka i zwalnia tych ludzi zatrudniając nowych, o każdym pracowniku musi wiedzieć wszystko znać jego silne i słabe strony, często każe koordynatorom aby dowiadywali się o pracownikach różnych rzeczy, o ich zainteresowaniach, poglądach, tak zawsze było na spotkaniach pracowniczych gdzie podpici pracownicy zaczynali mówić więcej, Kamila G. jest Żydówką to tak na marginesie.

Kamila
@Sylwia

Panie Marcinie K. Niech Pan da już spokój z ta nieszczęśliwa miłością do mnie. Kanil

@Sylwia

Co za (usunięte przez administratora) Pewnie sam jesteś jakimś biedakiem i nazywasz panią prezes żydówką. Chłopie. weź ty się ogarnij bo i tak nikt cię nie posłucha. Założę się, że żebyś miał poparcie w tym komentarzu to sam sobie dałeś łapkę w górę, a te dwie kolejne to na 100% tacy idioci jak ty. Pozdrawiam

@Sylwia

A sory, jednak jesteś dziewczyną.

zzz zgryz
@GoodGirl

i tym oto akcentem wystawilas sobie niepochlebna opinie ....a co za tym idzie osoba do ktorej sie odnioslas miala poprostu racje ...

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nie polecam syf

Oszukują ludzi, co innego piszą w ogloszeniu , co innego jest na umowie, Spozniaja się z pieniędzmi, ciężki kontakt z pracownikami , aroganckie zachowanie . Ogólnie nie polecam .

@Nie polecam syf

Szanowna osobo, jeśli to co było w ogłoszeniu, a to co było w umowie, według Ciebie nie było zgodne, to dlaczego zdecydowałeś się podpisać umowę? Nikt nikogo nie zmusza do pracowania w naszej firmie. Nie ma przymusu. Pewne rzeczy działają w dwie strony. Życzymy powodzenia i miłego dnia w kolejnych, zapewne beznadziejnych firmach :)

Sarbak

Czemu piszecie sobie sami pozytywne komentarze?

@Sarbak

Dzień dobry, proszę sobie wyobrazić, że opinie zostały napisane przez osoby pracujące w naszej firmie. Rozumiem, że to się Panu/Pani w głowie nie mieści...bo można pracować i być zadowolonym :) zachęcam do otworzenia się na nowe przyjemne doświadczenia w naszej firmie :) Tym czasem życzymy udanego, pozytywnego dnia.

Justa

Pracuje w firmie Skillsnet w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolona, jestem osobą uczącą się, grafik sama sobie ustalam. Praca super ogólnie. Firma rzetelna, wypłaty zawsze na czas, a nawet czasem wcześniej. Żadnych problemów, jak jest jakiś problem z pracodawcami to zawsze otrzymujesz pomóc że Skillsnetu. Są organizowane ciekawe spotkania, szkolenia. Jak dla mnie agencja na najwyższym poziomie.

SarenkaaaKBK

Bardzo sympatyczna obsługa w biurze i ogólnie Polecam Moje sugestie dla SKILLS NET: Szybsza wypłacalność

Tati

Pracuje juz dwa miesiąca. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa biura jest miła i bardzo szybka, zawsze odpowiedzą na twoje pytania! Pracy jest naprawdę dużo . Hoteli są do wyboru. Każdy tydzień wysyłasz dyspozycyjność: możesz pracować jeden dzień a możesz 7 Jestem bardzo zadowolona Polecam:)

Oxygen

Bardzo dobra współpraca z tą firmą!!

Agnieszka

Elastyczny grafik, sympatyczni ludzie zarówno w biurze jak i kelnerzy.

Agnieszka

Elastyczny grafik, młodzi, sympatyczni ludzie zarówno w biurze jak i kelnerzy. Dzięki atmosferze, jaka panuje w skills net można pracować z uśmiechem na twarzy. Lubię atmosferę w SKILLS NET za: Kontakt z pracownikami

On20

Firma jedną wielka pomyłka tak jak ludzie, którzy w niej pracują. Radzę wam omijać tą firmę z daleka. (usunięte przez administratora) Brak szacunku do ludzi i do pracy drugiego człowieka. Pracowałem w tej firmy i piszę to z własnego doświadczenia.

ON21
@On20

Chłopak ma RACJĘ. OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ.

Biuro
@On20

A co konkretnie masz na myśli ? Z jakim brakiem szacunku się spotkałeś ? Możesz podać konkretny przykład ?

nietety
@Biuro

Na mnie p żaneta zaczela się wydzierac w biurze dosłownie to bylo darcie sie. mam na to swiadka. A czemu ?? nie powiem, bo pozniej wysylaja pisma z grozbami prawniczymi.

