Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

@Harry

Celem naszych DCG CRAFT MEETING'ów są wspólne spędzanie czasu i integracja naszego zespołu. Twoja opinia to dowód na to, że to nam się udaje. Dziękujemy za nią! Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

XYZ

W sumie to nie wiem, jak to powiedzieć, wiec powiem jak czuję. A czuję, że mój pracodawca bierze pod uwagę moje zdanie. W tym trudnym czasie, gdzie każdy martwi się o różne kwestie związane z covid powiem, że ankieta ws mojej opinii na temat ewentualnego powrotu do biura to duży plus. Doceniam i szanuje.

Pracuję w Diverse od kilku lat i uważam, że to bardzo fajne miejsce do pracy. W poprzednich firmach było trochę przygód - od ciężkiej atmosfery, przez czasami "dziwnych" przełożonych, po sporadyczne trudności administracyjno-kadrowe. W Diverse jest inaczej. Może z uwagi na moje poprzednie doświadczenia, bardziej doceniam to co mam tu. Wciąż szukamy ludzi do różnych obszarów w Diverse i osobiście polecam - chociaż sprawdzenie - pracy w DCG. Mi taki sprawdzian wychodzi póki co bardzo in plus.

DIVERSE CG

Dziękujemy za zamieszczenie opinii. Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania i obiecujemy robić jeszcze więcej, żeby współpraca z nami była coraz lepsza. Dziękujemy także za polecenie nas jako pracodawcy.

Witam, czy w tym roku ktoś rekrutował? A jeżeli tak to czy można prosić o aktualna opinie względem samego procesu i ewentualnego sukcesu już u samego klienta? wiem, że kiedyś odradzano współpracę, ale miało to miejsce z rok temu. interesuje się jedna z ofert ze strony dla FullStacka i rozważam aplikacje

Nie polecam

Poziom rekrutacji na dramatycznie niskim poziomie, panie nie umieją się zachować, na pewno nie są wizytówką profesjonalnej firmy

@Nie polecam

Dzień dobry, przykro mi, że rekrutacja nie spełniła Twoich oczekiwań. Codziennie staramy się podnosić jakość naszej pracy, dlatego proszę o kontakt na adres aleksandra.jachacy@dcg.pl, postaram się wyjaśnić tę sytuację :)

potwierdzam
@Nie polecam

jedna rekruterka kompletnie nie nadaje się do roli którą pełni nie potrafi rozmawiać nie potrafi przedstawić odpowiednio kandydata niemota totalna a rekrutuje seniorów jeżeli taka jest wizytówka firmy, to ja współczuję ludziom którzy muszą się z nimi męczyć STANOWCZO ODRADZAM!

Jerzy
@potwierdzam

Pierwszy raz spotykam się z tym, że rekruterka nie potrafi rozmawiać i szczerze - nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Jak w takim razie wygląda rozmowa rekrutacyjna z nią. Ktoś mnie oświeci :D?

kandydat
@Nie polecam

To zatrudniajcie samych młodych, nie róbcie diversity i macie takie efekty

Ewa Nowy wpis
@Jerzy

poza tym ich wiedza technologiczna jest na niskim poziomie, ale to tylko pośrednicy pośredników... lepiej znaleźć dostawcę usługi lub klienta koncowego...

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.? Chętnie zatrudniają?

Aneta Analityk Nowy wpis

Kontraktownia jest spoko. Nie czepia się o pracę zdalną czy hybrydową. Jestem tutaj parę lat i mam zamiar zostać kolejne lata. Laptop firmowy to jedyne na co można liczyć, ale za to wynagrodzenie jest całkiem wysokie. Na minus, zwolnienia grupowe kiedy są jakieś problemy w projekcie.

Czy firma Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. odbywa się w siedzibie firmy?

Odpowiedź

99% zdalnie. Jedynie w rekrutacjach do zespołu wewnętrznego mogą zaprosić Cię do biura (ale tylko jak jesteś z tego samego miasta)

@Odpowiedź

A o tym zespole wewnętrznym opowiecie coś więcej? W nim to jak praca wygląda, w jaki sposób jest zorganizowana i przede wszystkim wynagradzana? Są spore rozbieżności względem warunków? I czy tak ogólnie to trudno jest się dostać?

@Kamila

Praca w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze, nikt się nie prześciga, po prostu robimy swoje jak najlepiej potrafimy ????Mamy pracę hybrydową, różne szkolenia, rozbudowany onboarding, a w trakcie pracy szlifujemy także język angielski. Wynagrodzenia to temat rzeka – jak wszędzie uzależniony od doświadczenia ???? Większość spotkań do nas wewnętrznie jest organizowana w biurze. Specyfika rekrutacji, czy też liczba etapów jest uzależniona od projektu/zespołu, w którym chcesz pracować. W procesie ważne są  kompetencje kandydata, a przede wszystkim dopasowanie do zespołu, czy motywacja. Mocno stawiamy na dobrą atmosferę w pracy, budowanie relacji, work - life balance. Dzięki temu jesteśmy zgranym teamem, który dobrze czuje się razem???? Jeśli chcesz do nas dołączyć, to wystarczy przesłać CV na adres: kariera@dcg.pl lub poprzez formularz kontaktowy: https://dcg.pl/aplikuj Jak tylko pojawi się stanowisko zgodne z Twoim doświadczeniem, odezwiemy się ????

Niebieska

Witam, Czy znajdzie się tu ktoś, kto opisałby specyfikę pracy w firmie dcg na stanowisku d/s obsługi klienta niemieckojęzycznego w sektorze IT? Ostatnio natrafiłam na taką ofertę i jestem ciekawa, czy warto próbować. Interesuje mnie głównie czas pracy, atmosfera i ogólnie, czy jest duży nacisk na wyniki, czy mierzone są AHT itp. czyli czy jest to typowe korpo, czy da się "oddychać". Wspomniana oferta dotyczy wyłącznie pracy zdalnej. Będę wdzięczna, gdyby ktoś zechciał podzielić się swoimi doświadczeniami z pracy na ww stanowisku. Pozdrawiam.

@Niebieska

DCG to pośrednik wiec dużo zależy od tego do jakiej firmy trafisz. Dopytaj gdzie będziesz/u kogo pracować a potem sprawdź jakie są tam opinie.

Jak na firmę, która ma siedzibę przy rondo daszynskiego, świetnym działem marketingu, wysyłającym maile z każda (usunięte przez administratora) to trochę wstyd wysyłać pensje pracownikom w ostatnim możliwym terminie 10. każdego miesiąca o 17. Bardzo nowocześnie i na rękę pracownikom.

Ja-Ja

Wyczułam spora nutkę goryczy doprawioną sarkazmem "świetnym działem marketingu" nie widziałam, że taki posiadamy :-) Co z tego, że biuro przy Daszyńskiego jeżeli za sterami firmy są ludzie przekonani o swojej wyższości nad wszystkimi i wszystkim. Atmosfera i kultura pracy to zupełnie coś innego i tego nie da się jej wynająć/leasingować jak całej reszty. Spora rotacja pracowników nie bierze się z powietrza

@Ja-Ja

Akurat ze strony marketingowej wyglada wszystko super ;) Termin wypłaty to żenada.

Kamila

Ale mimo wszystko na czas dochodziła? Bo to też chyba istotny aspekt. W sumie oprócz terminu wypłaty cała reszta w firmie Ci odpowiadała już czy masz jeszcze jakieś zastrzeżenia, na które w razie czego lepiej zwrócić uwagę?

Jeronimo

W DCG pracuję już na tyle długo, że łatwo jest mi ocenić tę firmę. Atmosfera jest rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie, wielkim plusem jest też ogromne biuro z ciekawymi udogodnieniami. Benefitów i plusów pracy w DCG jest kilka. Niestety sporo szczegółów pokazuje, że chodzi głównie o kasę. Detale, które wychodzą w trakcie pracy takie jak nierówne stawki na tych samych stanowiskach i zakaz informowania współpracowników o swojej stawce. Kolejny detal: dwie godziny w urodziny - jeśli urodziny są w dniu wolnym to przepadają. Pominę fakt, że w innych firmach jest to cały dzień. Brak premii rocznych, bardzo niskie podwyżki przy awansie. Opieka medyczna, która nie działa i ma najgorszych lekarzy ale firma świadcząca usługi daje najniższą stawkę. Podsumowując, jest to fantastyczna firma aby zacząć, ale z czasem pojawiają się rozmowy z innymi firmami, potem oferty i z czasem okazuje się, że fajni koledzy w pracy, imprezy i piłkarzyki nie zastąpią dobrej kasy i benefitów.