Guru

Prawda

@On20

Pewnie nie wykonywałeś pracy poprawnie. Sama bym zwalniała takich. Tak na marginesie to ja bym nawet nie przyjmowała osoby, która robi nawet najprostsze błędy ortograficzne (podpowiedź: TY)

GoodGirl

Bardzo mili ludzie i ogólnie świetna atmosfera. Osoby, które piszą o agencji, że jest beznadziejna i obrażają panią prezes są po prostu złe przez to, że nie udało im się wykonać pracy poprawnie i są leniwe, a przez to zwalają na innych. Wiem co mówię po tak długiej obserwacji i zwierzeniach zwolnionych pracowników.

nick

Lubię atmosferę w SKILLS NET za: wszystko

pracownik biura

Do Pani OKSANY: Pani Oksano. Czy nie było tak, że to Pani zobowiązała się uzupełnić wszystkie swoje dokumenty w celu otrzymania wynagrodzenia? Czy nie okazało się jednak, że to Pani nas oszukała i, że Pani wcale nie posiada pozwolenia o pracę tak jak Pani twierdziła na rozmowie rekrutacyjnej? Nadal czekamy na uzupełnienie dokumentów. Jako obowiązkowi podatnicy, przestrzegający prawo pozwoliliśmy sobie również zawiadomić straży granicznej o Pani sytuacji (bo taki mamy obowiązek). Oczywiście konsultowaliśmy to również z naszym opiekunem w Państwowej Inspekcji Pracy i jesteśmy na bieżąco jak i również w pełnej zgodzie z obowiązującymi przepisami. Dziękujemy za opinię

Oksana

Oszustwo. Nie zawsze płacą wynagrodzenie. Firma już zgłoszona do Państwowej inspekcji pracy.

Ineska

Co się dzieje z wielką pani prezes? Zna ktoś jej dalsze losy hahaha

Największemu wrogowi nie polecam pracy tam, pracowałam w jednym z hoteli, to jak się tam traktuje pracowników, nie wspomnę już o Ukraińcach to przechodzi ludzkie pojęcie, pracowałam tam AŻ! 2 dni, nigdy nie pracowałam w gastronomii i to była moja pierwsza tego typu praca, nie miałam żadnego szkolenia, nie wiedziałam co robić - a kiedy stanęłam na chwilę, dosłownie NA CHWILĘ zobaczyła to jakaś babka to mi podziękowała i kazała wyjść. Oczywiście pieniędzy żadnych nie dostałam, nawet za ten jeden dzień pracy... W biurze jeszcze babka ze skills groziła, że przeze mnie moja koleżanka nie otrzyma pieniędzy, dla mnie ta firma to jakiś żart. Pare miesięcy później dzwoniły do mnie chyba już w akcie desperacji czy może znowu nie chcę zacząć współpracy ze skillsnet. ŻAAART

Biuro

Dzień dobry. Po pierwsze, bardzo dziękujemy za tę opinię ponieważ wynika z niej kilka bardzo cennych dla nas informacji. Np to nasi klienci bardzo zwracają uwagę na umiejętności naszych pracownikow( oczywista oczywistość, jednak nie dla wszystkich idących do pracy) również to ze będąc w pracy, wynagrodzenie dostaje się za wykonana prace a nie za sama obecnosc( trudne do zrozumienia dla wielu, jednak tak to właśnie jest) . Pisze Pani ze nie dostała Pani wynagrodzenenia za obecność w hotelu. No cóż .... umowa zakłada wykonanie pewnych czynności, najwyraźniej klient uznał ze ich Pani nie wkonala. Co do kontaktu z pracownikiem biurowym oczywiście nie powinny zdarzyć się żadne krzyki. Oczywiście drogi @ pracowniku trudno nam się będzie odnieść do tej sytuacji ponieważ nie wpisałaś w którym hotelu to nastąpiło, kiedy to się wydarzyło, który pracownik biurowy krzyczał a i co najważniejsze, nie przedstawiłaś się. Podsumowując dziękujemy za te opinie, pomoże nam ulepszyć jakość naszych działań. Życzymy udanego dnia. Biuro

JanKowalski420

Pracuję w firmie od niecałego miesiąca. Faktycznie zdarzył się problem z pierwszą wypłatą (dostałem ją później) ale nie umarłem z tego powodu tylko na spokojnie wyjaśniłem. W firmie ludzie są bardzo mili wykonują swoją pracę tak jak powinni. Narzekanie, że za mało pieniędzy zarabiasz to już w ogóle jakiś nonsens, bo jest to praca dla ludzi którzy chcą albo dorobić( bo się uczą) albo po prostu nie mają skończonych studiów. Żadna praca nie hańbi jak się nie podoba znajdź inną robotę i tyle. Mi na przykład odpowiada, fakt faktem jest ciężka ale nie narzekam. Firma nie ma wpływu na to jak potraktują cię w hotelu. Oni tylko pomagają Ci zdobyć tą pracę. Zdarzyła mi się nieprzyjemna sytuacja z kierownikiem hotelu i pracownikami w którym zauważyłem jeszcze większy brak profesjonalizmu niż w Skillsie. Po tej właśnie wyżej opisanej sytuacji zadzwoniłem do SkillsNetu który przeprosił mnie za tą sytuacje mimo iż wcale nie musieli bo to nie oni zawinili. Przyprowadziłem do tej pracy jeszcze 3 kumpli. Każdemu się podoba i narzekają na skillsa. Serio polecam prace, najlepiej młodym bo jest wyczerpujaca, a co do firmy, jestem zadowolony i bardzo chętnie spedze tam więcej czasu. A ludziom którzy maja ból (usunięte przez administratora) mówię powodzenia w życiu.

JanKowalski420
@JanKowalski420

Tam miało być: ,,Każdemu się podoba i NIE narzekają na skillsa"

Zostaw merytoryczną opinię o SKILLS NET - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKILLS NET?

Kandydaci do pracy w SKILLS NET napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKILLS NET
2.8/5 Na podstawie 650 ocen.

SKILLS NET