Martins
@Jeronimo

@Jeronimo - nie wiem czy jesteś optymistą, pesymistą, a może realistą, bo Twoja opinia ma mieszany wydźwięk... Cieszę się jednak, że podkreśliłeś wiele plusów pracy w DCG, bo ilość negatywów w opiniach jest nieproporcjonalna do rzeczywistości. Owszem - wydaje nam się, że trawa gdzie indziej jest bardziej zielona, ale widzę po Twoim komentarzu, że zdecydowałeś się to sprawdzić. Uważam jednak, że aby coś zmienić - warto zgłaszać to do przełożonych, bo to firma z ogromną otwartością na zmianę i uwierz - może nie widzisz wszystkiego, ale większość wymienionych obszarów - jest "pod lupą" osób, którym zależy na poprawie nawet tak dobrych warunków pracy, bo jeżeli wymieniasz te wszystkie benefity, atmosferę itp., to oznacza, że DCG troszczy się o pracowników. Na merytoryczną dyskusję zapraszam do wewnętrznych rozmów, a tu tylko odniosę się do jednej rzeczy, która zdążyła się zdezaktualizować od wczoraj - będziemy mieć nowego dostawcę usług medycznych i będzie to najlepsze rozwiązanie na rynku benefitów.

Pracownica ex

Firma tak boi się prawdy, ze nie publikuje komentarzy … pewnie utonęłaby w błocie gdyby wszystkie prawdziwe opinie były tu publikowane …

Ja bylam rekrutowana przez Panią Aleksandrę. Rekruterka na bieżąco sama informowała mnie o przebiegu rekrutacji, była przygotowana na moje pytania. Nie wiem skąd tak zle opinie na temat rekrutacji w tej firmie.

N

Super miejsce, normalna, nienadęta atmosfera i ludzie otwarci na dialog. Widzę bardzo dużo dobrych chęci i pomysłów, trzymam kciuki za dalszy rozwój i sukcesy :)

Sylwia
@N

No to mega! Ja też cenię sobie przede wszystkim dobrą atmosferę! Fajnie, że ludzie są otwarci. A jak oceniasz zarobki? Są ok?

Pracuś

Pracowałam w kilku firmach i w końcu tutaj znalazłam swój klimat. W końcu jest ta słynna "przyjazna atmosfera", która jest słowem wytrychem w wielu ofertach, a tu dzieje się naprawdę. Zawsze można liczyć na wsparcie Team Leada, innych pracowników. Praca hybrydowa to dla mnie duży plus - można zobaczyć się z ludźmi, ale też można pracować sobie z domu :) Ja w sumie nie mając wcześniejszego doświadczenia w rekrutacji zostałam bardzo dobrze przeszkolona i cały czas mam okazję brać udział w szkoleniach. Mam swoje pierwsze sukcesy, które są doceniane i cieszę się z nich nie tylko ja, a właściwie każdy pracownik firmy. Polecam przekonać się samemu :)

@Pracuś

A świstak siedzi…

@:)

Świstak? Kurcze chyba (usunięte przez administratora) jednak jestem i nie ogarniam, wyjaśnisz?

O

Jest mi totalnie przykro widząc te wszystkie opinie. Powiem szczerze- dla mnie gowork to pomyłka i niestety sama wiem, że raczej większa motywacja jest do wystawiania tych złych opinii a nie tych dobrych. Co więcej te dobre i tak są później komentowane, że pracownicy marketingu je piszą etc. W DCG pracuje od niedawna i serio trudno mi powiedzieć złe słowo. Oczywiście ciężko mi jest się odnieść do opinii, które pojawiły się zanim doszłam do firmy, ale na ten moment uważam, że jest to jedna z naprawdę niewielu firm, gdzie jest tak przyjazna atmosfera i brak podziału na hierarchię czy staż. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona i mimo mojego niewielkiego stażu- tak naprawdę początku przygody- zostałam obdarzona mega zaufaniem „z góry”, gdzie czuje się po prostu doceniona. Może i są lepsze stawki na rynku, ale są tez napewno dużo gorsze, dla każdego co innego jest ważne, dla mnie - za ta atmosferę, zaufanie, tak liczna liczbę integracji czy tez szkoleń- nie oddałabym tego za kilka groszy więcej. Z tego co widzę jest u nas sporo pracowników z serio długim stażem, co więcej- obserwuję, że awansy na wyższe stanowiska pojawiają się naprawdę często. Tak jak wspominałam nie wiem jakie DCG było kiedyś, ale na ten moment z ręka na sercu jest to firma, którą przeogromnie polecam i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję to udowodnić.

@O

Czyli uważasz, że inne opinie niż pozytywne nie mają racji bytu? Bo ty masz pozytywne doświadczenia lub pracujesz w hr tej firmy? Jeśli uważasz, że gowork to pomyłka to czemu tu zaglądasz? To portal do wystawianiu opinii o pracodawcy, z jakiegoś powodu jest tu dużo negatywnych opinii. Ty chcesz wystawić pozytywną - ok, masz prawo. Ale ci, którzy mają odmienne zdanie RÓWNIEŻ MAJĄ DO NIEGO PRAWO. Czy jeśli ty zachwalasz firmę to oznacza, że każda inna osoba też musi? Że twoje doświadczenia to doświadczenia każdego innego pracownika? Jeśli pracujesz w hr’ach to powinnaś przyjrzeć się przyczynom tych opinii, a nie liczyć że jedna pozytywna zmieni wizerunek firmy.

Bum
@A to dobre

Lol. @a to dobre czy Ty jesteś politykiem? Bo chyba tylko politycy potrafią tak pięknie odnosić się do czyjejś wypowiedzi totalnie do niej nie nawiązując i narzucając swoją narracje :D Nie trzeba pracować ani w HR ani w Mrk żeby móc mieć dobra opinie o firmie. Nikt też nie powiedział, że nie ma się prawa wyrazić negatywnego zdania o tej czy innej firmie. Jednak jest oczywistym, że częściej ludzie ogółem wystawiają opinie negatywne niż pozytywne. Jak ktos ma pozytywne doświadczenia to zwykle da 5* (albo 8) i wystawi jakże wiele mówiący komentarz: "ok."

@Bum

Jeśli nie widzisz oczywistego nawiązania to współczuję. A zaczynajac zdanie od „Lol” tylko podkreślasz poziom tego miejsca. Nic dziwnego, że się tam odnajdujesz :)

@O

Bo to wszystko zależy od perspektywy. Jeśli przyjdziesz do DCG z małej firmy to masz rozwój i jest super. Jeśli z dużej to pojawiają się zgrzyty, czasem może poczucie braku. Firma dużo daje ale rynek oferuje więcej. Pytanie na czym Ci zależy.

@Bum

Poziom Twojej wypowiedzi to podstawówka. I jeśli nie widzisz oczywistego nawiązania to nie tylko poziom wypowiedzi to podstawówka, rozumowanie też. Dodatkowo, zaczynają zdanie od "lol" tylko podkreślasz poziom tego miejsca. Nic dziwnego, że się tam odnajdujesz:) pozdrawiam też prężnie działający hr, który blokuje możliwość wystawiania negatywnych opinii:)

Bum
@A to dobre

A skąd wniosek, że tam pracuje? Nigdzie tego nie napisałem, bo wiesz co? Wcale tam nie pracuje. Po prostu nie lubię, kiedy ktoś wsadza innym w usta coś, czego nikt nie powiedział - a to jest dokładnie to, co robisz. A skoro tak dobrze wiesz, co w tej firmie robi HR to możliwe, że Ty tam pracujesz - w takiej sytuacji jest bardzo przykre, że marnujesz się w miejscu, które Cię nie satysfakcjonuje. Nie widzę sensu dalszej dyskusji, skoro "poziom podstawówki" to dla Ciebie za dużo.

a to dobre
@Bum

Jeśli nie pracujesz w tym miejscu to chyba pomyliły ci się portale i nie masz co robić z wolnym czasem przeglądając randomowe goworki firm i udzielając się w dyskusji. Chyba że nie pracujesz, bo właśnie kończysz podstawówkę :) Zakładam jednak, że pracujesz w tej firmie, stąd udzielanie się tutaj. Polecam też spojrzeć na taki mały napisik pod nazwą użytkownika, jak sobie spojrzysz to nie będziesz musiała mi współczuć że tu pracuję, a cieszyć się moim szczęściem, że JUŻ NIE :)

Czy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. występują paczki/bony świąteczne?

Tak, paczki, ale kiepskie.

Kamila

Co dokładnie oznacza według Ciebie kiepska paczka? :( Same słodycze po prostu dają? Lepsze to niż nic i tak jak już. ;)

ostatni gasi światło

Odeszłam z dcg jakiś czas temu i muszę powiedzieć że nie żałuję! Rynek oferuje o wiele większe możliwości pod względem płac oraz rozwoju.

Wiele zmian na plus. Widać zaangażowanie osób z HR. Każdy ma inne oczekiwania. Ja na pewno poleciłabym i polecam pracę tutaj.

Witaj, Dziękujemy za Twój głos. Cieszymy się, że nasze działania zostały dostrzeżone. Jednocześnie i nieco korzystając z okazji informujemy wszystkich, iż HR prężnie działa również w obszarze zasad etyki i postępowania oczekiwanego od swoich pracowników i współpracowników. Dlatego również w odpowiedzi na pojawiające się wcześniej na profilu posty informujemy, iż zgodnie z polityką firmy profil GoWork z uwagi na swoją specyfikę nie jest i nie będzie uznawany przez DCG za miejsce do rozmów na temat jakichkolwiek komentarzy bądź spraw dot. DCG, będących subiektywnymi opiniami publikujących posty. Wobec powyższego zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag bądź nieprawidłowości na adres CoC@dcg.pl, które będą rozpatrzone zgodnie z obowiązującymi w DCG Zasadami Postępowania (Code of Conduct), zgodnie z ustalonym dla takich zgłoszeń procesem. DCG

OPINIA
@Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

a do czego służy Waszym zdaniem ten portal jeśli nie do wyrażania subiektywnych opinii? jeśli nie respektujecie tego miejsca jako portal do dyskusji to dlaczego przywiązujecie do niego tak dużą uwagę płacąc za niego i moderując?

@OPINIA

Witaj, Zgadzamy się, że portal Go Work jest miejscem do wyrażania opinii osób publikujących posty. Służy on także do zadawania pytań i wymiany wiedzy między obecnymi, byłymi i potencjalnymi pracownikami. Niestety co jakiś czas zdarza się, że publikujący posty publikują treści godzące w dobre imię pracowników bądź firmy, nie dając niezbędnej w takich przypadkach przestrzeni do zbadania sprawy. W DCG poważnie podchodzimy do zgłaszanych problemów dążąc do ich dogłębnego zbadania, sprawdzenia i wyjaśnienia. Wobec powyższego, nieco jak mantrę, powtórzymy: jesteś świadkiem nieprawidłowości, podejrzewasz, ze mają one miejsce, coś Cię martwi lub niepokoi – zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem CoC@dcg.pl. Opisz nam problem, a my zajmiemy się jego zbadaniem. Mile widziany kontakt zwrotny, byśmy mogli w razie potrzeby dopytać o szczegóły. Dziękujemy Team DCG

Justa

Witam Chciałabym się dowiedzieć czy firma oferuje możliwość przystąpienia do programu Multisport?

@Justa

Cześć, Tak, nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do programu Multisport. Jeśli jesteś pracownikiem i chcesz wiedzieć więcej pisz proszę na HR@dcg.pl lub HDHR@dcg.pl. Pozdrawiamy, Team DCG

Justa

Czy pracownicy mają możliwość przystąpienia do Multisport?

Pracuję w DCG już trochę czasu, mogę z czystym sumieniem polecić firmę, pracują tu świetni ludzie i jest dobra atmosfera :)

Zostaw merytoryczną opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.